Beata Wróbel

Dąbrowa Górnicza
50,316989119,21759320 32 264 37 86

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
21 opinii

Do tej Pani trafiłam, zanim założyłam rodzinę i rozpoczęłam starania o dziecko. Nie byłam więc "intratną" pacjentką i z perspektywy czasu stwierdzam, że owa lekarka traktuje pacjentów wybiórczo, dzieląc ich na tych "opłacalnych" i "przyszłościowych" oraz na zwykłych, nie znaczących nic więcej poza kwotą, płaconą za wizytę. Zaliczałam się do tej drugiej kategorii, co przypłaciłam poważną operacją i problemami z zajściem w ciążę, gdyż problem zdrowotny został przez panią dr przeoczony. Zdecydowanie nie polecam, jeśli komuś zależy na zdrowiu, niech szuka gdzieś indziej.

Pani dr.Beata W.jest bardzo miłą i uprzejmą osobą.Lekarz o dużej wiedzy.Poświęca dużo czasu w czasie wizyty,wszystko dokładnie wyjaśnia i chętnie doradza.Podczas badań jest bardzo delikatna.Polecam wszystkim młodym dziewczynom ,które obawiają się pierwszej wizyty.Jestem pacjentką od kilku lat.Jedna wizyta nie kwalifikuje się do wystawienia oceny.Bardzo polecam.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Ginekolog dr. nauk medycznych ,nie potrafiła rozpoznać stanu zapalnego jajników. Nie wiedziała co to jest, a Ja uważam że stan zapalny jajników potrafiła by rozpoznać stara baba ze wsi, a może jeszcze i wyleczyć, jest to bowiem jedna z łatwiejszych chorób do rozpoznania i wyleczenia. Lekką ręka wypisała mi skierowanie do szpitala i powiedziała ,że trzeba otworzyć brzuch,gdzie powielu dniach nie interesowania się mną otworzyli mi brzuch metodą tradycyjną, żeby zobaczyć co tam jest.Specjalista ma się znać-bycie doktorem to wielki obowiązek.posiadam wypis ze szpitala i wyniki badań. Co doktory robią ,że nie interesują się pacjentem.

jestem pacjentką dr B.Wróbel od 20 lat a wiec od czasu kiedy w ogóle pierwszy raz trafiłam do ginekologa( po drodze odwiedziłam wielu różnych ginekologów). Przepraszam ale kiedy czytam - te bzdury pełne krytyki to odnoszę wrażenie, że piszą je kobiety, które nie chcą dostać konkretnej, rzeczowej informacji tylko z "jakichś" powodu potrzebują usłyszeć to co chcą a nie to co ma do powiedzenia lekarz.Ponad to żadne jednorazowe zdarzenie nie kwalifikuje się pod jakąkolwiek ocenę.Ja mam za sobą kilkadziesiąt "spotkań"z dr Wróbel - z ginekologiem,z seksuologiem z psychologiem i bez względu na moje samopoczucie po wizycie z cala stanowczością stwierdzam- PANI DOKTOR WIE CO ROBI!!!!!-nawet jeśli "nie głaska i nie ma czasu"- Moją zagrożoną ciążę ( w podeszłym już wieku:):):))prowadziła rewelacyjnie ( nie zawsze rewelacyjnie dla mnie- ale dla dziecka zawsze!!!!!!- a chyba o to chodzi) Kwestii finansowej nie będę komentować - każdy sam podejmuje decyzje a cennik jest dostępny więc....nie rozumiem.Każdej kobiecie polecam profesjonalizm dr B.Wróbel.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. pani doktor jest bardzo uprzejma i urzekła mnie swoja osobowością juz od wejścia. Byłam wtedy w 7 tyg ciaży.Na USG widziałam że się skrzywiła i zaczęła sie wypytwać kiedy była owulacja, czy zmieniałam klimat itd ale na moje pytanie czy wszystko jest ok- odpowiedziała ze tak. Następną wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, nie zleciła zadnych badań,nie założyła karty ciązy. Mąż był wniebowzięty i czekał na dzidzusia a i coś nie dawł spokoju. Po 2 tygodniach zdecydowałam się pójś do innego lekarza i okazało się że ciąża jest martwa od 6 tygodnia. Ekspresowo skierował mnie do szpitala na łyzeczkowanie.Nie muszę Wam opowiadać jakie było nasze cierpienie skoro tak długo żylismy w nadziei ze wszytko jest dobrze..O konsekwencjach zdrowtnych nawet nie piszę. Odradzam tego lekarza wszystkim. To co zrobiła jest niodpowiedzialne i nieludzikie. zaryzykowała moje zdrowie i życie.

Wizyta rzeczywiście trwała dość krótko.Pani doktor jest osobą konkretną i znającą się na swoim fachu.

pani doktor w czasie wizyty wychodzila pare razy zalatwiajac swoje sprawy bylo to bardzo denerwujace -jak na prywatna wizyte za nie male pieniadze.

Ja również korzystałam z usług Pani dr jednak zmieniłam lekarza gdyż pani dr potraktowała mnie lekceważąco, bagatelizując mięśniaka.Przyłaczam się do poniższych postów Pani Dr obsługuje pacjentów w ekspresowym tempie, jest nie miła, mając kartę pacjenta przed sobą nie kojarzy przypadku pacjenta,bardzo oschła.Kasuje za każdą drobną rzecz nawet jak wizyta jest 5 minutowa

Pani doktor jest wyjatkowym lekarzem , poszukującym , dzialającym kompleksowo. Doskonale przeprowadza wywiad z pacjentem , pamietajac o szczegółach. Jest otwarta na nowości medyczne jak i stare sprawdzone metody. Kontakt jest bardzo przyjemny , ciepły i pełny empati. Jestem pacjentka od 8 lat i polecam wszystkim moim najbliższym .P.S Jestem trudną pacjentką i trudnym przypadkiem:)

Pani dr. Beata jest b. dobrym lekarzem ja chodzę do niej już 10lat i jestem zadowolona, jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam

Witam do pani dr.Beaty chodze z moją żoną,jestem obecny w gabinecie za każdym razem.Jeśli chodzi o podejście pani dr. to jest to bardzo miła i rozmowna kobieta,zawsze ma chwile czasu na to żeby porozmawiać. O jej kompetencjach jako lekarza nie będę się wypowiadał ponieważ są one BARDZO DOBRE. Do Pani dr. Beaty chodziliżmy z dwoma ciążami,(jedna 2005-2006 druga 2009-2010} obie te ciąże były prowadzone rewelacyjnie, przy pierwszej skierowała nas na poród do Rudy Śląskiej ponieważ poród był pośladkowy i Dąbrowa Górnicza by sobie nie poradziła. Zaznacze jeszcze że obydwie ciąże były zagrożone.więc jeśli czytam te komentarze na temat pani dr. Beaty to nie wiem co Wami kieruje, a jeśli chodzi o zapłate za wizyty to nie są to ceny wygórowane, jeśli ktoś nie ma ochoty płacić to niech korzysta z porad lekarza rejonowego.A jak ktoś nażeka na to że za każdym razem ma płacić za wizyte to niech pomyśli czy jak by miał swój gabinet to czy nie robił by tak samo,przecież to jest taka sama działalność jak wiele idnych firm na rynku.Tak więc bardzo polecamy panią doktor.

Pani dr w ekspresowym tempie "obsługuje" pacjentki i według mnie jest niemiła.

leczylam sie u pani doktor ale po kilku wizytach stracilam do niej zaufanie i zmienilam lekarza jak sie okazalo na szczescie w pore. znam jeszcze 2 osoby u ktorych diagnoza pani doktor sie nie sprawdzila.co do pieniedzy to musze przyznac ze jest na nie lapczywa wyslalam kiedys mame po odbior wyniku z cytologii oczywiscie musiala zaplacic 60 zl.dziewczyny omijajcie jej gabinet z daleka!!!!!!

pomijając powyższe komentarze.... poznałam Panią doktor prawie 10 lat temu kiedy jej gabinet spowijały jeszcze folie. Byłam w drugim miesiącu zagrożonej ciąży po wizycie u dwóch innych lekarzy. Profesjonalistka z ogromną wiedzą uratowała moje dziecko i tylko dzięki niej z niewielką moją pomocą Zuzka ma teraz prawie 9 lat, a po drodze urodziłam ponownie z pomocą i pod opieką Pani doktor drugą cudowną laskę. Wszystkie czytane tu komentarze to bzdury, niemacie pojęcia ilu ludziom pomogła Pani Beata - liczycie tylko kasę a i o tym nie macie pojęcia. Za wizytę w Zabrzu u chirurga dziecięcego płacę 200 zł. trwa 5 minut ale warto bo facet jest rewelacyjnym chirurgiem. Pani Beata znosi mnie często po 40 minut i nigdy w życiu mnie nie zbyła a wysłuchuje często problemów innych niż tylko nadżerka. Jak chcecie za darmo i posiedzieć to proponuje przychodnie na Adamieckiego lub inną.

ja dziś byłam u dr Beaty i w 100% polecam ją wszystkim kobietą!!bardzo uprzejma miła sympatyczna.zawsze chętnie odpowiada na zadawane pytania i słucha pacjenta.cena 120 zł obejmuje wizytę badanie usg i cytologie.co do tłumaczenia chorób odpowiedziałam że nie mam zdania ponieważ na szczęście na razie mnie one omijają.ja jak najbardziej polecam!!

Pisze , bo chciałabym ostrzec inne kobiety przed ta pania doktor.Byłam u niej w styczniu , nie miala dla mnie czasu i czulam,ze mnie pogania. Czulam sie jak kolejne 130 zl.Dzis pisze ta wiadomosc dla innych kobiet,- mialam nadrzerke wymagajaca leczenia-ale tego pani doktor nie miala czasu stwierdzic... Diagnoze potwierdziło dwoch niezaleznych lekarzy.

A ja Panią doktor bardzo lubię. Co do ceny za wizytę, to uważam, że jest odpowiednia. Jak ktoś sie decyduje, to wczesniej dzwoni i pyta ile coś kosztuje, więc niech później nie narzeka, że drogo. Pani doktor jest miła, kompetentna, przejmuje się stanem zdrowia pacjentki i szuka rozwiązania problemu. Dla mnie jest ok. Prowadzi moją ciążę i uważam ,że lepiej, jeśli lekarz "dmucha na zimne", niż miałby zignorować jakąś dolegliwość. Pani doktor zawsze dokładnie o wszystko wypytuje, a w razie pytań, udziela konkretnych informacji. Może nie wygłasza referatów i nie rozwodzi się w rozmowie, ale mówi krótko i na temat. Joanna G.

Lekarka godna zaufania, do moich problemów podeszła bardzo poważnie, co wzbudziło u mnie pewność powodzenia prowadzonej terapii. Polecam ją innym kobietą.

Mam nadzieję, że ktoś kto ma zamiar wybrać się do pani dr. Beaty Wróbel przeczyta moją opinię... mianowicie zgadzam się z komentarzami, które zostały wcześniej tu zamieszczone, pani doktor nie ma wogóle czasu na rozmowe z pacjentem, to jest po prostu szybka wizyta i wyczyszczenie klienta z jakiejkolwiek gotówki... Owszem, może i pani doktor się zna na leczeniu, może i ma wiedzę... ale czy ktoś chciałby iść do lekarki i za każdym razem płacić grubo ponad 100zl za wizytę? a dlaczego? Bo pani doktor za każdym razem wykonuje zabieg USG! nie wiem, jakaś mania czy co? Studiuje medycyne i uwierzcie mi... USG wykonywane co miesiac na prawde jest zbędne, a skutki uboczne tego typu zabiegów nie sa do dzisiaj znane ale USG nie wolno robic tak czesto! a czemu pani doktor robi USG kazdemu kto do niej przyjdzie?zeby trzepac kase, nawet nie spojrzałaby gdybym przyszla tydzien po zabiegu na wizyte... i tak mialabym USG, szczerze? juz mnei to nie bawi...aha i jeszcze jedno, za wypisanie zwolnienia na uczelnie pani doktor skasowała moją babcie na 70zl... a bylo to tak: byłam na wizycie u pani doktor... oczywiscie wizyta, cytologia, usg ->130zl... ale zapomnialam na smierc poprosic ją o zwolnienie i moja babcia pojechala dwa dni pozniej, oczywiscie ile zaplacila? 70zl... pomimo ze szanownej pani doktor zajeła doslownie minute.. skandal, moja babcia zaplacila doslownie tyle co za wizyte, nawet pani ktora pobiera oplaty przy okienku byla w szoku, czy to nie jest chore? Jestem totalnie rozczarowaną panią doktor! jesli ktos ma bardzo gruby portfel i nie ma co robic z kasą to polecam.. ale wszystkim innym na prawde mocno odradzam!

Pani doktor zbyt szybko obsługuje pacjentki,nie ma czasu indywidualnie podejść do Pacjentki.Mam wrazenie ze jej uprzejość jest bardziej wymuszona niż naturalna.Nie bardzo wzbudziła we mnie zaufanie,nie do końca jej diagnoza była suszna.

pani doktor miła i uprzejma, ale w czasie rozmowy z pacjentem raczej nie liczy się z jego uczuciami. Postawiła diagnozę bez rzetelnego wywiadu, sucho pionformowała, że leczenie może przynieść więcej złego niż dobrego ,nie podała nawet przybliżonego czasu , który potrzebny jest na przeprowadzenie terapi , ani wstępnego planu spotkań. Nie wiem, czy zastosowana przez panią doktor metoda byłaby skuteczna, ale wiem, że po spotkaniu z nią po prosu nie miałam żadnych sił się dalej leczyć , a to przy tego typu schorzeniach jest chyba podstawą sukcesu.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny