dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Zbigniew K.

27.10.2013

19.10.2013 r miałem operowany kręgosłup przez doktora Kitlińskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, a zwłaszcza wspaniałym człowiekiem. Jest to lekarz z powołania i wielkim sercem dla swoich pacjentów. Bardzo miły i opiekuńczy. Polecam wszystkim ludziom doktora Kitlińskiego, którzy mają problemy z kręgosłupem. Nikt inny się Wami tak nie zaopiekuje ! Dziękuję jeszcze raz za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

Katarzyna

20.06.2013

Super pozytyw za super potraktowanie, operację i miły kontakt lekarz-pacjent. Dr Kitliński to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panie Doktorze

26.04.2012

Moja opinia na temat Pana doktora jest nijaka. Miałam kilka razy u niego operowany kręgosłup w odcinku lędźwiowym i nadal cierpię. Nie wiadomo czy z winy samego Pana doktora, czy też nie da się lepiej tego zrobić, bo tego od Pana doktora nie usłyszałam. Przede wszystkim co mam mu do zarzucenia to to, że nie słucha pacjenta. Niektóre zmiany u mnie są nieodwracalne, a on po którejś wizycie z rzędu zachowuje się jakby pierwszy raz o moich dolegliwościach słyszał. Pewnie byłby dobrym lekarzem gdyby się na pacjencie skupił a nie bazował na ilości, a w końcu za 180 zł.można wymagać aby Pan doktor skupił się na badaniu. Nie wspominając już nawet o kosztach zabiegu.

26.04.2012

Uprzejmość ? Po to tam nie poszedłem ! Nie słucha pacjenta z uwagą- mam odczucie,że już myśli o następnym ,,pacjencie''(czytaj 180 zł.). Jeśli przyjmuje 40-stu dziennie to co tu gadać.Powiem tak :rzemieślnik z doktora jest dobry ale jak coś więcej to klapa !!!

25.02.2012

po zabiegu krążka c6 c7 mam niedowład lewej strony ,osłabienie wzroku,krzywienie obrazu drętwienie głowy.na moje narzekania udowadniał że na zdjęciu rtg jest dobrze ,po kilku wizytach z tym problemem ,i brakiem działania z jego strony ,a nawet zainteresowania ! zmieniłem lekarza.żałuje tylko że poszedłem do dr.Narolskiego.bo szukałem b.dobrego

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

gabinet prywatny

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z polikliniką SPZOZ