dr n. med.Beata Wiśnicka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
8 opinii

• 5

Przez kilka lat próbowałam wyleczyć trądzik w mojej małej mieścinie. Na szczęście zaczęłam studia we Wrocławiu i postanowiłam poszukać dermatologa, który pomoże mi zwalczyć chorobę. Stosowałam już mnóstwo leków i nic nie pomagało na dłuższa metę. Zdecydowałam udać się do Pani Beaty. baaardzo mi to pomogło. Oczywiście bez antybiotyków i tabletek antykoncepcyjnych się nie obyło, ale w bardzo krótkim czasie, bo już chyba po miesiącu czy dwóch zauważyłam ogromną poprawę. W tym momencie mijają 2 lata od rozpoczęcia leczenia. Moja cera jest prawie idealna. Prawie, ponieważ leczenie blizn rozpocznę nieco później. naprawdę polecam wizyty u Pani Beaty Wiśnickiej. Miła, sympatyczna i profesjonalna kobieta.

• 1

Usuwałam znamię u doktor. Po pierwsze wizyta była szybka. Nie wytłumaczyła o co tak dokładnie chodzi. Jedynie co doktor powiedziała to, że po usunięcie zostanie mały strupek, który szybko odpadnie, a przy zabiegu "nie ma krwi". Niestety tak nie jest, krew leciała do wieczora następnego dnia, rana brzydko się goi(mimo przepisanej maści). Wg opinii doktor w miejscu znamiona nic miało nie być, ewentualnie coś co da się przykryć pudrem. Niestety tak nie jest:( Poza tym uważam, że dekold i szpilki pani doktor w miejscu pracy były niestosowane.

• 5

Jak na wiedze i umiejetnosci tego lekarza to wizyta tania,wspaniale doradzila mi jakie wybrac zabiegi z medecyny estetycznej w stosunku do moich oczekiwan,uczciwa i nie naciaga na pieniadze,szkoda ze planuje wyjechac z Polski bo coraz mniej takich specjalistow u nas :-(

• 5

pani wisnicka wyleczyla mnie z m in tradziku, dobrala odpowiednie preparaty, skutecznie przeprowadzila leczenie. pomogla mi tez z wlokniakami - po wypaleniu nie zostalo ani sladu. polecilam ja znajomym, i o ile mi wiadomo wszyscy sa z niej zadowoleni. oprocz tego pani doktor jest bardzo mila, i mozna z nia porozmawiac na ciekawe tematy.

• 4
  • 1

Pani dr niestety nie wie jakie leki sa juz wycofane, przepisuje stary , nieskuteczny lek, biorąc za wizyte ogromne pieniadze!

• 5

Świetna w tym co robi,wszyscy chwalą jak pięknie wyglądam,poddałam się wypełnianiu twarzy, ust i kilku innym zabiegom z medycyny estetycznej, zdecydowanie polecam

• 5

Polecam Dr. Wiśnicka jest wspaniałym lekarzem ,dzięki niej pozbyłam się moich problemów ze skórą.

• 5

Wizyta warta swojej ceny, pani doktor bardzo miła i fachowa, po wypełnianiu ust i zmarszczek wyglądam świetnie! Polecam serdecznie

Gdzie przyjmuję

place 11

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna

ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
    Wrocław
    51,10928617,036849781557772
    bwisnicka@wp.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć
    place 22

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna

ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
    Wrocław
    51,10928617,036849781557772
    bwisnicka@wp.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat