dr Beata Smektała

Dermatolog estetyczny

Zdecydowanie NIE polecam!! Naciąganie i nic więcej! Pierwsza wizyta 100zł następne kosztują tyle samo + zabiegi. Za wypisanie recepty 100zł Żenada! Ponadto wypisuje leki które już dawno są wycofane? Gdzie tu kompetencje?Nie ma czasu dla pacjenta. Umawia pacjentów co 10 min. przez co często długo się czeka. Jak w 10 min można przeprowadzić zabieg z wykonaniem lasera i oczyszczanie twarzy!? Nie wspominając już o wywiadzie z pacjentem!!!?Żeby nie uwłaczjąc więcej kompetencji rzekomo pani dr nie będę opisywać jak wyglądało oczyszczanie twarzy. Nie polecam

Zabieg Fraxel u Pani doktor jest super. Odpowiednio mnie przygotowała do zabiegu i wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał i co Moz się dziać bezpośrednio po nim dlatego byłam całkowicie spokojna, zabieg był w całkiem rozsądnej cenie. Kontrola po zabiegu gratis !!!. Widać duży profesjonalizm