lek. dent. Beata Kielur-Słota

Lekarz z powolania. Pani doktor przyjela mnie bez wczesniejszej rejestracji, z drobna korekta zeba, na ktorej miala niewielki zysk. Widac, ze dobro pacjenta jest dla niej najwazniejsze.

Gabinet jest wspaniale wyposażony i jest w nim przyjazna atmosfera. Byłam przekonana ,że leczenie potrwa kilka tygodni a wystarczyło 3 wizyt i jestem już po leczeniu ,uzupełnienie kilku ubytków, odbudowa zębów oraz założenie porcelany na zęby. Oczywiście nic mnie nie bolało, znieczulenie było zastosowane. Cena jest również bardzo przystępna. Naprawdę polecam. Agnieszka

Polecam najlepszy stomatolog w Dębicy...kobieta z powołaniem..!!

Polecam najlepszy stomatolog w Dębicy...kobieta z powołaniem..!!

Najlepsza dentystka u jakiej byłam! Strasznie miła, delikatna, i przedewszystkim rewelacyjnie leczy. Serdecznie polecam!

Najlepsza dentystka u jakiej byłam!
Strasznie miła, delikatna, i przedewszystkim rewelacyjnie leczy.
Serdecznie polecam!

Bardzo kompetentna i miła osoba. To według mnie najlepszy stomatolog w Dębicy:) SERDECZNIE POLECAM PANIĄ DOKTOR

Polecam Lekarz Godny zaufania do problemu podchodzi z głową. Wszystko o leczeniu wytłumaczy dokładnie!