Benedykt Pawłów

Kłodzko
50,433806116,6440054601-719-294

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
15 opinii

Pełen profesjonalizm - polecam w 100% , bardzo miłe i rzeczowe podejście do człowieka . Na pewno będę stałą pacjentką .

lekarz z powołania, kompetentny. Fakt ze miewa humory, ale przy takiej liczbie pacjentów nie ma się co dziwic. Polecam z czystym sumieniem ale nie wkurzajcie go bez potrzeby :D

Polecam! Pan Doktor czasami ma swoje humory - tak to prawda, natomiast nie traci na swoim profesjonalizmie. Jest naprawde świetnym lekarzem!

Przez 10 lat leczenia żaden lekarz nie mógł poradzić sobie z moim schorzeniem. Przez ten czas mój stan bardzo się pogorszył. Wówczas lekarz prowadzący polecił mi Dr Pawłowa - od przypadków beznadziejnych. Od 10 lat cieszę się dobrym zdrowiem, i tym że nareszcie trafiłam na profesjonalnego lekarza. Szczerze polecam!

Polecam !!! dwie ciąże przeprowadzone z moim 100% zadowoleniem i badania,leczenie poza ciążami również.Więc jeśli szukacie dobrego lekarza to dzwońcie właśnie do niego!

Jak najbardziej jestem zadowolona doktor prowadził moje 2 ciąże i jak najbardziej wszystko przebiegło pozytywnie ze spokojnym sumieniem moge polecic tego lekarza

Jestem bardzo zadowolona !!! Bardzo dziękuję za mojego kochanego synka :) który na świecie pojawił się właśnie dzięki doktorowi :)

chodziłam do tego lekarza wraz z moim narzeczonym, zawsze kompetenty, uprzejmy. Bardzo dobrze dobrał mi tabeltki antykoncepcyjne LOGEST.

Doktor Pawłow nie zdążył zrobić mi USG a już był nie miły. Widać że zależy mu tylko na gotówce a nie na tym jak ktoś przyjdzie na kasę chorych. W dzień w którym się umówiłam się z doktorem jechałam 30 km bo mam tyle do Kłodzka a lekarz zapomniał o wizycie. Czy tak się traktuje pacjentów? Chyba nie.... Nie polecam doktora!!

Dr Pawłów prowadził moje dwie ciąże i w 100% mogę polecic innym kobietom.Jest fachowcwem w swoim zawodzie i jestem bardzo zadowolona z jego opieki medycznej.Szczerze polecam i życzę pozytywnych wrażeń.Agnieszka.

Świetny lekarz! Prowadzi moja pierwsza ciaze i jest naprawde kompetentny! W 100% lekarz!!! Patrzac na innych PSEUDO-LEKARZY dr. Pawłów jest na podnium numer 1!!! Bezapelacyjnie...POLECAM!!!

jest zawsze bardzo uprzejmy i wzbudza u mnie duze zaufanie .

Dzięki Panu doktorowi mam zdrowego synka. Ciąża z cholestazą prowadzona w komfortowych warunkach przy asyście znakomitego specjalisty i człowieka godnego zaufania, który traktuje swój zawod z należytą powagą i starannością. Lekarz z powołania.

Zbyt duża liczba pacjentek powoduje że pan doktor nie prowadzi żadnej dokumentacji,nie zawsze jest uprzejmy czasami jest gorszy niż kobieta w ciąży

Polecam każdej kobiecie tego lekarza. Poszłam na wizytę kontrolną, pan dr przy okazji znalazł torbiel Nabotha, który został przez niego natychmiast usunięty w ramach tej jednej wizyty. Po 2 tygodniach przyszłam na wizytę kontrolną, za którą nie płaciłam już. Pan doktor jest bardzo kompetentny, wzbudza moje zaufanie. Atmosfera w gabinecie jest kameralna, nie czułam się nieswojo, jak u innych ginekologów kłodzkich.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny