dr n. med. Beata Wiśnicka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Opinii8

16.09.2011

Przez kilka lat próbowałam wyleczyć trądzik w mojej małej mieścinie. Na szczęście zaczęłam studia we Wrocławiu i postanowiłam poszukać dermatologa, który pomoże mi zwalczyć chorobę. Stosowałam już mnóstwo leków i nic nie pomagało na dłuższa metę. Zdecydowałam udać się do Pani Beaty. baaardzo mi to ...

Zdecydowałam udać się do Pani Beaty. baaardzo mi to pomogło. Oczywiście bez antybiotyków i tabletek antykoncepcyjnych się nie obyło, ale w bardzo krótkim czasie, bo już chyba po miesiącu czy dwóch zauważyłam ogromną poprawę.
W tym momencie mijają 2 lata od rozpoczęcia leczenia. Moja cera jest prawie idealna. Prawie, ponieważ leczenie blizn rozpocznę nieco później.
naprawdę polecam wizyty u Pani Beaty Wiśnickiej.
Miła, sympatyczna i profesjonalna kobieta.

01.06.2011

Usuwałam znamię u doktor. Po pierwsze wizyta była szybka. Nie wytłumaczyła o co tak dokładnie chodzi. Jedynie co doktor powiedziała to, że po usunięcie zostanie mały strupek, który szybko odpadnie, a przy zabiegu "nie ma krwi". Niestety tak nie jest, krew leciała do wieczora następnego dnia, rana brzydko się goi(mimo przepisanej maści). Wg opinii doktor w miejscu znamiona nic miało nie być, ewentualnie coś co da się przykryć pudrem. Niestety tak nie jest:(
Poza tym uważam, że dekold i szpilki pani doktor w miejscu pracy były niestosowane.

27.11.2010

Jak na wiedze i umiejetnosci tego lekarza to wizyta tania,wspaniale doradzila mi jakie wybrac zabiegi z medecyny estetycznej w stosunku do moich oczekiwan,uczciwa i nie naciaga na pieniadze,szkoda ze planuje wyjechac z Polski bo coraz mniej takich specjalistow u nas :-(

26.11.2010

pani wisnicka wyleczyla mnie z m in tradziku, dobrala odpowiednie preparaty, skutecznie przeprowadzila leczenie. pomogla mi tez z wlokniakami - po wypaleniu nie zostalo ani sladu. polecilam ja znajomym, i o ile mi wiadomo wszyscy sa z niej zadowoleni. oprocz tego pani doktor jest bardzo mila, i mozna z nia porozmawiac na ciekawe tematy.

21.11.2010

Pani dr niestety nie wie jakie leki sa juz wycofane, przepisuje stary , nieskuteczny lek, biorąc za wizyte ogromne pieniadze!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wrocław"?

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm
Piękna 44