lekarz Bogdan Czarneckilekarz Bogdan Czarnecki - zdjęcie profilowe

lekarz Bogdan Czarnecki

Jestem pacjentka Pana dr od 2020. Pan dr jest przede wszystkim osoba niezwykle kulturalną, odnosząca się do pacjentki z szacunkiem i empatią. Ma ogromną wiedzę. Polecam każdemu takiego lekarza. Prowadziłam u Pana dr zarówno ciążę jak i wykonywalam różne badania. Zawsze wracam z uśmiechem. Dziękuję Panu dr za taka opiekę. Ponadro obsługa recepcji w przychodni u Pana dr również jest niezwykle miła, sympatyczna i pomocna.

Nie polecam, byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę. Niestety jedyne co usłyszałam po niemalże 3 minutowej wizycie to "nic tutaj nie ma". Zostało mi wykonane jedynie badanie USG, bez żadnego wywiadu, bez badania palpacyjnego! Czy tak powinna wyglądać wizyta u ginekologa? Wątpię. Dwie godziny później poszłam do innego lekarza który w ciągu dwóch sekund znalazł nie jeden pęcherzyk - a dwa! :) Drogie Panie zaoszczędźcie sobie łez i nerwów i wybierzcie innego lekarza.

niepolecam nieodpowiada na pytania gdy jest cos zle zachowuje jakby cos ukrywal jestem zawiedziona

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.

Dr Bogdan Czarnecki to bardzo miły ciepły człowiek z troską o pacjenta ja po wizycie byłam zadowolona nie mogę nic złego powiedzieć i jakbym miała tego lekarza polecić to jak najbardziej

Moja 3 wizyta i ciągle niech Pani przyjdzie za 3 tyg, to już 11 tydzień a on nawet mi badań nie zlecił na krew...nie powie czy dobrze czy źle. Na wizytę przeznacza 5 minut...zastanawia mnie po co odciągają nam składki zdrowotne z pracy jak nie można liczyć na lekarza i trzeba prywatnie iść. Brak słów, zmieniam lekarza.