Beata Wiśnicka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gdzie przyjmuję
place 11

ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
Wrocław
51,10928617,036849781557772
bwisnicka@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
Wrocław

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
8 opinii

Przez kilka lat próbowałam wyleczyć trądzik w mojej małej mieścinie. Na szczęście zaczęłam studia we Wrocławiu i postanowiłam poszukać dermatologa, który pomoże mi zwalczyć chorobę. Stosowałam już mnóstwo leków i nic nie pomagało na dłuższa metę. Zdecydowałam udać się do Pani Beaty. baaardzo mi to pomogło. Oczywiście bez antybiotyków i tabletek antykoncepcyjnych się nie obyło, ale w bardzo krótkim czasie, bo już chyba po miesiącu czy dwóch zauważyłam ogromną poprawę. W tym momencie mijają 2 lata od rozpoczęcia leczenia. Moja cera jest prawie idealna. Prawie, ponieważ leczenie blizn rozpocznę nieco później. naprawdę polecam wizyty u Pani Beaty Wiśnickiej. Miła, sympatyczna i profesjonalna kobieta.

Usuwałam znamię u doktor. Po pierwsze wizyta była szybka. Nie wytłumaczyła o co tak dokładnie chodzi. Jedynie co doktor powiedziała to, że po usunięcie zostanie mały strupek, który szybko odpadnie, a przy zabiegu "nie ma krwi". Niestety tak nie jest, krew leciała do wieczora następnego dnia, rana brzydko się goi(mimo przepisanej maści). Wg opinii doktor w miejscu znamiona nic miało nie być, ewentualnie coś co da się przykryć pudrem. Niestety tak nie jest:( Poza tym uważam, że dekold i szpilki pani doktor w miejscu pracy były niestosowane.

Jak na wiedze i umiejetnosci tego lekarza to wizyta tania,wspaniale doradzila mi jakie wybrac zabiegi z medecyny estetycznej w stosunku do moich oczekiwan,uczciwa i nie naciaga na pieniadze,szkoda ze planuje wyjechac z Polski bo coraz mniej takich specjalistow u nas :-(

pani wisnicka wyleczyla mnie z m in tradziku, dobrala odpowiednie preparaty, skutecznie przeprowadzila leczenie. pomogla mi tez z wlokniakami - po wypaleniu nie zostalo ani sladu. polecilam ja znajomym, i o ile mi wiadomo wszyscy sa z niej zadowoleni. oprocz tego pani doktor jest bardzo mila, i mozna z nia porozmawiac na ciekawe tematy.

Pani dr niestety nie wie jakie leki sa juz wycofane, przepisuje stary , nieskuteczny lek, biorąc za wizyte ogromne pieniadze!

Świetna w tym co robi,wszyscy chwalą jak pięknie wyglądam,poddałam się wypełnianiu twarzy, ust i kilku innym zabiegom z medycyny estetycznej, zdecydowanie polecam

Polecam Dr. Wiśnicka jest wspaniałym lekarzem ,dzięki niej pozbyłam się moich problemów ze skórą.

Wizyta warta swojej ceny, pani doktor bardzo miła i fachowa, po wypełnianiu ust i zmarszczek wyglądam świetnie! Polecam serdecznie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny