dr n. med. Beata Wróbel

Seksuolog, Ginekolog położnik

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia, atmosfery i wiedzy Pani doktor Beaty. Całym sercem polecam.

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia, atmosfery i wiedzy Pani doktor Beaty.
Całym sercem polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wiedzy Pani doktor. Jest uprzejma i ciepła osobą. Rzetelną w swojej dziedzinie. I jak każdy człowiek ma słaby dzień i dobry dzień. Jesteśmy tylko ludźmi. Ja mogę polecić Pani doktor.

Do tej Pani trafiłam, zanim założyłam rodzinę i rozpoczęłam starania o dziecko. Nie byłam więc "intratną" pacjentką i z perspektywy czasu stwierdzam, że owa lekarka traktuje pacjentów wybiórczo, dzieląc ich na tych "opłacalnych" i "przyszłościowych" oraz na zwykłych, nie znaczących nic więcej poza kwotą, płaconą za wizytę. Zaliczałam się do tej drugiej kategorii, co przypłaciłam poważną operacją i problemami z zajściem w ciążę, gdyż problem zdrowotny został przez panią dr przeoczony. Zdecydowanie nie polecam, jeśli komuś zależy na zdrowiu, niech szuka gdzieś indziej.

Pani dr.Beata W.jest bardzo miłą i uprzejmą osobą.Lekarz o dużej wiedzy.Poświęca dużo czasu w czasie wizyty,wszystko dokładnie wyjaśnia i chętnie doradza.Podczas badań jest bardzo delikatna.Polecam wszystkim młodym dziewczynom ,które obawiają się pierwszej wizyty.Jestem pacjentką od kilku lat.Jedna wizyta nie kwalifikuje się do wystawienia oceny.Bardzo polecam.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Ginekolog dr. nauk medycznych ,nie potrafiła rozpoznać stanu zapalnego jajników. Nie wiedziała co to jest, a Ja uważam że stan zapalny jajników potrafiła by rozpoznać stara baba ze wsi, a może jeszcze i wyleczyć, jest to bowiem jedna z łatwiejszych chorób do rozpoznania i wyleczenia. Lekką ręka wypisała mi skierowanie do szpitala i powiedziała ,że trzeba otworzyć brzuch,gdzie powielu dniach nie interesowania się mną otworzyli mi brzuch metodą tradycyjną, żeby zobaczyć co tam jest.Specjalista ma się znać-bycie doktorem to wielki obowiązek.posiadam wypis ze szpitala i wyniki badań. Co doktory robią ,że nie interesują się pacjentem.

jestem pacjentką dr B.Wróbel od 20 lat a wiec od czasu kiedy w ogóle pierwszy raz trafiłam do ginekologa( po drodze odwiedziłam wielu różnych ginekologów). Przepraszam ale kiedy czytam - te bzdury pełne krytyki to odnoszę wrażenie, że piszą je kobiety, które nie chcą dostać konkretnej, rzeczowej informacji tylko z "jakichś" powodu potrzebują usłyszeć to co chcą a nie to co ma do powiedzenia lekarz.Ponad to żadne jednorazowe zdarzenie nie kwalifikuje się pod jakąkolwiek ocenę.Ja mam za sobą kilkadziesiąt "spotkań"z dr Wróbel - z ginekologiem,z seksuologiem z psychologiem i bez względu na moje samopoczucie po wizycie z cala stanowczością stwierdzam- PANI DOKTOR WIE CO ROBI!!!!!-nawet jeśli "nie głaska i nie ma czasu"- Moją zagrożoną ciążę ( w podeszłym już wieku:):):))prowadziła rewelacyjnie ( nie zawsze rewelacyjnie dla mnie- ale dla dziecka zawsze!!!!!!- a chyba o to chodzi) Kwestii finansowej nie będę komentować - każdy sam podejmuje decyzje a cennik jest dostępny więc....nie rozumiem.Każdej kobiecie polecam profesjonalizm dr B.Wróbel.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. pani doktor jest bardzo uprzejma i urzekła mnie swoja osobowością juz od wejścia. Byłam wtedy w 7 tyg ciaży.Na USG widziałam że się skrzywiła i zaczęła sie wypytwać kiedy była owulacja, czy zmieniałam klimat itd ale na moje pytanie czy wszystko jest ok- odpowiedziała ze tak. Następną wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, nie zleciła zadnych badań,nie założyła karty ciązy. Mąż był wniebowzięty i czekał na dzidzusia a i coś nie dawł spokoju. Po 2 tygodniach zdecydowałam się pójś do innego lekarza i okazało się że ciąża jest martwa od 6 tygodnia. Ekspresowo skierował mnie do szpitala na łyzeczkowanie.Nie muszę Wam opowiadać jakie było nasze cierpienie skoro tak długo żylismy w nadziei ze wszytko jest dobrze..O konsekwencjach zdrowtnych nawet nie piszę. Odradzam tego lekarza wszystkim. To co zrobiła jest niodpowiedzialne i nieludzikie. zaryzykowała moje zdrowie i życie.

Wizyta rzeczywiście trwała dość krótko.Pani doktor jest osobą konkretną i znającą się na swoim fachu.

pani doktor w czasie wizyty wychodzila pare razy zalatwiajac swoje sprawy bylo to bardzo denerwujace -jak na prywatna wizyte za nie male pieniadze.

Ja również korzystałam z usług Pani dr jednak zmieniłam lekarza gdyż pani dr potraktowała mnie lekceważąco, bagatelizując mięśniaka.Przyłaczam się do poniższych postów Pani Dr obsługuje pacjentów w ekspresowym tempie, jest nie miła, mając kartę pacjenta przed sobą nie kojarzy przypadku pacjenta,bardzo oschła.Kasuje za każdą drobną rzecz nawet jak wizyta jest 5 minutowa