lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Potwierdzam . Zawieszony w wkonywaniu zawodu stomatolog dentysta.. Zadluzony scigany przez komornika . Zadluzony u pacjentów którym jest winny pieniądze za zle wykonane prace .

N I E...P O L E C A M !!!!!!!!!!! Potwierdzam w każdym słowie opinię Pani ps.Ziuta. Jaremczuk zafundował horror mojej 70 letniej Matce. 2 lata męki,bólu ,cierpienia podczas i po wstawieniu implanta. Po kolejnym stanie zapalnym i wypadnięciu jesteśmy umówieni u normalnego Stomatologa. P.S. Orzeczeniem Okręgowego Sądu Lekarskiego w Katowicach z dnia 13.10.2016 r., lek. dent. Bogdan Jaremczuk został uznany za winnego postawionego mu zarzutu niedołożenia należytej staranności w postępowaniu lekarskim wobec pacjenta, pole gającego na nieprawidłowym zaplanowaniu i przeprowadzeniu leczenia implantologicznego, co stanowi naruszenie art. 4 ustawy o ...

N I E...P O L E C A M !!!!!!!!!!!
P.S. Orzeczeniem Okręgowego Sądu Lekarskiego w Katowicach
staranności w postępowaniu lekarskim wobec pacjenta, pole
gającego na nieprawidłowym zaplanowaniu i przeprowadzeniu
leczenia implantologicznego, co stanowi naruszenie art. 4 ustawy
o zawodach lekarza i lekarza dentysty i art. 8 KEL.
Za powyższe przewinienia zawodowe wymierzono karę zawieszenia prawa wykonywania zawodu lekarza dentysty na okres 5 lat.

Beznadziejny a teraz jeszcze zawieszony ma odebrane prawa wykonywania zawodu ... zniszczył mi zęby ... a teraz nic nie moge zrobic ... wiecie co wgl moge zrobic ???

Absolutnie nie polecam! Jeszcze dopóki pracował ze swoją żoną na Strażackiej jakoś się starał, choć zawsze wolałam być pod opieką pani, a nie pana doktora. Natomiast obecnie, odkąd leczy sam, zszedł kompletnie na "psy" - w gabinecie brud, boję się, że mnie czymś zarazi, mamusia prezes - rejestratorka ważniejsza od prezydenta, nigdy nie ma czasu umówić pacjenta na wizytę, niczego nie tłumaczy, leczy pół roku jedno i to samo, co wizytę, rzecz jasna, wyciągając pieniądze (oboje z mamusią strasznie pazerni - jak płacę kartą pani prezes zawsze przeżywa, że będzie stratna kilkanaście złotych, a rachunki zazwyczaj wynoszą ponad 1 000 zł!). Ciągle czegoś brakuje, ciągle ktoś o czymś zapomina, a to nie przysyłają tego, co zamówione, a to znowu przysyłają, ale nie to, co trzeba - ręce opadają. Po zakończeniu leczenia kończę znajomość z tym panem - jest tylu innych stomatologów, że na pewno trafię na uczciwszego i bardziej profesjonalnego. Ten się wypalił i pracuje, bo musi, a nie, bo chce czy lubi swoją pracę.
SZCZERZ NIE POLECAM!
PS. Nie jestem konkurencją, tylko zwykła pacjentką, którą doi się, jak krowę, ale niewiele za to dając w zamian.

Moj synek złamał zęba - poradzili mi abym pojechała do Bytomia ( zrobiła to lekarka z jednego z ruskich gabinetów wdodatku prywatnego ), żona doktora przeleczyla zęba kanalowo i założyła wypełnienie, wszystko trwało 10 minut, dziecko było przerażone , leczenie odbyło się z przytrzymaniem moj syn miał wtedy niecałe 2 lata, teraz jest trochę starszy i cały czas leczenie odbywa się z przytrzymaniem - wspólnie z panią doktor doszliśmy do wniosku ze to lepiej niż znieczulenie ogólne, moj syn wprawdzie krzyczy ale wchodząc z fotela musi ze było fajnie i pyta kiedy znowu tu przyjedzie wiec chyba go nic nie boli, polecam- trochę drogo ale czego się nie robi dla własnego dziecka

bardzo boje sie dentysty, doktora polecił mi mój ojciec, na konsultacji bylem ponad rok temu; dwa tygodnie temu rozbolala mnie dolna 8, doktor powiedzial ze w trakcie zabiego nic nie poczuje, założyliśmy się o pół litra wódki - no i przegralem bylem dzis zdjac szwy i jednoczesnie zanioslem doktorowi wygrana flaszeczke - polecam jesli cokolwiek bede jeszcze rwal to napewno tylko u doktora jaremczuka, polecam

Dziś była na kontroli u doktora moja żona i na pierwszej wizycie moj syn. Doktor pokazał im wydrukowane opinie, te które administratorzy usunęli, jestem pełen podziwu dla osób które piszą takie paszkwile - jak tak można. Moja rodzina leczy się u doktora Jaremczuka i jego zony od 3 lat w tym czasie wydaliśmy na leczenie ponad 100000 tysięcy, zawsze najpierw każde z nas otrzymało pisemny kosztorys do zaakceptowania - wiec cena nie była zaskoczeniem. Przed leczeniem u mojego-dentysty wszyscy baliśmy się dentystow - odkąd leczymy się na strazackiej mamy wkoncu zdrowe zeby i nikt nie boi się iść na wizytę. Co do zachowania - to nigdy nie spotkałem milszych ludzi, cały personel jest swietny, a rozmowy z panią Halinka tylko relaksuja, atmosfera jak u babci na herbatce. Polecam. W razie wątpliwości upowazniam administratora do podania mego maila odpowiem na każde pytanie nawet mogę się spotkać. Nie pozwolę wieszać psów na tak dobrych lekarzach.

polecam, doktora i jego żone, do bytomia mam 250 kilometrów, gabinet polecił mi znajomy, mam odtworzonw zęby i wkońcu piękny, naturalny uśmiech a wszystko w miłej, rodzinnej atmosferze, co do ceny to myśle że ani drogo ani tanio jak kogoś stać to się leczy, w porównaniu z cenami w innych gabinetach z moim problemem to raczej tanio jak za efekt końcowy na wysokim poziomie estetycznym, polecam

Mam problem z widzeniem, okuliści stwierdzili zapalenie nerwu wzrokowego, w ciągu kilku dni kilka niezależnych osób poleciło mi doktora Jaremczuka, plan leczenia ze wzgledów finansowych trochę mnie zaskoczył, przez kolejnych kilka dni odwiedziłem kilku innych lekarzy ale nikt nie chciał podjąć się leczenia moich zębów a tym bardziej dać na to leczenie gwarancji - polecam, doktor może i jest gadułą ale bardzo kompetentną

Bardzo drogo, ale człowiek wie za co płaci. Bardzo dobry stomatolog, cierpliwy i delikatny. Pracuje na bardzo dobrych materiałach.