Od 2000 r. pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy na stanowisku starszego asystenta jako alergolog, pediatra. Z dniem 4 maja 2015 r. kończę współpracę z WSD. Od tego dnia przyjmować będę w ramach NFZ w Poradni Alergologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz prywatnej praktyki lekarskiej w Centrum Gizińscy. Oferuję pełen zakres usług - testy, odczulania. Zapraszam również do kontaktu w sprawie wizyt domowych pod numerem: 695121300

Jedna z niewielu przedstawicieli tego zawodu, której powierzyłam dzieci bez obaw!

Rewelacyjny lekarz zarówno jako pediatra jak i alergolog. Leczyłam się u niej ja (gdy była jeszcze "nieopierzonym" lekarzem), a teraz moi synowie. Diagnozy przez nią stawiawiane w naszym wypadku zawsze były trafne. Dzięki niej mój syn uniknął nakłucia lędźwiowego, mimo, że profesorowie twierdzili, że ma on zapalenie opon mózgowych ona była przekonana, że to "trzydniówka". Jakie było zdziwienie "autorytetów" pediatrii gdy po trzech dniach gorączki u mojego dziecka wystąpiła charakterystyczna wysypka. Mój "nocny" telefon ze szpitala nie spotkał się z irytacją tylko chęcią niesienia pomocy dziecku. Najtrafniejszym określeniem pani dr Madej będzie stwierdzenie, że to prawdziwy lekarz "z powołania". Polecam ją wszystkim znajomym i oni z czystym sumieniem podpisaliśmy się pod moją oceną. Oby było więcej takich lekarzy.

Miła, kompetentna, chętnie odpowiada na wszelkie zadane pytania. Dzieci ją wprost uwielbiają, serdecznie polecam wszystkim.

Bardzo polecam Panią doktor, miła, kompetentna o dużej wiedzy, trafnie pomogła nam uporać się z alergią obydwóch dzieci, koszt wizyty prywatnej nie jest wysoki, ponieważ Pani doktor na wizyty przychodzi tylko jeśli MUSI zobaczyć swojego pacjenta, inne informacje można uzyskać drogą telefoniczną.

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił mi abym się udała do poradni i zapisała do Beaty Madej, byłam zrezygnowana i chwytałam się wszystkich możliwości, stwierdziłam , że chyba gorzej nie może być, więc spróbuję. Pierwsza wizyta trwała 45 min. syn został dokładnie zbadany, prześledzona historia jego chorób(miałam ja ze sobą), pani doktor była bardzo miła, sprawiała wrażenie zaangażowania, wytłumaczyła mi wszystko, jak postępować, jak podawać leki, na co zwrócić uwagę. Obecnie syn przyjmuje wziewy tylko w konieczności( wcześniej musiał codziennie) i dosłownie od przeszło 3 lat nie był na tyle poważnie chory aby zastosować antybiotyk. Polecam wszystkim, mam świadomość tego, że każdy ma inne oczekiwania, ale moje zostały w zupełności spełnione przez panią Dorotę.

Pani doktor bardzo mi pomogla, leczyła mnie od 12 do 20 roku życia i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. zawsze miala dla mnie wystarczajaco duzo czasu, odpowiadala na wszystkie pytania, dokladnie tlumaczyla proces leczenia i jedyne czego zaluje to to ze jestem juz osoba dorosla i nie moge dluzej leczyc sie u lekarza dzieciecego a chetnie dalej chodzilabym do Pani Madej. Polecam goraco wszystkim rodzicom:)

Zdecydowanie odradzam wszystkim rodzicom. Osoba niekompetentna, nie zleca żadnych badań nawet latami, na prośbę rodzica o diagnostykę, jest niegrzeczna. Wizyta trwa maksymalnie 5 minut. Fakt, że dziennie "przerabia" ok. 40 pacjentów, świadczy o jakości usługi. Dodatkowy minus, to brak możliwości skontaktowania się z Panią Doktor- nie przyjmuje prywatnie, nie odbiera telefonów.

Pani Madej lekceważy pacjentów, przychodzi z kilku minutowym spóźnienie i w pierwszej kolejności obsługuje swoich znajomych lekarzy. Co do kompetencji – bez rewelacji – zwykły lekarz, bez doktoratu, profesury.

SUPER LEKARZ!MIŁA KOMPETENTNA WIDAĆ ŻE Z POWOŁANIA!POMOGŁA MOJEMU DZIECKU W SPRAWACH ALERGI I NIE TYLKO!TO ONA PIERWSZA POWIEDZIAŁA MI ŻE MOJE DZIECKO MA WADĘ POSTAWY A WCZEŚNIEJ BYŁAM ZE STO RAZY U INNYCH LEKARZY I NIKT O TYM NIE POWIEDZIAŁ ZAUWAŻYŁA TAKŻE ŻE SYN MA STULEJKE POLECAM JĄ! OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY I AŻ CIESZY FAKT ŻE BYŁAM U NIEJ W PRZYCHODNI NA GAJOWEJ A NIE PRYWATNIE I POMOMO TO ZA KAŻDYM RAZEM CZUŁAM SIE U NIEJ W GABINECIE NAPRAWDE KONFORTOWO A CHODZĘ DO NIEJ JUŻ OK.5 LAT PANI DOKTOR DZIĘKUJE PANI ZA TROSKĘ UŚMIECH I ZA TO ŻE PANI PO PROSTU JEST!

Pani Doktor Madej jest super lekarzem z powołania zawsze podejmuje trafną decyzje polecam Pania Beate Madej...