lekarz Beata Żurańska

2,7
2,7
1,3

Pani doktor stwierdziła u mnie wadę -5.0 a po komputerowych badaniach oraz konsultacjach z trzema innymi lekarzami okazalo sie ze moja wada nie pogłębila sie i mam -3.5 .. to jest niedopuszczalne w zawodzie lekarza, jak mozna robic cos o czym sie nie ma pojęcia? Jak dla mnie to jest skandal... porady pani doktor również byly absurdalne. . Zdecydowanie nie polecam gdyz ten lekarz nie pomaga - wręcz przeciwnie! !

Co tydzien 80zl i tak przez miesiac.Rzadnej poprawy u dziecka.Pani stara sie tylko byc mila.Nic nie tlumaczyla trzeba to od niej wyciagnac.

Pani doktor bardzo mnie zawiodła. Pacjentem była moja mała córeczka, a Pani doktor wystawiła świadomie receptę na lek w taki sposób, że apteka nie chciała mi jej zrealizować. Na dodatek po moim powrocie do gabinetu był bardzo duży problem z poprawieniem recepty. Nie polecam