Robiłam botox już 5 razy u Pani dr. Beaty Rutkiewicz Miałam robione całe czoło, bez kurzych łapek, bo nie muszę. Jestem po 35-roku więc zmarszczki mimiczne już widoczne. Efekt zauważam od razu po wstrzyknięciu Nie jest to efekt końcowy, ale minimalnie widzę różnicę. na efekt końcowy trzeba poczekać do 1 tygodnia, z tym że z każdym dniem czoło jest coraz bardziej wygładzone i nie ma sztucznego efektu.

Robiłam botox już 5 razy u Pani dr. Beaty Rutkiewicz
Miałam robione całe czoło, bez kurzych łapek, bo nie muszę.
Jestem po 35-roku więc zmarszczki mimiczne już widoczne.
Efekt zauważam od razu po wstrzyknięciu
Nie jest to efekt końcowy, ale minimalnie widzę różnicę.

Znam dr Rutkiewicz bardzo długo, byłam 3 razy na zabiegach w jego gabinecie i nie oddam swojej twarzy w żadne inne ręce jak Pani doktor. Miałam fałdy nosowo-wargowe robione kwasem hialuronowym, mocno marszczę czoło więc dodatkowo dziś też miałam botoks-jestem bardzo zadowolona:-).

Od wielu lat miałam problemy z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi. To sprawiło, ze miałam kompleksy i bałam się wychodzić z domu. Wiele lat szukałam pomocy u różnych dermatologów na terenie woj. mazowieckiego. Niestety żaden z nich nie potrafił mnie wyleczyć, ponieważ trądzik w najlepszym wypadku po chwilowej, nieznacznej poprawie wracał ze zwiększoną siłą, nierzadko powodując szpecące blizny i przebarwienia. Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Dr Beaty Rutkiewicz, gdyż sama się u Niej leczyła i była bardzo zadowolona. Po serii zabiegów nareszcie mam gładką skórę, trądzik i przebarwienia zniknęły. Polecam Panią Doktor, bo jest doskonałym lekarzem i przemiłą kobietą. Kompetentna, komunikatywna i wrażliwa, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku. Szczerze polecam wizyty w jej gabinecie, zwłaszcza tym osobom, które chciałyby skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale obawiają się przykrych niespodzianek. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pod opiekę pani doktor można się oddać z pełnym zaufaniem. Jest świetnym lekarzem i przede wszystkim lekarzem z powołania!

Pani doktor wyleczyła mnie z bardzo ostrego trądziku. Przez lata inni lekarze leczyli mnie głównie sterydami, co nie tylko bylo w moim przypadku nieskuteczne, ale tez na dluzsza mete szkodliwe dla zdrowia. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej uslug. Polecam.

Jestem pod opieką Pani Doktor już kilka lat, jestem bardzo zadowolona, korzystam głównie z zabiegów dermatologii estetycznej, dzięki Pani doktor rano uśmiecham się do lustra :) nie muszę już używać dużej ilości podkładu, skóra "broni się sama" :) Kilkoro moich znajomych skorzystało też z wizyt u polecanej przeze mnie lekarki- też są zadowoleni, są stałymi pacjentami, zgadzają się ze mną, że to kompetentny lekarz i ciepła osoba. Korzystam głównie z medycyny estetycznej ale lekarka nie zajmuje się tylko upiększaniem, nadal zajmuje się leczeniem chorób skórnych, i to z powodzeniem.

Byłam na razie na 1 wizycie, pani dermatolog doradziła mi odpowiednie zabiegi i leczenie. polecam

ZOSTAŁEM SZYBKO I CAŁKOWICIE WYLECZONY Z PROBLEMU ,NIESTETY NIE PAMIĘTAM CENY WIZYTY BO PŁACIŁEM I ZA ZABIEGI.