dr n. med.Bogdan Kitliński

Średnia:
4.3512345
27 opinii

• 5

19.10.2013 r miałem operowany kręgosłup przez doktora Kitlińskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, a zwłaszcza wspaniałym człowiekiem. Jest to lekarz z powołania i wielkim sercem dla swoich pacjentów. Bardzo miły i opiekuńczy. Polecam wszystkim ludziom doktora Kitlińskiego, którzy mają problemy z kręgosłupem. Nikt inny się Wami tak nie zaopiekuje ! Dziękuję jeszcze raz za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

• 5

Super pozytyw za super potraktowanie, operację i miły kontakt lekarz-pacjent. Dr Kitliński to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panie Doktorze

• 3

Moja opinia na temat Pana doktora jest nijaka. Miałam kilka razy u niego operowany kręgosłup w odcinku lędźwiowym i nadal cierpię. Nie wiadomo czy z winy samego Pana doktora, czy też nie da się lepiej tego zrobić, bo tego od Pana doktora nie usłyszałam. Przede wszystkim co mam mu do zarzucenia to to, że nie słucha pacjenta. Niektóre zmiany u mnie są nieodwracalne, a on po którejś wizycie z rzędu zachowuje się jakby pierwszy raz o moich dolegliwościach słyszał. Pewnie byłby dobrym lekarzem gdyby się na pacjencie skupił a nie bazował na ilości, a w końcu za 180 zł.można wymagać aby Pan doktor skupił się na badaniu. Nie wspominając już nawet o kosztach zabiegu.

• 2

Uprzejmość ? Po to tam nie poszedłem ! Nie słucha pacjenta z uwagą- mam odczucie,że już myśli o następnym ,,pacjencie''(czytaj 180 zł.). Jeśli przyjmuje 40-stu dziennie to co tu gadać.Powiem tak :rzemieślnik z doktora jest dobry ale jak coś więcej to klapa !!!

• 2

po zabiegu krążka c6 c7 mam niedowład lewej strony ,osłabienie wzroku,krzywienie obrazu drętwienie głowy.na moje narzekania udowadniał że na zdjęciu rtg jest dobrze ,po kilku wizytach z tym problemem ,i brakiem działania z jego strony ,a nawet zainteresowania ! zmieniłem lekarza.żałuje tylko że poszedłem do dr.Narolskiego.bo szukałem b.dobrego

• 5

Dr Kitliński robił moje lędźwia w grudniu 2010 i wszystko jest SUPER. Nieraz coś zaboli w plecach ale można przeżyć bez tabletek i zastrzyków no i jest normalne czucie w stopie, wróciłem normalnie do pracy. Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to tylko powiem że niema się nad czym zastanawiać operować, naprawiać puki jest jeszcze co, potem rehabilitacja trochę zmienić tryb życia tak jak doktor karze i normalnie żyć. Dr Kitliński to prawdziwy profesjonalista mówi co i jak beż żadnej ściemy. Warto oddać swój kręgosłup w ręce tego doktora. Pozdrawiam Andrzej T

• 1

to są jakieś kpiny! wizyta prywatna kosztuje 180zł, a ja czuję się oszukany i okradziony. nie zostałem nawet zbadany i dowiedziałem się, że ludzi zdrowych boli, więc mnie będzie boleć tym bardziej. ciekawe na jakiej podstawie to stwierdził, skoro nawet nie był w stanie się pofatygować i mnie zwyczajnie zbadać. otrzymałem skierowanie na dwa badania ale sam mam się dowiedzieć, które z nich będzie możliwe do wykonania, bo ten ''lekarz'' nie był w stanie nawet odpowiedzieć, czy przy moim schorzeniu mogę takowe mieć wykonane. jedyny + to ''lekarz'' jest uprzejmy, no ale nie po to tam poszedłem, aby wysłuchać uprzejmości. dałem się zwyczajnie nabić w butelkę.

• 3

Widocznie musi sam sobie wpisywać dobre opinie.Znam pacjentkę,która była przez niego operowana, po zabiegu dalej miała dolegliwości i nie mogła już do niego dotrzeć.Przez telefon udzielał tylko informacji, że on zrobił wszystko dobrze i głowy ma mu nie zawracać.Operacja była przeprowadzona prywatnie, odpłatnie.Po zgłoszeniu się do innego lekarza i wykonania kontrolnego badania, musiała być ponownie operowana.

• 3

Hmm, dziwny zbieg okolicznosci, polowa opinii wystawiona minuta po minucie (05/12/10) przez osoby o zaskakujaco podobnych nazwach kont. I wszystkie oczywiscie to same piatki. Zastanawiajace... Czyzby autoreklama? Jesli tak to dlaczego? Boi sie Pan prawdziwych ocen i opinii od rzeczywistych pacjentow?

• 5

Uważam , że jest to najlepszy neurochirurg w całej Polsce!!!!!!!!

• 5

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Kitlińskiego, jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. Wspaniały człowiek! Operował mnie na początku grudnia i wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Strasznie się bałam, ale było warto. Zanim wrócę do normalnego życia i będę mogła wykonywać wszystkie czynności wiadomo,minie jeszcze sporo czasu, ale póki co nareszcie zapomniałam co to ból, nie drętwieją mi ręce, normalnie się wysypiam! Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to śmiało mogę napisać, że nie ma sensu dłużej cierpieć i warto oddać swój kręgosłup w ręce dr Kitlińskiego. Pozdrawiam Pana serdecznie. pacjentka Ewa

• 5

Lepszego lekarza nie znam!!Panie Doktorze jest Pan Wielki!!

• 5

Barrrrrdzo Profesjonalny i niezwykle sympatyczny Lekarz!!Zmienił Pan Moje życie i za to będe wdzięczna już zawsze.Naprawde rzadko spotyka się takich ludzi.Pozdrawiam Serdecznie

• 5

NAJLEPSZY!!!Poprostu rewelacja.pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Uroczy człowiek.

• 5

Wspaniały,Wyjątkowy Największej klasy specjalista.Poprostu niesamowity człowiek.Polecam !!

• 5

Najwspanialszy lekarz i człowiek.Profesjonalista w każdym calu,do tego taki miły ciepły i otwarty na drugiego człowieka.Lekarz z powołania.Zgadzam się z przedmówcami ,iż można powierzyć Swoje ,życie w ręce Pana Doktora.Szkoda ,że tak niewielu jest ludzi jak Dr.Kitliński i barzdo się cieszę ,że mam szansę leczyć się własnie u Niego.Cudowny człowiek.Pozdrawiam serdecznie

• 5

Wspaniały lekarz o wielkim sercu.Poświęca pacjentowi całą uwagę.Wnikliwy,ciepły,sympatyczny,bardzo otwarty i niesamowicie miły.Zdecydowanie mogę polecić Pana doktora bo jest to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność i mimo ,że Dr.Kitliński prawdopodobnie nie sypia:)-bo pracuje w tylu miejscach ,że wydaje się nie mieć na to czasu to nie daje się odczuć jego zmęczenia i mimo niesamowitej ilości pacjentów potrafi stworzyć atmosfere ,że to własnie Ty jesteś najważnieszy.Poprostu cudowny i bardzo inteligentny człowiek.Pozdrawiam serdecznie.

• 5

YNiesamowity czlowiek,cudowny lekarz,ktory podarowal mi drugie zycie.bardzo kompetentny,zyczliwy,pogodny oraz uczciwy.mozna Mu zaufac i oddac zycie w rece dr.Kitlinskiego bo to najlepszy specjalista z jakim mialam stycznosc.wspanialy czlowiek

• 5

Wspaniały człowiek.Najwyższej klasy profesjonalista.Złote ręce,które czynią cuda.

• 5

Operował mojego męża, wszystko przebiegło bez komplikacji. Można powiedzieć, że podarował ,,nowe życie".

• 5

NIESAMOWITY LEKARZ WSZYSTKO WYTŁUMACZY,INTERESUJE SIĘ PACJENTEM.JESTEM PACJENTKĄ I PRZYZNAM, ŻE TO NIESAMOWITA OSOBOWOŚC.POZDRAWIAM PANA SERDECZNIE. PACJENTKA.

• 1

Wysokiej klasy profesjonalista i bardzo rzetelnie oraz uprzejmie podchodzący do pacjenta.

• 5

To bardz dobry lekarz!Nigdy nie widziałem lepszego

• 5

Kompetentny, uprzejmy i ludzki. Zoperował mój kręgosłup nowoczesną, małoinwazyjną metodę laparoskopii - od razu poczułem ulgę i mogłam wrócić do życia zawodowego. Wyrazy wdzięczności.

• 5

Lekarz z powołania, nie tylko profesjonalnie i z troską zoperował mój kręgosłu ale przede wszystkim okazał zrozumienie i serce. Jestem mu bardzo wdzieczna. Dziękuję

• 5

BARDZO sympatyczny lekarz. Operował niedawno mój kręgosłup, na razie jestem bardzo zadowolona, nie mam bóli i nie łykam tabletek przeciwbólowych dzięki Niemu. Lekarz bardzo otwarty na wszelkie wyjaśnienia, odpowiedzi na pytania i wesoły:). W 100% polecam dr-a Kitlińskiego, można Mu zaufać i zostawić siebie pod Jego opieką! Pełen profesjonalizm!!!

• 5

Bardzo sympatyczny lekarz.Wyjaśnił mi na czym polega moja choroba.Nie rwie się do operacji.W moim przypadku stwierdził ,że operacja mogła by niczego nie zmienić ,czyli bóle by były dalej.zaprosił mnie na wizytę za 2 lub 3 miesiące .Być może jeżeli będzie mój stan się pogarszał zdecyduje o operacji.póki co musze żyć z bólem.Tak czy inaczej polecam Go innym pacjentom.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat