lekarz Beata Skiba-Oleśniewicz

2,1

Kiedy leżałam na oddziale , naraziła moje życie. Są na to dowody. Arogancka, okrutna i bardzo złośliwa. NIE POLECAM!

Co powiedzieć o lekarzu, który pełniąc dyżur świąteczny i nocny, odmawia wizyty domowej w celu podania np. morfiny, umierającemu na raka pacjentowi? Oceńcie sami. U mnie ta lekarka ma tylko negatywną opinię.

Lekarka jest bardzo kompetentna, rzetelna i ma pozytywne nastawienie do pacjenta. Polecam! Jest bardzo dobrym lekarzem od cukrzycy

Jest bardzo dobrym lekarzem od cukrzycy

Nie rozumiem, kompetentna, miła, konkretna , nie ma takiego lekarza , który by każdemu dogodził oj nie>>>>>>>

Wyniki badań za 150 zł przewertowała jak książkę telefoniczna. Zazdroszczę umiejętności tak szybkiego czytania.

Kogo oni tam mają w tym szpitalu.Pielęgniarki to samo do wymiany.Wiadomo jeśli syf będzie u góry syf będzie na dole

Zero podejścia do pacjenta nie wytłumaczy ucieka przed rodziną pacjenta nie miła arogancka bez powolania