Beata Truszkowska

Byłem bardzo dobrego zadania ale niestety się zmieniło. Przyszedłem na umówioną wizyte (o godzinie podanej przez panio doktor)i zastałem zamkniętyy gabinet i bramę. Czekałem 30 minut i poprostu poszedłem. Nie wporządku trochę

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor! Za każdym razem wychodzę zadowolona z gabinetu. Jest bardzo kompetentna, miła. Wszystko tłumaczy jasno i wyraźnie. Posiada w gabinecie własny sprzęt do prześwietleń. Prezentuje wykonane zdjęcie, dokładnie tłumaczy co i jak. Nie idzie na łatwiznę, stara się uratować to co się da. Koszt wizyty uzależniony jest oczywiście od tego, co robi. Nawet leczenie kanałowe nie ma swojej konkretnej ceny, zależne jest od ilości kanałów. Jeden ząb z 3 kanałami kosztował mnie 160 złotych. Miałam 4 wizyty. Myślałam, że nie uda się go uratować, była to poprawka po innym lekarzu, który zdecydowanie spartaczył ząb i zafundował mi niezłe zakażenie. Za wyrwanie z wcześniejszym leczeniem stanu zapalnego znajoma zapłaciła 80 złotych, za leczenie 70. Jest bardzo dokładna. Ząbek po leczeniu zupełnie nie wygląda jak po chorobie. Trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby to zobaczyć. Rozpisałam się, ale jestem naprawdę wdzięczna Pani doktor za zdrowe, śliczne ząbki i chwalę Ją po wszystkich odpustach;)