lek. dent. Beata Przybył

Pani jest niekompetentna. Zero uprzejmości, współczucia - od pierwszych sekund wizyty Pani była przekonana, że ząb mnie nie boli. Gdy Pani zaczęła oglądać bolącego zęba, grzebała tam z impetem aż do krwawienia całych dziąseł dookoła zęba, mimo krwi robiła to dalej nie zwracając na to żadnej uwagi. Pani Przybył zaczęła również krzyczeć i pouczać swoją pracownicę przy innych pacjentach z tego powodu, że umówiła mnie tego dnia na wizytę. Odradzam z całego serca, za żadne skarby więcej tam nie przyjdę.

U Pani doktor leczę się od blisko 30 lat. Lepszej dentystki nie spotkałem. Pełen profesjonalizm. Na uwagę zasługuje delikatność i podejście do pacjenta. Polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor bardzo kompetentna specjalistka, wszystko dokładnie wytłumaczy, a w dodatku bardzo miła i uprzejma dla pacjenta. Polecam w 100%

Jeśli chodzi o panią Doktor zawsze do niej chodzę , miła , sympatyczna, uprzejma , jak pierwszy raz przyszłam bez rejestracji - przyjęła mnie. wyleczyłam zęby, mam usunięty kamień. Profesjonalne podejście

Po raz pierwszy śmiałam się na fotelu dentystycznym.Przyszłam zestresowana,spanikowana.Zależało mi na szybkim wstawieniu jedynek,po ich usunięciu.na drugi dzień odebrałam protezę,naprawdę świetnie dopasowana,jak na pierwszy raz.Pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu,polecam wszystkim

Pani "doktor" bardzo nieuprzejma (wręcz chamska), źle rozpoznała źródło problemu przez co i leczenie nieskuteczne. Nie odpowiadała na pytania dotyczące zabiegu. Ogólnie naprawdę nie polecam,

plomba i nadlany zab wypadly, robione zeby pozniej bolały (jak się okazało u innego stomatologa niestety zle wyczyszczone korzenie). poszlam na reklamacje to nadlany zab wygladal jak krowi placek (chyba po zlosci ze zab dalej bolał). u Pani doktor zawsze slyszalam ze mam piękne zdrowe zeby poza tymi dwoma, jak się okazało później wszystkie od piątki w tył do robienia i na gorze i na dole wiec tragedia, bardzo nie polecam.

Polecam Paną Przybył w 100%. Dzięki Niej już nie boję się dentysty. Na każdą wizytę wybieram się bez strachu, moja córka również. Jeszcze nigdy ząb leczony przez Panią Doktor nie sprawiał mi problemów i to chyba najlepsza wizytówka, bo z innymi stomatologami zawsze miałam problemy.

Leczyłam u tej Pani zęby w tempie błyskawicznym (ponieważ w Polsce byłam tylko 2 tyg a zębów trochę było) -wspaniała kobieta. W piątek miałam wizytę po czym w sobotę zaczął mnie boleć ząb, który został zatruty (a dodam, że był to najgorszy ból w moim życiu -poród to przy tym pikuś), po telefonie o godzinie 21-ej Pani doktor przyjechała, otworzyła specjalnie dla mnie gabinet, powiedziała, że może tak się czasem dziać więc truciznę wyciągnęła, coś tam jeszcze zrobiła (+znieczulenie) i nie wzięła za to nawet złotówki -bo stwierdziła, że bierze nie za wizytę tylko za zrobiony ząb. Przy tym jest bardzo miła i wesoła; rozumie, że niektóre rzeczy, które robi mogą być nie przyjemne, czy bolesne i nie owija tego w bawełnę. Polecam w 100% dzięki niej nie boję się już dentystów :D

świetna, równa, mądra kobieta, lekarz z doświadczeniem i niebywale sprawna, kompetentna obsługa pacjenta