Lekarz z powołania- doskonały specjalista - rozwiąże każdy problem Pełen profesjonalizm, prawdziwa mistrzyni chirurgii kosmetycznej!!! Polecam!!

Lekarz z powołania- doskonały specjalista - rozwiąże każdy problem
Pełen profesjonalizm, prawdziwa mistrzyni chirurgii kosmetycznej!!!
Polecam!!

Pani Doktor godna polecenia w 100%.Bardzo profesjonalne podejście do tematu a co do cen to też konkurencyjne ,więc nie wiem skąd opinie innych pacjentów chyba przyszli prosto z NFZ bo ja mam porownanie z innych gabinetów..Jestem mega zadowolona i bardzo się cieszę że trafilam do Pani Doktor bo skończyłam z testowanieniem innych gabinetów.Pozdrawiam

Byłam kilka razy ze sobą i z dzieckiem. Raz, że przepisuje drokie kosmetyki, które zawierają mnustwo konserwantów, które uczylają to nie mówi nic konkretnego. Moim zdaniem wyciąga kase i przepisuje kosmetyki, których jest "twarzą". Nie polecam.

Byłam kilka razy ze sobą i z dzieckiem.

Leczyłam trądzik od mniej więcej 15 roku życia, nic nie pomagało, do momentu kiedy w październiku ubiegłego roku (w wieku lat 23) trafiłam na doktor Markiewicz. Przepisała mi aknenormin, leczenie trwało orawie 8 miesięcy. Kiedy na początku powiedziała mi, że doprowadzi stan mojej skóry do bardzo dobrego stanu nie uwierzyłam, teraz po zakończeniu leczenia o odstawieniu leków efekt jest po prostu niesamowity! Zadnych nawrotów, skóra bez wyprysków, prawie się nie tłuszczy. Straciłam co prawda na leczenie sporo kasy (jedno opakowanie 60 tabletek kosztuje koło 150 zł) ale była to najlepsza inwestycja w moim życiu :)

Zdecydowanie polecam!

Na prawdę świetny lekarz z powołania. Potrafi wytłumaczyć chorobę, a to, że przepisuje drakońskie leki czasem jest potrzebne, bo ja inaczej nie wyleczyłabym się z dolegliwości skórnych. Bardzo sympatyczna i ciepła. Polecam wizytę!

zdecydowanie odradzam, zapisuje drakońskie leki, z potwornymi skutkami ubocznymi, a potem sugeruje, ze to może objawy grypy

Po pierwszej wizycie dobre wrazenie, przy drugiej lekka poprawa, niestety pojawily sie powiklania, o ktorych nie chciala sluchac, mowiac ze to zalatwimy nastepnym razem. Przy trzeciej wizycie wogole nie ogladala zmian skornych, upierajac sie ze jest porawa! Przypisala lekarstwo za 700 zl/opak-1msc, nie informujac mnie ani o cenie ani o skutkach ubocznych-wlasciwie trzeba lezec w domu. Porazka, zdecydowanie odradzam!

Wszystko OK! A jak z efektami napiszę jak zakończę terapię;)

Wszystko OK! A jak z efektami napiszę jak zakończę terapię;)

Wzbudza zaufanie, ale nie jest nawet specjalistą. jedyne co potrafi to drakońskie terapie doustnymi antybiotykami , wyniszczające organizm. Mniemanie o sobie na 10 - wiedza i efekty na 1-2

Jestem pacjentką od 4 lat, pomogła mi wielokrotnie. Nie zawiodła nigdy! Konsultuję z nią każdy zakup środków do pielęgnacji twarzy. Zrobiłam botox i też jestm zadowolona.