dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Neonatolog, Pediatra

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małego pacjenta, życzliwa, cierpliwa. Godna zaufania. Zdecydowanie polecam!

Polecam :) Pani Doktor jest ciepłą osobą poświęcającą wiele czasu swoim pacjentom :) kompetentna w każdym calu :)

Bardzo polecam tą Panią doktor. 9 lat temu uratowała moją córkę przed neurologiem, gdyż wykluczyła padaczkę. Służyła nam z pomocą o każdej porze dnia jak i w nocy w ciężkich stanach noworodka. Ma ogromne doświadczenie, a ponadto duże pokłady cierpliwości i życzliwości. Dla mnie nie ma lepszej w okolicy. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego pediatry. Asia

Asia

leczyła moje dzieci dawno temu w Rokitnicy ,super lekarz,żal mi było się rozstawać z panią doktor,pozdrawiam Ją serdecznie.

Przy częstych chorobach naszych dzieci taki lekarz to skarb. Wiele razy polecałam znajomym tą Panią DOKTOR i oni też już stale korzystają z jej usług.

Pediatra godny polecenia, wielokrotnie skutecznie prowadziła podczas choroby naszego syna. Zawsze służy pomocą. Polecam

Polecam

Gorąco polecam, to najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia, a dodam że z wieloma miałam do czynienia zarówno z województwa Kujawsko - Pomorskiego (niestety żadnego nie polecam)jaki i śląskiego, jeszcze raz gorąco polecam.