mgr Beata Semrau

Psychiatra

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor Beata Semrau,aż miło wysłuchać zaleceń,doradzi szczerze porozmawia polecam wszystkim panią doktor.

Nigdy więcej, uczęszczałam do tej Pani na wizyty 9 lat temu sądząc po opiniach nic się nie zmieniło. Oceniająca, zero taktu i podejścia do pacjenta. Wstyd.... Odradzam, można mieć przez taki kontakt jeszcze większe problemy.

Dla mnie Pani doktor to doskonały lekarz psychiatra o ogromnej wiedzy, wysłucha, doradzi, leczy a także wspiera .Posiada dużo empatii . Leczę się u Pani doktor od przeszło 10 lat i nigdy bym nie zmieniła lekarza.

Pani doktor, krzyczy na pacjentów, ocenia jest nie uprzejma i doprowadza pacjentów z depresją do tego,że z gabinetu wychodzą z płaczem.Moje leczenie trwało u tej Pani kilka lat,ale dziś bym nie poleciła nikomu.

Lekarz posiadający duże umiejętności, jednak kompletnie bez podejscia do pacjenta. Po ostatniej wizycie wyszłam bardziej znerwicowana niż weszłam, w dodatku z płaczem. Jesli chodzi o zachowanie to kompletny brak wsparcia, wręcz przeciwnie- unosi się, krzyczy. Nie polecam tego lekarza nikomu kto chce wyjść z depresji i wyleczyć nerwicę. Z takim podejściem lekarza nie da się wyleczyć, choroba tylko się pogłębi.

Wspaniały lekarz i dusza człowiek.Wysłucha,doradzi,pomoże-polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr Beata Semrau to nie tylko doskonały specjalista w dziedzinie psychiatrii ale również człowiek o wielki sercu.

Naprawdę super Pani doktor. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, życzliwa, sympatyczna, kompetentna

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Krótko - Ta Pani jest moją Czarodziejką!!! Uwielbiam.

Krótko - Ta Pani jest moją Czarodziejką!!! Uwielbiam.