lekarz Beata Zielińska-Skupień

Nie polecam , najgorsza pani doktor która mi się w życiu trafiła. Przyszłam z miesięcznym dzieckiem które miało kaszel i katarek powiedziała że nic nie słyszy ze mam z dzieckiem jechać na pogotowie o 18, zapytałam o przepuchline żeby sprawdziła córce to usłyszałam niektórzy każdą kleić niektórzy nie , niech pani robi jak uważa Drugie dziecko (2 latka ) nie chciało dać się zbadać to ciągła je za koszulkę jak chciała od niej isc jak już udało się zeby córka stanęła w miejscu to osluchala jej tylko plecy nawet nie sprawdziła gardła ani nie osłuchała z przodu i usłyszałam jedynie dziecki sobie poradzi po czym tej samej nocy dziecko z kaszlu aż się dusiło najgorsza pani doktor zero empati.

Szkoda że nie można dodać zero gwizdek. Lekarz bez powołania , kompletny brak podejścia do dzieci, brak leczenia, po każdej wizycie u tej pani na drugi dzień szłam z dziećmi do innego pediatry. Jeszcze nigdy nas nie wyleczyła. Porazka.

Leczy leczy a dziecko w końcu w szpitalu odwodnione wylądowało.A u niej zawsze ...osłuchowo czyste.Nie polecam.