dr n. med. Beata Oralewska

Gastroenterolog dziecięcy

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fachowiec, człowiek z pasją i powołaniem

fachowiec, człowiek z pasją i powołaniem

Profesjonalna, empatyczna, a najważniejsze, że stawia odrazu trafną diagnozę. Mojemu dziecku - 6tygodniowemu - uratowała życie. Dziękuję Pani i wdzięczna jestem na całe życie :-))))

Profesjonalna, empatyczna, a najważniejsze, że stawia odrazu trafną diagnozę.

Świetny gastrolog! Bada "wszystko" nie tylko pod względem gastologicznym.Taki wybitny specjalista trafia się raz na milion!!!!!!!!!!!

Jeśli szukasz dobrego gastrologa szczerze polecam!!! Profesjonalizm w 100%:cierpliwość, świetne podejście do dzieci, Konkretna, rzeczowa i miła.

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania, kompetentna mająca bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka chora na przewlekłe zapalenie trzustki kilka lat była pod opieką pani doktor.Dziękujemy za opiekę. Gdyby nie to że córka jest już pełnoletnia chętnie wróciłybyśmy pod Pani opiekę.

moja corka jest bylą pacjętką dr. moja córka byla pacjentką Pani dr.Oralewskiej przez kilkanascie lat /mukowiscydoza/ i gdyby nie fakt , ze osob doroslych juz CZD nie przyjmuje nigdy nie zrezygnowalaby z tak dobrej opieki. Zarowno Pani dr Oralewskiej jaki CZD jestesmy bardzo wdzieczne za opekę D.

moja corka jest bylą pacjętką dr.

Lekarz z prawdziwego powołania, świetne podejście do dzieci, niczego nie bagatelizuje, leczy pacjenta a nie przypadek. Mam do niej pelne zaufanie.

młoda, znająca się na rzeczy lekarka , nadal się kształci i dlatego często jest ktoś za nią na zastępstwie podchodzi do dziecka całościowo, interesuje ją "cały " pacjent a nie tylko jedna dolegliwość z którą się zgłasza