Beata Satarow

Brak kompetencji zero uprzejmości nawet do leczenia zwierząt się nie nadaje tylko inhalacje z soli dla każdego dziecka nie ważne czy dziecko ma 4 tygodnie czy 4 lata

Masakra!!! Z takim brakiem kompetencji już dawno się nie spotkałem. Brak jakiegokolwiek indywidualnego podejścia to pacjenta. Dziecko nigdy jeszcze nie chorowało (2lata) i pani pseudodoktor stwierdziła ze nie zna dziecka po czym zastosowała iniekcje leku, który powinien być podawany w warunkach szpitalnych i skierowała do szpitala. Bardzo opryskliwa z tonem rozkazującym. zero szacunku do pacjenta. Diagnoza - zapalenia gardła. Oczywiście szybka konsultacja u innego pediatry, który okazał się bardziej rozsądny. Absolutnie zakazał jazdy do szpitala pytając czy widzielismy kogokolwiek na oddziale z zapaleniem gardła. Poza tym w szpitalu, przy obniżonej ...

Masakra!!! Z takim brakiem kompetencji już dawno się nie spotkałem.
Bardzo opryskliwa z tonem rozkazującym. zero szacunku do pacjenta.
Diagnoza - zapalenia gardła.

Oczywiście szybka konsultacja u innego pediatry, który okazał się bardziej rozsądny. Absolutnie zakazał jazdy do szpitala pytając czy widzielismy kogokolwiek na oddziale z zapaleniem gardła. Poza tym w szpitalu, przy obniżonej odporności szybko mielibyśmy powód żeby tam zostać.

Jak możecie to z daleka od tej pani!!!!

Bardzo podziwiam Panią Beatę,wytłumaczy dokładnie,ma genialne poczucie humoru co dodaje otuchy pacjentowi,godny podziwu lekarz jak i polecenia

Chodzę do Pani doktor z moją córcią i na początku nie wywarła na mnie dobrego wrażenia. Pani doktor jest pediatrą najbliżej mojego domu to chodziłam do niej nadal i teraz się pomalu do niej przekonuje. Długo bada jest miła i dokładnie tłumaczy jak przyjmować zapisane leki. POLECAM!

Świetny lekarz !! godny podziwu,dokładnie zbadał,wyjaśnił problem i przyczynę,jest bardzo miła,najwyższej klasy lekarz ! Godny polecenia jak najbardziej !

Godny polecenia jak najbardziej !

bardzo fajny i rzetelny lekarz sumienny szkoda że opuściła naszą przychodnie .podobna jest za Klęczanami dla mnie zadaleko .POZDRAWIAM PANIĄ

Bardzo dobry lekarz.Mily,sympatyczny.Wszystko wytłumaczy. POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz.Mily,sympatyczny.Wszystko wytłumaczy.
POLECAM !!!

Nie polecam tej Pani, kompletnie nie ma podejścia do małego pacjenta. Jest ironiczna. Moje dzieci juz do niej nie chodzą!

Lekarz godny zaufania robi porzadna diagnoze !!! Naprawde polecam,jest bardzo mily,sympatyczny zawsze pomoze. POLECAM !!!!!

Lekarz godny zaufania robi porzadna diagnoze !!!
Naprawde polecam,jest bardzo mily,sympatyczny zawsze pomoze.
POLECAM !!!!!

Lekarz bardzo dobry miły Zawsze pomoże Polecam Bardzo !!!!!

Lekarz bardzo dobry miły
Zawsze pomoże Polecam Bardzo !!!!!