lekarz Beata Kubiaczyk-Paluch

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Pani Doktor nie okazała szacunku podczas wizyty gdy dowiedziała się o mojej innej dolegliwości, była oschła, bardzo nie miła i nie chciała ode mnie pieniędzy. Przy innej wizycie nie dostałam odpowiedzi na pytanie z powodu nie pełnej wiedzy. Jedyny plus to duża dyspozycyjność i szybki kontakt telefoniczny.

Błagam by ludzie odpowiedzialni za ten cały system zdrowotny zrobili wszystko co mogą by tylko tacy lekarze pozostali reszta do wietnamu prywatna wizyta owszem ale chodzilam do wielu prywatnie i nie ma o czym gadac Pani Doktor sto lat w zdowiu życze by polecić Panią swoim wnukom

zanim poznałam Panią Doktor, myślałam że tacy lekarze juZ nie istnieją, całe szczeście się myliłam:) dla mnie jest to anioł nie kobieta, zna sie na tym co robi a do tego bardzo miła i poświeca pacjentce tyle czasu ile tego potrzebuje dla niej wazny jest człowiek a nie pieniądze:) polecam z całego serca:)

Świetny lekarz!!!!! Bardzo serdecznie polecam. Jestem po laparoskopii dużego torbiela (10cm), inni lekarze z góry chcieli mnie rozcinać, na szczęście trafiłam na Panią Doktor. Bardzo mi pomogła nie tylko z torbielem, bo moja sytuacja zdrowotna nie zamyka się tylko na nim. Z uwagi na fakt, że mieszkam 100 km od Poznania była ze mną w kontakcie telefonicznym w każdym momencie... Szczere podziękowania...

Czytając różne opinie w internecie na temat "dobrych" lekarzy w Poznaniu, postanowiłam dodać swój post na temat pani Doktor. Zwiedziłam różne gabinety lekarskie i dopiero doktor Kubiaczyk znalazła rozwiązanie mojego problemu, po wielu badaniach. Leczę się u pani doktor ok 3 lata. I nie zamieniłabym na innego lekarza pomimo tylu lat.Jest kompetentna, sympatyczna, nie naciąga i rzeczowo odpowiada na pytania, których jest wiele. Pomimo kilku prób nie udaje mi się zajść w ciążę i dziś wiem,że na tą chwilę moją szansą jest in vitro. Sami podjeliśmy tą decyzję, a pani doktor tylko wszystko wytłumaczyła. Nie załamuję się i będę próbować. Z kosztami trzeba się liczyć. Ale czym one są w porównaniu z byciem rodzicem ...

Wizyta warta ceny. Jestem pacjentka Pani Doktor już ponad 5lat. Przez ten czas nie zdarzyło się, aby moje pytania (także smsowe) pozostały bez odpowiedzi. Teraz Pani Doktor prowadzi moją ciążę - bliźniaczą i ufam Jej w 100%.

Do Pani doktor powinnam iść z kwiatami...przez 7 lat męczyłam się ze stanami zapalnymi i grzybicami. Organizm całkowicie wyjałowiony przez antybiotyki-dolegliwości nawracały się po 2 tygodniach.Tydzień po wizycie u Pani doktor nagle wszystko ustąpiło.Wytłumaczyła wszystko,porobiła badania, zapisała odpwiedni lek (nie antybiotyk!)i problem zniknął.Wspaniała kobieta.Dziękuję!

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Miałam praktycznie przez 9 miesięcy problemy zdrowotne (ale nie z ciążą) i zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani doktor. Podczas pobytu w szpitalu pisałam sms o każdym podanym mi leku i dostawałam w odp. dokładny opis i słowa otuchy. Córcia urodziła się mimo wszystko zdrowiusieńka, a ja mogę z czystym sumieniem polecić tego ginekologa.

Jedyny minus to brak USG do badania piersi

Jedyny minus to brak USG do badania piersi

Profesjonalizm i cieplo. Jestem jej bardzo wdzieczna za pomoc i poswiecenie!

Profesjonalizm i cieplo. Jestem jej bardzo wdzieczna za pomoc i poswiecenie!