lekarz Bogdan Czekajski

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Kompleksowe podejście, pełne empatii i szczerej chęci pomocy pacjentom. Polecam!

Bardzo rzetelny i dokładny Pan doktor. Badanie bardzo dokładne i precyzyjne. Doktor odpowiadał na wszystkie pytania. Jestem pod jego stałą opieką.

Bardzo rzetelny i dokładny Pan doktor. Badanie bardzo dokładne i precyzyjne.
Doktor odpowiadał na wszystkie pytania. Jestem pod jego stałą opieką.

Polecam, jeśli chodzi o leczenie niepłodności. Specjalista.

Polecam, jeśli chodzi o leczenie niepłodności. Specjalista.

Zdecydowanie polecam p. doktora. Bardzo rzetelnie prowadził moją ciążę, za każdym razem p. doktor wykonywał USG, informował na bierzaco co widzi, tłumaczył, wszystko omawiał. Co ważne pacjentki nie są u p. doktora tylko "numerkiem" w kolejce, ale p. doktor stara się pamiętać swoje pacjentki, a nawet ich specyficzne przypadki. Co ważne przez cały okres ciąży miałam przekonanie ze z córką jesteśmy pod dobrą opieką. A w trakcie porodu, pomimo że był poza krajem, dzwonił by dopytać czy wszystko przebiegło jak należy. Z czystym przekonaniem polecam p. doktora i życzyłabym sobie by więcej było tak profesjonalnych i oddanych lekarzy. Izabela

polecam. prowadził moją ciąże która była zagrożona, bardzo delikatny w badaniu i dokładny w robieniu usg. odpowiadała na każde moje pytania i wątpliwości.

Niestety nie moge polecić tego lekarza, mam bardzo nieprzyjemną wizyte za sobą u tego pana. Zero podejscia do pacjentki dość wczesnie zaszłam w ciąże (18 lat) na pierwszej wizycie trafiłam do tego pana zostałamw bardzo nieprzyjemny sposób skrytykowana przez niego. Nie podważam jego kompetencji jednak swoje osobiste uwagi mógł zachować dla siebie

Pan doktor godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania ,uprzejmy, dbający oswoje pacjentki. Gorąco POLECAM!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Trzy lata leczylam sie u innch lekarzy i nie umieli mi pomóc - dr Czekajski szybko rozpoznał problem i pomógł mi. Prowadził też moja drugą ciążę i wszystko było jak najbardziej w porządku z jego strony. W szpitalu zajmuje sie pacjentkami. Godny polecenia lekarz!!!

Polecam tego lekarza.Prowazdi moja ciaze wszystko jasno tlumaczy wyjasnia,jest uprzejmy.

lekarz jest zupełnie nie kompetentny. żle ustalił mi tydzień ciąży, a w dodatku przez NIEGO byłam zmuszona usunąć moje dziecko. serduszko się nie rozwinęło. nie zauwarzył tego, co inna pani dr wykryła parę dni póżniej, gdy już było za póżno. dla niego WAŻNE SĄ WYŁĄCZNIE PIENIĄDZE I TO JEST STRASZNE.pacjętki traktuje przedmiotowo.