lekarz Blandyna, Karwot

Kardiolog, Pediatra

Witam! Byłam na konsultacji u pani doktor w Żorach .Dawno nie spotkałam się z taką wrażliwością podejścia do dziecka i kompetencją .Dokładne informacje na temat choroby i diagnoza przedstawiona w sposób dostępny, łącznie ze schematem wady.Na kolejny termin pójdziemy bez żadnych stresów. Z czystym sumieniem polecam.

zdecydowanie nie polecam!! moja córka trafiła pod opiekę Pani Doktor w ŚCChS jako kilkutygodniowe niemowlę, dr Karwot nie ma podejścia do małych dzieci, na płacz reaguje rozdrażnieniem, szybko się irytuje. do dzieci zwraca się per "Pimpuś". a najlepszą metodą badania to zaaplikować dziecku dawkę środków uspokajających. nie rozmawia z rodzicami, nie tłumaczy. na całe szczęście moja córka trafiła pod opiekę innego lekarza

zdecydowanie nie polecam!!

Byliśmy z naszym zbuntowanym dwulatkiem u Pani doktor prywatnie w Mikołowie i z czystym sumieniem polecam!!! Co prawda czekalismy strasznie długo mimo umówionej godziny ale podejście Pani doktor wszystko nam wynagrodziło... Mieliśmy juz do czynienia z wieloma lekarzami dla dzieci i życzę sobie i innym aby trafiać do takich jak ona.. REWELACJA