dr Beata Zawiasa

W dzisiejszych czasach to już naprawdę rzadkość trafić na tak niesympatycznego pediatrę. Po pierwszej wizycie (z kilkudniowym bardzo mocno zakatarzonym noworodkiem) z której wyszłam z płaczem po komentarzach usłyszanych od Pani doktor, obiecałam sobie, że nigdy do niej nie wrócę. Niestety sytuacja zmusiła mnie abym poszła do niej ponownie na szczepienie obecnie już 3miesięcznego dziecka. Po „kwalifikacji”, choć naprawdę ciężko mi to tak nazwać, dziecko zaniosło się płaczem, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej u innego lekarza, a mnie ciężko było go uspokoić. Pani doktor nie wie co do delikatność, a szarpanie dziecka za jedną rękę aby odwrócić go z pleców na brzuch jest widocznie normą. Z wizyty u niej dowiedziałam się dokładnie NIC. Pomimo wcześniejszych problemów z przyrostem wagi nie zająknęła się nawet czy dziecko przybrało prawidłowo. Największą satysfakcją tej pani jest wzbudzanie w rodzicu poczucia zakłopotania i niewiedzy, a zamiast rozwiewać wątpliwości umacnia je, pozostawiając zdezorientowanego rodzica samemu sobie. Pani ta nie tłumaczy zupełnie nic.Pani doktor może i ma wiedzę czego nie podważam. Ale podejścia do dzieci ani umiejętności komunikacji zdecydowanie nie.

Długo szukałam kompetentnego lekarza i znalazłam,miła, uczciwa, nie opowiada bajek na temat co by było gdyby............,jestem zadowolona bardzo, bardzo

Nigdy nie zawiodłam sie na tej lekarce, po prostu fachowiec,leczy zgodnie z oczekiwaniami rodzicow, pyta np ktory antybiotyk dziecko dobrze toleruje.Szczerze polecam

Trafiłam na p. doktor 15 lat temu, gdy urodziłam pierwszw dziecko i zostałam przy niej do dzis- polecam

Kilka dni temu skorzystałam z pomocy pani doktor, wczesniej Byłam w osrodku załatwiana przez jakiegos lekarza, nie pamietam nazwiska- miał okulary, potraktował mnie jak powietrze, stwierdził ze corka ma jakas infekcje, wyszłam z receptami za duza kase, poszłam wiec nastepnego dnia do dr Zawiasy- pierwszy raz, rozsadna, rzeczowa, przepisała zastrzyki, po 2 dniach POPRAWA, dziekuje i polecam

SPOKO MAROKO,na bank bedziecie z doktorki zadowoleni, jest szypka i konkretna

SPOKO MAROKO,na bank bedziecie z doktorki zadowoleni, jest szypka i konkretna

Polecam,kompetentna,ale nie daje sobie wejsc na głowe,

Polecam,kompetentna,ale nie daje sobie wejsc na głowe,

Ostatnio miałam chorego syna 20 letniego- inni lekarze za pieniadze wymyslali rozne choroby, poszlam nie przekonana do osrodka, trafiłam na Zawiase, bez pudła rozpoznanie, potem sprawdzalam jakimis testami- faktycznie ROZYCZKA,

Ty kretynie wypisujacy brednie miej odwage sie podpisac, a nie oceniac jednakowo na wszystkich forach Pani doktor jest dobra i tyle

Pani doktor jest dobra i tyle

Pani doktor: Niekompetentna Niemiła Czy to, że ktoś idzie do lekarza na Fundusz, a nie prywatnie bo nie ma pieniędzy ma być gorzej traktowany ? Niektórzy chyba tak uważają...

Pani doktor:
Niekompetentna
Niemiła
Niektórzy chyba tak uważają...