lekarz

Beata Wojciechowska

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.9/5
Kompleksowość podejścia
2.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.8/5
Ilość poświęconego czasu
2.3/5
Uprzejmość
2.3/5
Godny polecenia
2.7/5
Średnia:
2.65
9 opinii
Opinie pacjentów
4,5/5

Konkretna kobieta. Dobry człowiek i lekarz. Wie o czym mówi. Ma specyficzny sposób bycia i poczucia humoru co wcale mi nie przeszkadza w trakcie rozmowy. Polecam.

1,0/5

Najgorsza pani ginekolog która w życiu spotkałam a było ich wielu nie przyjemna arogancka krzyczy na pacjenta a o leczeniu to już nie wspomnę normalnie zero nie polecam...

1,0/5

Na moje nieszczęście trafiłam na jej dyżur podczas poronienia. Mimo, że to było ponad dwa lata temu do dziś nie mogę się pozbierać, nie tyle po stracie dziecka co po tym, jak zostałam potraktowana przez tą pożal się boże doktor. Była nieprzyjemna, jak mówiłam, że boli (bo do cholery miało prawo mnie boleć) to powiedziała, że przesadzam, że to aż tak na pewno nie boli. Podczas badania była bardzo niedelikatna, a na dodatek po zabiegu łyżeczkowania (które też mi ona przeprowadziła) wyszłam z bakterią, z której leczyłam się rok! Z takim podejściem i kompletnym brakiem szacunku dla drugiej osoby nie powierzyłabym jej opieki nad moim psem, a co dopiero człowiekiem.. Stanowczo ODRADZAM!!!

4,2/5

Ogólnie Pani doktor robi to co powinna, obsługuje szybko ale konkretnie.

1,2/5

arogancka, nie liczy się z pacjentem, powinna pomyśleć nim rzuci ciężki żart - chyba stanowisko do czegoś zobowiązuje!

4,8/5

super lekarz,byłam miło zaskoczona..konkretna,bezpośrednia,wzbudzająca zaufanie.Nie mam nic do zarzucenia wręcz przeciwnie polecam swoim wszystkim znajomym.

1,2/5

WIELKI MINUS, STRASZNIE NIEPRSZYJEMNE WIZYTY, WYNIOSLOSC, BRAK SZACUNKU DO PACJENTA ZWLASZCZA PANSTWOWE WIZYTY. NIE POLECAM NIKOMU

1,0/5

Jest beznadziejna. W szpitalu gdy przyjechałam w ciąży z bólem brzucha potraktowała mnie jak intruza bo przyjechałam o 22 wieczorem i akurat spać jej się chciało. Wizyta trwa 5 minut. Słyszałam że prywatnie jest o niebo milsza. To lekarz na kase! odradzam.

4,5/5

super lekarz. Ten lekarz ma naprawde podejście do pacjenta. Uspokoił mnie i wykonał wszystkie badania. To lekarz z powołania. Polecam odwiedzenie gabinetu Pani doktor Beaty Wojciechowskiej.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat