Benedykt Pawłów

Opinii15

Małgosia

19.11.2014

Pełen profesjonalizm - polecam w 100% , bardzo miłe i rzeczowe podejście do człowieka . Na pewno będę stałą pacjentką .

Na pewno będę stałą pacjentką .

02.06.2014

lekarz z powołania, kompetentny. Fakt ze miewa humory, ale przy takiej liczbie pacjentów nie ma się co dziwic. Polecam z czystym sumieniem ale nie wkurzajcie go bez potrzeby :D

08.04.2013

Polecam! Pan Doktor czasami ma swoje humory - tak to prawda, natomiast nie traci na swoim profesjonalizmie. Jest naprawde świetnym lekarzem!

11.03.2013

Przez 10 lat leczenia żaden lekarz nie mógł poradzić sobie z moim schorzeniem. Przez ten czas mój stan bardzo się pogorszył. Wówczas lekarz prowadzący polecił mi Dr Pawłowa - od przypadków beznadziejnych. Od 10 lat cieszę się dobrym zdrowiem, i tym że nareszcie trafiłam na profesjonalnego lekarza. Szczerze polecam!

11.02.2013

Polecam !!! dwie ciąże przeprowadzone z moim 100% zadowoleniem i badania,leczenie poza ciążami również.Więc jeśli szukacie dobrego lekarza to dzwońcie właśnie do niego!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kłodzko"?

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Piotr Niebudek

Sienkiewicza 6B
ul. Harcerzy 1
Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1
Kłodzko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Lek. Edyta Niebudek
ulica Sienkiewicza 6b

Andrzej Morawski

Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Jana Pawła II 2
Polanica-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIMO" - Instytut Medyczny
ulica Cisowa 2
Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Bogusława Rydel
ulica Sienkiewicza 8
ul. Jemiołowa 26a
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
Dzierżoniów
SALUS CENTRUM MEDYCZNE
UL. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A
Kłodzko
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "PRZYCHODNIA MIEJSKA"
UL. WOLNOŚCI 148
Bielawa