lekarz Bogdan Bożek

Ortopeda, Traumatolog

2,2
1,9
2,1

Dwie wizyty, milczenie kompletne. Jedno zdanie. Z czym pani do mnie przychodzi. Żadnego tłumaczenia. Żadnego kontaktu. Do wodzenia to wszystko. Lekarz zalicza pacjenta. Piszę na komputerze. Przepisuje leki. Nie polecam.

Lekarz nieprzyjemny, gburowaty, zarozumiały. Leczę się od 2 lat i na prośbę o skierowanie na rezonans oburzył się, zanegował i niegrzecznie stwierdził, że to on tu decyduje i zna się najlepiej na świecie - nie wykonując żadnych dodatkowych badań ! Wizyta trwała 2 minuty. Muszę zmienić lekarza

Muszę zmienić lekarza

Ja mialam okazje leczyc reke u dr.Bozek ,ale na samym wejciu zostalam zle potraktowana.Nie chcialam szukac innego lekarza .ale swoje przy kazdej wizycie myslalam.A na dodatek dlaczego lekazrz ma odwage starszej pacjentce mowic ze jej nikt bedzie chcial..A moze by tak zapytal czy ktos imponuje jej.tej wypowiedzi nie zapomne.Jednak stanowisko wyksztalcenie a mimo to wszystko powie o inteligencji.

Zero konkretów. Traktuje pacjenta jakby eb udawał. Zbywa ,nic nie tłumaczy.nie polecam. Powiedział mi tyle ile można było się domyślić bez wizyty.

Ten lekarz jest taki niemily , ze szok. Jesli chcesz sie go cos zapytac zarzuca Ci , ze twierdzisz iz jest niekompetentny. Nigdy wiecej do niego nie pojde

A dla mnie był miły! W zasadzie to ja u lekarzy nie szukam życzliwości ... sama też pracuję z ludźmi, wiem doskonale zdaję sobię sprawę że na jego miejscu przy takiej masie ludzi faktycznie cierpiących,czy też ciężkich osobowości,ludzi wymagających cudów lub pseudo umierających - wyobrażam sobie jaki to również ciężar dla lekarzy. Pamiętajcie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja nie dostałam L4, lecz skierowanie do neurologa. Nie narzekam. Dużo wskazówek dostałam tylko trzeba umieć rozmawiać a nie tylko wymagać ! Z poważaniem Gosia

Z poważaniem
Gosia

Wczoraj bylem nie mam nic do zarzucenia sprawdzik uraz zwolnienie dostalem. Pelna kompetencja. Moze narzekaja ludzie co z bolacym paluszkiem przychodza i chca rok l4. Mily uprzejmy wstawiajacy sie za pacjentem.

Napiszę 2 zdania które najlepiej wyraża kompetencję pana pseudo neurologa: lekarz-porażka !!! Omijajcie z daleka

Byłam u Pana Doktora pa żdziernik 2015 ze skierowaniem od neurologa na którym było napisane o prawej nodze czekałam od czerwca w między czasie zaczęła boleć mnie druga noga Pan DOKTOR powiedział że muszę mieć skierowanie na drugą od lekarza rodzinnego obłęd

Podły, wstrętny człowiek, powinien naprawiać płoty, a nie mieć kontaktu z ludźmi. Jest bardzo szczery, wprost mówi pacjentowi, że ma go w dupie. Pewnie te opinie też tam ma...