Błażej Kierzkowski

Zdecydowanie odradzam. Wielkie zaskoczenie gdy w 7 miesiącu ciazy potraktował mnie przedmiotowo, nie przyjmując na wizytę po 6 minutowym spóźnieniu. Dodam, ze wcześniej informowałam, żeby pan doktor poczekał gdyż na drodze jest wypadek i robię co mogę by spóźnienie było minimalne. Zamiast poczekać lub tez zwyczajnie zaproponować przyjęcie po kolejnej pacjentce powiedziano mi- pan doktor może panią przyjmie, może nie. Jak pani chce to niech pani czeka! Na moja wiadomość do pana doktora, ze trochę nie w porządku to wyszło, zostałam najzwyczajniej w świecie skrytykowana i obrażona. Koniec końców, zmieniłam lekarza prowadzącego i okazało się, ze pan Kierzkowski nie zauważył problemu z ciąża, który zagraża mojemu życiu! Szok i niedowierzanie. Nie polecam

Swietny lekarz wszytsko na 5 mily zabawny i z XXI wieku kazda wizyta z nazyczonym w ciazy i nawet z nim sie świetnie dogadal. Polecam jak nic warto i oby wiecej taki bo sam doktorek tego nie dźwignie :)

Miałam szczęście że trafiłam na tego lekarza:) W asyście świetnej położnej urodziłam w 2,5 godziny :) Po porodzie miałam komplikacje i wymagany był zabieg z transfuzją krwi pan doktor był bardzo troskliwy zaglądał do mnie co godzinę i pytał czy wszystko ok. Bardzo miły wesoły i widać że wykonuje swój zawód z z pasją!!!!!

Duży pozytyw. Poprzednia negatywna opinia IP z Łodzi. Ciekawe.

Duży pozytyw. Poprzednia negatywna opinia IP z Łodzi. Ciekawe.

Lekarz bardzo nie kompetentny opryskliwy burowart

Lekarz bardzo nie kompetentny opryskliwy burowart

Przyjmował mój poród w szpitalu im. Raszei-wszystko dokładnie tłumaczył, pożartował, rozluźniał atmosferę, bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie. A do tego młody i wesoły, na początku pomyślałam, że zbyt młody, ale jak się okazało, niezwykle kompetentny. POLECAM!!

Będąc w ciąży, kilka razy musiałam leżeć w szpitalu. Za każdym razem Pan Doktor Kierzkowski mnie przyjmował, również badał. Jest bardzo delikatny, kulturalny, kompetentny, naprawdę wzbudza zaufanie. Szpital im. Fr. Raszei pozyskał wspaniałego człowieka.

bardzo miły i sympatyczny człowiek, lekarz z powołania, uprzejmy i troskliwy, ale dość młody, chyba dopiero w trakcie specjalizacji. Prawdopodobnie pracuje tylko w Szpitali im. F. Raszeji. Polecam

Najsympatyczniejszy lekarz z jakim w życiu miałam do czynienia!Solidny, sumienny i cierpliwy. A w szpitalu na Raszei w Poznaniu najlepszy-reszta to w 90% same gbury i sępy,którzy wszystko robią tam z łaską........

Naprawde lekarz z prawdziwego zdarzenia. Sympatyczny i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Bardzo polecam.