Bardzo sprawnie, szybki wywiad i zaproponowane badania. Przedyskutowane zarówno ze mną(matką) , jak i dzieckiem.

Najgorsza tele-porada z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Chodziło o ponowne wystawienie skierowania na rehabilitację (błąd w umówieniu wizyty). Dołączyłem wcześniej skan poprzedniego skierowania (4 zabiegi), które wystawił mi wcześniej lekarz ortopeda po wizycie stacjonarnej i badaniu i zdjęciach USG. Przedstawiłem co jest w opisie USG. BS stwierdził, że po co mi jest laser wysokoenergetyczny i on nie może wystawić skierowania aż na 4 zabiegi. Powiedziałem, że mnie oszukuje i podważa kompetencje lekarza ortopedy. BS stwierdził, że ON nic nie widzi dołączonego do Moje PZU (ja widzę). Potem dostałem podsumowanie z wizyty... ...

Potem dostałem podsumowanie z wizyty... puste.
Musiałem pojechać na stacjonarną wizytę do internisty, który bez problemu wystawił skierowanie. Omijajcie szerokim łukiem!

Szybko, fachowo i miło. Pan doktor mnie wysłuchał i przepisał odpowiednie leki. Świetne podejście. Polecam.

Najgorsza teleporada z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Lekarz kompletnie nie zaangażowany w pomoc pacjentowi, nie zainteresowany wysłuchaniem problemu. Czas trwania teleporady około 2 minuty. Przepisanie leku bez zlecenia żadnych badań ani przeprowadzenia wywiadu z pacjentem. Najgorsze czego moglibyście się spodziewać po lekarzu. Nie polecam i na pewno więcej nie skorzystam.

Pan doktor zbadał mnie i potwierdził diagnozę, przy czym dał mi rady czego nie robić w moim przypadku przy tym problemie. Jest to lekarz uprzejmy, rzetelny i już zaufany, serdecznie polecam

Byłam u doktora z problemami z kolanem. Lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał i dogłębnie przeanalizował moje objawy. Leczenie zakończyło się sukcesem, Polecam!

Wizyta u doktora Shridela była wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Lekarz do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest bardzo dokładny i wyrozumiały. Czuć od niego zaangażowanie i kompetencję. Bardzo polecam!

Pan doktor niekompetentny. Nie potrafił otworzyć płyty na której było badanie, którą dostałam z placówki partnerskiej. Po wielu próbach, poprosił mnie bym to otworzyła i udało się jednak Pan doktor nie umiał się posługiwać w programie obsługującym tomografie komputerowe i zamiast zobaczyć obraz z każdej strony został zobaczony tylko z jednej, gdyż nie umiał przekręcić obrazu. Warto tez dodać ze na godzinę 20.00 po konsultacji telemedycznej umówił kilka osób w wyniku tego moja wizyta rozpoczęła się ponad 40 min po czasie umówienia. Serdecznie nie polecam.

Serdecznie nie polecam.

makabra. źle leczy. noga boli. poszedłem do innego lekarza i mi od razu pomógł. lekarz mówi słabo po polsku

super doktor, polecam każdemu!!!!! leczy u mojej córki pękniecie kości piszczelowej po upadku na lodowisku, świetne podejście do dzieci, łamie od razu opory u dziecka, bardzo kompetentny.

super doktor, polecam każdemu!!!!! leczy u mojej córki pękniecie kości
piszczelowej po upadku na lodowisku, świetne podejście do dzieci, łamie od
razu opory u dziecka, bardzo kompetentny.