dr n. med. Beata Śladowska

Endokrynolog

Pani Beata nie żyje od kilku lat - a moje problemy endokrynologiczne niedawno wróciły. Nie jestem w stanie znaleźć specjalistki czy specjalisty na takim poziomie. Nieoceniona strata. Wspaniały człowiek, wybitna lekarka.

Nieoceniona strata. Wspaniały człowiek, wybitna lekarka.

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.

Moja ukochana Pani Doktor. Leczylam sie u niej 7 lat. Wyjatkowy lekarz i człowiek. Tak bardzo mi smutno, że już nie ma jej wśród nas na ziemi :(

Moja kochana Pani doktor Beata Śladowska nie żyje. Leczylam sie u niaj 15 lat.Czuję straszny ból i żal że już nigdy jej nie zobaczę, że już jej nie ma wśród nas. Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

Wspaniały lekarz,leczy mnie od 4 lat,od niedawna moją córkę.Kompetentna,życzliwa,polecam.

Od lat leczy żonę (Hashimoto) i dzięki niej mamy 2kę dzieci! Wiedza i zaangażowanie ogromne. Zainteresowanie zdrowiem pacjenta mocno poza specjalizacją. Nieporównywalna z innymi specjalistami.

Uratowała mi życie.Dzięki niej mam córkę.Warta każdych pieniędzy.Prawdziwy przyjaciel każdego Pacjenta

Główne zalety Pani Doktor Śladowskiej: - zaangażowanie, czas i uwaga dla pacjenta, - całościowe spojrzenie na problemy zdrowotne, nie tylko na ten, z którym się przyszło, - umiejętność stworzenia poczucia bezpieczeństwa - skuteczność ! Szczerze polecam!

Główne zalety Pani Doktor Śladowskiej:
- zaangażowanie, czas i uwaga dla pacjenta,
- umiejętność stworzenia poczucia bezpieczeństwa
- skuteczność !
Szczerze polecam!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Bierze pod uwagę i chorobę, i nawyki pacjenta. Ma indywidualne podejście do pacjenta, co się teraz bardzo rzadko zdarza. Polecam z całego serca!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem.
Bierze pod uwagę i chorobę, i nawyki pacjenta.
Ma indywidualne podejście do pacjenta, co się teraz bardzo rzadko zdarza.
Polecam z całego serca!

Jest jedna z niewielu prawdziwych, kompetentnych lekarek. Śliczna, miła i mądra. To się rzadko spotyka. Mogła by być moja żoną :-) Nie pogniewałbym się ;)

Jest jedna z niewielu prawdziwych, kompetentnych lekarek.
Śliczna, miła i mądra. To się rzadko spotyka.
Mogła by być moja żoną :-)
Nie pogniewałbym się ;)