Wystawiam bardzo negatywną opinie. Pani Beata nie postawiła diagnozy ani nie sformułowała problemów, które należy rozwiązać. Pani psycholog nie omówiła ze mną metody terapii ani czasu jej trwania. Nie sporządzała żadnych notatek w trakcie wizyty. Rady które otrzymałam nie były pomocne, zepsuły to co wypracowałam przez lata dążenia do ustalonych celów. Nie polecam.

Nie polecam.

Kompetentna, ciepła. Wykonująca swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Bardzo mi pomogła. Trafnie postawiła diagnozę i dała mi nadzieję. Taki psycholog to SKARB.

Pani Beata Libner jest dobrym psychologiem , godnym zaufania jak również osobą miłą i przyjazną dla swojego klienta.

Polecam. Obsługa konkretne a przy tym uprzejma.

Polecam. Obsługa konkretne a przy tym uprzejma.