Beata Konieczkowska

Po prostu najlepsza pani dentystka w Krośnie. Leczę się u niej od dzieciaka i dalej kontynuujemy leczenie, nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

Najlepszy dentysta jakiego znam, mila, profesjonalna, dokladna. Zawsze lecze zeby u Pani Beaty. Polecam serdecznie

Pani Konieczkowska rozwierca zęby zbyt głęboko, przez co staja się nadwrażliwe i bolą przy gryzieniu. Niestety również jest problem ze znieczuleniem (wkuciem się). Po kilkunastu nietrafionych wbiciach i ustąpieniu znieczulenia ból jest prawie nie do wytrzymania. Polecam innych stomatologów.

polecam i jestem zadowolona z leczenia.leczy sie tam cala moja rodzina

polecam i jestem zadowolona z leczenia.leczy sie tam cala moja rodzina

Mnóstwo moich znajomych zostało przez ta Panią naciągniętych. Mnie osobiście Pani Konieczkowska zepsuła zęba. Niby go wyleczyła, ale teraz po kilku miesiącach cały sczerniał i nadaje się tylko do wyrwania, ewentualnie do pokrycia jakaś licówką. W dodatku, kiedy poprosiłam, by Pani Konieczkowska policzyła ile mam zębów do naprawy, wyszło jej aż 7 zębów. Po powrocie do domu, wzięłam lusterko i zaczęłam oglądać i liczyć, ale nie mogłam znaleźć żadnych dziur. Nie jestem ekspertem, więc poszłam do innego dentysty, który powiedział, że do naprawy ma dwa zęby, a reszta jest zdrowa. ...

Mnóstwo moich znajomych zostało przez ta Panią naciągniętych.
W dodatku, kiedy poprosiłam, by Pani Konieczkowska policzyła ile mam zębów do naprawy, wyszło jej aż 7 zębów. Po powrocie do domu, wzięłam lusterko i zaczęłam oglądać i liczyć, ale nie mogłam znaleźć żadnych dziur. Nie jestem ekspertem, więc poszłam do innego dentysty, który powiedział, że do naprawy ma dwa zęby, a reszta jest zdrowa. Jeden jest zniszczony na amen, właśnie przez Panią Konieczkowską.
Jeśli nie da się uratować mojego zęba i zostanie taki szary, to na pewno nie zostawię tak tej sprawy i z Panią Konieczkowska spotkam się w sądzie.

po prostu super dentystka, ma podejście do ludzi jedyna wada jaka ma to to ze ma opoznienia w przyjmowaniu pacjentow a tak to super