dr n. med. Bogdan Gorycki

Kardiolog

13.08.2013

Super fachowiec!!! Prawdziwy Lekarz można powiedzieć PROFESJONALISTA. Prawdziwy lekarz znający się na zawodzie.

27.12.2012

Świetny lekarz. Już od wielu lat prowadzi leczenie mojego taty i gdyby nie jego indywidualne ppodejście do pacjenta z pewnością dzisiaj sytuacja wyglądałby inaczej. Lekarz bardzo kontaktowy - daje swój nr tel. pacejntom i stara się reagować na każde potrzeby- udziela również porad telefonicznie. Konkretny, opanowany i wielce kompetentny. Jeśli szukasz dobrego kardiologa to polecam z całego serca.

07.07.2012

o mistrzostwie i kunszcie lekarskim Pana dr Goryckiego przekonałam się kiedy mój mąż w wyniku przez lata nie rozpoznanej ciężkiej choroby serca trafił na oddział kardiologi, gdzie Pan doktor Gorycki jest ordynatorem. Bezbłędne rozpoznanie i trafne decyzje tego lekarza doprowadziły do bardzo szybkiej operacji kardiologicznej u mojego męża, której dokonał inny znakomity lekarz (kardiochirurg) M. Domaradzki dzięki czemu mój mąż z nieocenioną pomocą Pana dr Goryckiego powraca do zdrowia. Gdyby trzeba mi było wystawić Panu dr Goryckiemu najkrótszą i najdosadniejszą opinię zarówno lekarzowi jak i człowiekowi zwarłabym ową w pięciu słowach: wiedza -spokój-rozwaga-skuteczność-doświadczenie!

Panie Doktorze Pięknie Dziękuję!

15.05.2012

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy się do niego dostaną,świetny specjalista miły uprzejmy więcej takich lekarzy

28.04.2012

Ten lekarz nie ma monopolu na telefon. On ma rówiez swoje prywatne sprawy oraz rodzinę! Anonim powyżej ma widocznie z tym jakies problemy. Stara sie być zawsze dostępny ale pacjenci muszą również poczekać na swoją kolej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Pietrzykowice"?

Mickiewicza 23

szpital wojewódzki