lekarz Biruta Walentynowicz

Dermatolog, Wenerolog

2,7

Bardzo niesympatyczny lekarz. Niekompetentna, niestety, nie potrafiła trafnie zdiagnozować choroby (dopiero inny lekarz mnie wyleczył). Przepisuje leki starej generacji. Niestety, stan jej wiedzy to lata 90te. Strata czasu.

nie polecam tego lekarza nikomu,popatrzyla popatrzyla poczytala cos w jakiejs ksiazce i podala mi nr do innego lekarza gdyz ona nie ma sprzetu,takie bylo jej wytlumaczenie wiec strata czasu i pieniedzy nie wiem zreszta za co je wziela!

upór przy jednym leku wydłużył leczenie o kilka miesięcy

upór przy jednym leku wydłużył leczenie o kilka miesięcy

Na wypadanie i nienaturalne przetluszczanie sie wlosow Pani doktor praktycznie nie ogladajac ich zalecila szampon dla dzieci plus suplement diety biotebal, na pozegnanie usluszalem jedynie tekst : "jesli nie pomoze przez dwa miesiace to niech pan sobie idzie do kogos innego". Minely 2 miesiace niestety nie pomoglo wiec jesli ktos chce sie wybrac do tej Pani niech lepiej od razu skorzysta z jej jedynej zlotej rady i od razu pojdzie do kogos innego. Pozdrawiam i nie polecam.

nie tylko fachowiec ale człowiek z sercem!!!!1

nie tylko fachowiec ale człowiek z sercem!!!!1

Bylam u pani doktor i się zawiodłam. Niesympatyczna p.dr stwierdzila, ze na nic nie cierpię, ze nie mam zadnych objawów choroby, stwierdzila, ze wymyślam. W zamian za to przepisala mi( nie stwierdzając zadnej choroby), lek na stany lekowe itp. Nigdy więcej do niej, teraz szukam kogos kto sie zna naprawdę.

pani doktor obejrzała skórę i niestety na ntym zakończyła badania. leki przepisywała na zasadzie eksperymentu. choroba postępowała, a pani doktor twierdziła, że jest lepiej.Z dalszych eksperymentów na sobie zrezygnowałam.

Super! Postawiła szybko właściwą diagnozę i wyleczyła - a wszyscy pozostali, u których byłam, podejrzewali tocznia. Miła i widać, że z doświadczeniem. Polecam!

To najlepszy dermatolog z jakim sie spotkałam. Bez wahania oddam w jej ręce swoje dzieci - jeszcze mnie nigdy nie zawiodła... Niech leczy jak najdłużej.

beznadzieja, kompletna klapa, szkoda czasu na tego lekarza

beznadzieja, kompletna klapa, szkoda czasu na tego lekarza