Beata Preiss-Dubaj

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
13 opinii

Nie wiem co mam powiedzieć o tej Pani ginekolog na jednej wizycie była bardzo miła zajeła się mna bardzo dokładnie i profesionalnie, zaś na drugiej wysycie była wręcz bardzo nie miła i wredna kierowała w moja strone jakieś docinki...strasznie bolało leczenie uszkodziła mi prawa boczna ścianke macicy...to raz a dwa prawie przez nia straciłam ciąże gdyż mi powiedziała, że poroniłam jednagże zmieniłam lekarza by to sprawdzić i wprowadziła mnie ona w wielki błąd. Nie rozumiem jak można wprowadzać ludzi w takie błędy ....

niekompetetna niemiła wręcz obraża i poniża nikomu bym nie poleciła tego lekarza po wyjsciu z gabinetu człowiek ma ochte sie powiesić a nie leczyć jak ktos zostaje lekarzem dla wypłaty a nie z powołania to czego sie spodziewać ?!?

NIESŁOWNA W TYM CO OBIECUJE,NIE WYWIĄZAŁA SIĘ Z PEWNEJ OBIETNICY

Pani Beata jest kobieta która wszystko wytłumaczy. prowadzi moja ciaze i jestem zadowolona,badania sa bezbolesne.:) Polecam Ja.

chodzę do tej pani ponad 5 lat, prowadziła mi dwie ciąże... nie jest źle...chociaż zwyczajnie czuje przed nią ogromny respekt... jeśli chodzi o badanie, to wcześniej było dużo lepiej...natomiast ostatnio, badania stały się jakby bardziej bolesne.... poza tym jakbym miała powiedzieć, dlaczego do niej chodzę, to przede wszystkim dlatego ze jest jedyna na naszym terenie kobieta i zwyczajnie z przyzwyczajenia...

Pani doktor była bardzo niemiła! w dodatku podczas wizyty rozmawiała przez telefon. co do leczenia to nie wiem...jedna wizyta mi wystarczyła, więcej do tej Pani nie pójdę

Była to moja pierwsza wizyta u gin i było całkiem w porządku ;)

Miła, sympatyczna, ale wykazała sie całkowitym brakiem wiedzy. Inni lekarze zmienili jej leczenie, które wogóle nie pomogło. Gdy zrobiłam usg w innym gabinecie to się przeraziłam beztroską pani doktor. Inny lekarz skierował mnie od razu do szpitala. Jestem już po operacji i na pewno tej lekarki nikomu nie polecę.

miła, konkretna, udziela wyczerpujacych informacji, budzi zaufanie

Pani Doc Beata jest profesjonalistka,odpowiedziala fachowo na wszystkie nurtujace mnie pytania dotyczace mojej wizyty,jest konkretna bardzo milo wspominam te wizyte pozdrawiam serdecznie

Bardzo miła i wzbudza w człowieku zaufanie.

Dr Dubaj jest rzeczowa i konkretna. Nie ocieka słodyczą, ale jest sympatyczna. Troszczy się o pacjentki. Budzi zaufanie.

Pani Dubaj jest niemiła i nie ma dobrego podejścia do swoich pacjentów, nie polecam tego lekarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny