lekarz Bernard Krawiec

Chirurg onkolog

Pomimo czytając co nie które opinie negatywne jestem bardzo zaskoczona ,nie miałam, żadnej wątpliwości co do doktora,leczył 30 lat temu moja matkę na raka piersi i do dnia dzisiejszego żyje dzięki doktorowi majac juz 86 lat,nigdy nie zawiodłam się na doktorze, ponieważ teraz ja trafiłam w jego ręce, jest osobą naprawde kompetentną, bardzo miłe podejście do pacjenta,pomimo bylam o krok załamania dzięki doktorowi stanęłam na nogi,jednym słowem jestem bardzo wdzięczna za przebieg mojego leczenia oraz dziękuję za wszystko!!!

Wulgarny, matkę mi wykancza nie pozwoli zabrac !!twierdzi że on tu rządzi!!! Krzyczy !!! Mamie powiedział ,że wyjdzie stąd nogami do przodu . Chce oddac mi mamę do hospicjum stacjonarnego żeby tam dokończyła swoich dni ,na odpowiedz że rodzina się nie zgadza odpowiedział zże trupa chcemy zabrac .Kieruje pacjentow do tego samego hospicjum ,zachodzi pytanie jaki ma w tym interes ???? Opolski łowca skór!!!! Uciekać od niego .Nagrany na dyktafon ,nagranie juz wyslane do tvn.bedzie sie działo

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy, wysłał mnie na biopsję mammotomiczna bez wcześniejszego badania USG (o ktorym, że powinnam mieć, dowiedziałam się od pani doktor wykonującej biopsję). Pół roku czekania na wizytę i zabieg poszly na marne. Nie polecam.

NIE POLECAM .Jest chamski .Traktuje pacjenta jak złokonieczne.

NIE POLECAM .Jest chamski .Traktuje pacjenta jak złokonieczne.

Kawał chama i prostaka. Traktuje ludzi jak śmieci, poniża, wyzywa... nie zapoznaje się z wynikami, żadnych znieczuleń itd. Ten konował nie powinien mieć do czynienia z żywymi istotami. TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA!!!

nigdy nie byłam u tego pana prywatnie ale jeżeli chodzi o podejście do pacjenta na oddziale lub w przychodni to sposób bycia i traktowania pacjentów jest skandaliczny

JEST ŚWIETNY A CO NAJWAZNIEJSZE BARDZO KOMPETENTNY !!!

JEST ŚWIETNY A CO NAJWAZNIEJSZE BARDZO KOMPETENTNY !!!

Ku przestrodze .Unikać jak ognia. Moja mama ledwie uszła z życiem.Wprawdzie rozpoznał chorobę ale nie potrafił jej leczyć. Mama zgłosiła się z rakiem podstawnokomórkowym skóry w okolicy brwi. Lekarz nie pobrał wycinka hist-pat, tylko przeprowadził elektrokoagulację w obrębie zmiany. Powtarzał ją jeszcze dwukrotnie.W końcu zmieniliśmy lekarza, gdyż okazało się że znów zmiana odrosła. Mama trafiła wreszcie na stół, co skończyło się usunięciem oka( nastąpił rozrost z naciekiem na gałkę oczną). Lekarz, który operował mamę powiedział, ze gdyby od razu mama trafiła do lekarza, a nie do konowała, to prawdopodobnie miałaby oko.Na szczęście mama żyje, a ten przykry incydent miał miejsce 8 lat temu.

Pan doktor wykonał kosmetyczne usunięcie zmiany pod okiem i po 2 latach nie ma nawet blizny.Wdzięczna pacjentka

do tej pory ze strony tego lekarza została udzielona mojej rodzinie dwukrotnie pomoc dla męża i córki z której byliśmy zadowoleni oby w przyszłości nie chorować ale jeśli będzie taka potrzeba to na pewno skorzystamy z jego pomocy.