Bogdan Gorycki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
12 opinii

Super fachowiec!!! Prawdziwy Lekarz można powiedzieć PROFESJONALISTA. Prawdziwy lekarz znający się na zawodzie.

Świetny lekarz. Już od wielu lat prowadzi leczenie mojego taty i gdyby nie jego indywidualne ppodejście do pacjenta z pewnością dzisiaj sytuacja wyglądałby inaczej. Lekarz bardzo kontaktowy - daje swój nr tel. pacejntom i stara się reagować na każde potrzeby- udziela również porad telefonicznie. Konkretny, opanowany i wielce kompetentny. Jeśli szukasz dobrego kardiologa to polecam z całego serca.

o mistrzostwie i kunszcie lekarskim Pana dr Goryckiego przekonałam się kiedy mój mąż w wyniku przez lata nie rozpoznanej ciężkiej choroby serca trafił na oddział kardiologi, gdzie Pan doktor Gorycki jest ordynatorem. Bezbłędne rozpoznanie i trafne decyzje tego lekarza doprowadziły do bardzo szybkiej operacji kardiologicznej u mojego męża, której dokonał inny znakomity lekarz (kardiochirurg) M. Domaradzki dzięki czemu mój mąż z nieocenioną pomocą Pana dr Goryckiego powraca do zdrowia. Gdyby trzeba mi było wystawić Panu dr Goryckiemu najkrótszą i najdosadniejszą opinię zarówno lekarzowi jak i człowiekowi zwarłabym ową w pięciu słowach: wiedza -spokój-rozwaga-skuteczność-doświadczenie! Panie Doktorze Pięknie Dziękuję!

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy się do niego dostaną,świetny specjalista miły uprzejmy więcej takich lekarzy

Ten lekarz nie ma monopolu na telefon. On ma rówiez swoje prywatne sprawy oraz rodzinę! Anonim powyżej ma widocznie z tym jakies problemy. Stara sie być zawsze dostępny ale pacjenci muszą również poczekać na swoją kolej.

To jest najlepszy lekarz u którego byłem. Wiedza i doświadczenie, widac czyni z niego mistrza swojego fachu. pozdrawiam Maciek

lEKARZ, KTÓRY NIE PODAJE POZA TELEFONEM I ADRESEM ŻADNYCH DANYCH KONTAKTOWYCH. TELEFON NAJCZĘŚCIEJ MILCZY - NIKT NIE ODBIERA TELEFONU. BRAK MOŻLIWOŚCI KONTAKTU Z LEKARZEM TO PRAKTYCZNIE BRAK LEKARZA. POMIMO WIELOKROTNYCH PRÓB KONTAKTU NIE NAWIĄZAŁEM GO!!!

Jest fachowcem - owszem, ale potrafi powiedzieć: ..."nie pilnowała sobie pani kolejki-nie przyjmę teraz, PRZYKRO MI Z ironią w tle"..mimo próśb i informacji,że osoba potrzebuje natychmiastowej pomocy. A..co jest obowiązkiem lekarza?! ZAWSZE RATOWAĆ ŻYCIE... ..to jest (ma być) powołanie i misja...Panie Doktorze!!

wspaniały lekarz miły i uczuciowy człowiek prawdziwy lekarz z powołania moja mama trafiła w rece pana doktora i wiem ze zrobił wszystko zeby ja uratowac panie doktorze dziekujemy z całego serca jest pan wspaniały rodzina pacjentki krystyny fluder

Z wizyty i leczenia jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję.

Dobry fachowiec, duza wiedza , mily . Godny polecenia .Leczy moja mame od lat , mam pelne zufanie do niego.

Bardzo dobry fachowiec, podejmujący trafne decyzje. Specjalista wysokiej klasy, miły, sympatyczny, przyjazny dla pacjentów. Posiada wiedzę z najnowszych osiągnieć medycyny, którą to wiedzę stosuje z wielkimi sukcesami.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny