lekarz Beata Olszak-Sokołowska

Nie polecam wizyty u tej Pani. Nie odzywa się w trakcie badania, jest oschła, niemiła i arogancka. Komunikacja z pacjentem zerowa. Moja 10letnia córka na długo zapamięta swoją pierwszą konsultację ginekologiczną, żałuję, że skorzystałyśmy z usług tej Pani. Zdecydowanie nie powinna konsultować dzieci. Polmed w Gdańsku dużo stracił w mojej ocenie

Dzięki Pani doktor i udanej inseminacji zaszłam w ciążę i mam dziś zdrową, śliczną córeczkę! Pani doktor jest bardzo miła, cierpliwaa, pomocna w różnych sytuacjach, absolutnie nie zbywa i przejmuje się każdym problemem. Myślę, że krzywdzące opinie piszą ludzie, którzy usłyszeli prawdę zamiast lukrowania i omijania poważnych problemów. Inni lekarze leczyli tylko mnie, a problem leżał też po stronie męża. Po 3 latach starań wystarczyło pół roku u Pani doktor żebym zaszła w ciążę, która z resztą prowadziła do samego końca! Najbardziej żałuję, że urodziłam przed samą pandemią i nie zdążyłam Pani doktor podziękować za nasze małe wielkie szczęście! ♥️

Świetny i kompetentny lekarz! Wszystkie opinie, w których wskazano negatywne informacje na temat Pani Doktor są nieprawdziwe, naciągane i przede wszystkim bardzo krzywdzące dla pani Doktor, która jest świetnym fachowcem z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam!

Pani Beata jest profesjonalistką. Podczas stosowania antykoncepcji miałam mononukleozę, więc wątroba była dość mocno narażona na defekty. Pani Beata na bieżąco zlecała badania enzymów wątrobowych, aby sprawdzać jej stan. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Pani Beata jest profesjonalistką.

Ja również rozpoczęłam leczenie w Invicie u Pani Doktor. Jest to bardzo przemiła osoba, cierpliwa i otwarta. Poinformowała nas o możliwości zrobienia badań genetycznych na NFZ. Poświeciła nam dużo czasu i uwagi. Następna wizyta w marcu i już nie mogę się doczekać :)

Ja również rozpoczęłam leczenie w Invicie u Pani Doktor.
Jest to bardzo przemiła osoba, cierpliwa i otwarta.
Następna wizyta w marcu i już nie mogę się doczekać :)

Pani Beata prowadziła nas w programie invitro w inviccie. Na początku Pani podchodziła do nas z dystansem, ale od samego początku z skrupulatnie i z dużym spokojem. Z czasem Pani Beata się otworzyła. Było widać że bardzo się przejmuję i nie traktuje nas przedmiotowo,a spokuj Pani Beaty dobrze wpływał na żonę. Mimo problemów podczas stymulacji bo już myśleliśmy że już jest wszystko stracone, Pani Beata pięknie z tego wyszła i aktualnie żona jest w ciąży. A radość Pani Beaty podczas rozmowy telefonicznej,że invitro się udało poprostu bezcenne. Jak byliśmy u ...

Jak byliśmy u Pani doktor z podziękowaniami to miała łzy w oczach. Co ważne gdy były problemy i dzwoniliśmy do dr. w niedziele Pani Beata odbierała telefon i bez żadnego zbywania wytłumaczyła i uspokoiła żonę.
Polecam Panią doktor bo naprawde ma złote serce.
Pozdrowienia od Bogusi z mężem

Witam Moja pierwsza wizyta też była nieciekawa, Pani doktor wydawała mi się oschła i nie miła ale teraz po kilku wizytach jest zupełnie inaczej bardzo się przejmuje pomaga, można na nia liczyć w sumie rozwiala duzo naszych watpliwosci, poprzedni ginekolodzy stwierdzili że mój mąż jest bezpłodnym, Pani doktor jednak powiedziała ze maz jest w 100% zdrowy!, ciąże na pewno będę prowadziła u tej Pani, nie zrażajcie się pierwszą wizytą pozniej jest tylko lepiej!!! Polecam!!!

Witam

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor nie miła wręcz bezczelna. W trakcie badania nie delikatna. Nigdy w życiu tak nie bolało mnie pobranie wymazu na cytologię i zwykłe badanie ginekologiczne. Odradzam w 100%

Odradzam w 100%

Skrupulatna i dociekliwa, nie bagatelizuje żadnych objawów jak co niektórzy ginekolodzy, poza tym uratowała moją ciążę , zdecydowanie polecam!

Doktor Olszak bywa oschła i niemiła, ale nie przychodzimy do lekarza by nam prawił mile słówka i zwodził, że samo się naprawi. Chodzę do doktor Olszak i choć bywa trudna, wiem, że mogę jej zaufać, bo jest kompetentna, a to przecież najważniejsze u lekarza! Poza tym traktuje mnie jak DOROSŁEGO człowieka, nie dziewczynkę, której trzeba słodzić. Ja mam swój cel, a ona robi WSZYSTKO co może, by się spełnił.