dr n. med.Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
48 opinii

• 5

Diagnoza bez błędna. Inni lekarze mieli z tym problem. Leczenie skuteczne, z oczekiwanym rezultatem. Polecam

• 1

Trafiłam do tego człowieka z bardzo niepokojącymi mnie objawami mogącymi odpowiadać poważnej chorobie. Jeszcze przed wykonaniem tk zatok zostałam skierowana do psychologa (syna dr kolebacza) i zostałam poinformowana, że tylko leczenie u niego może mnie uratować (dr stwierdził, iż przyczyna moich problemów są zaburzenia osobowości).Po wykonanej tk, w której wyszły niejasne zmiany w zatokach po raz kolejny próbowałam prosić o pomoc, konieczna była operacja ale znów zostałam obrażona i poinformowana, że leczenie u psychologa to jedyny ratunek dla mnie.. Po przeprowadzonej operacji na innym oddziale okazało się iż przyczyną moich dolegliwości i uzasadnionego lęku o własne życie była zaawansowana zmiana nowotworowa w zatokach. Nie polecam tej osoby dla osób, które poszukują ratunku, gdyż kontakt z nim powoduje ogromne upokorzenie i nie prowadzi do rozwiązania problemu. Pan dr jest bardzo arogancki i stawia złe diagnozy przed wykonaniem kluczowego badania. Przykre ale prawdziwe i bardzo smutne................

• 5

rrrwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

• 5

Bardzo zaangażowany i kompetentny w sprawie pomyślnego leczenia mojej żony. Dokładnie objaśniał proces leczenia oraz podejmowane działania. W opisywanym przypadku - wzorowo realizował misję Szpitala Klinicznego nr 7 w Katowicach-Ochojcu. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i możliwość wzajemnego poznania. Edward Stuła z Rodziną.

• 5

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz. Leczył moje ucho po tym jak inny laryngolog go spaprał. Sytuacja była skomplikowana, ale pan doktor dał radę. Profesjonalnie i pewne rozwiązywał problem. Po 4 wizytach ucho było zdrowe i skończyło się chodzenie po ścianach.

• 5

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wytłumaczyć co dolega i jak należy tę chorobę leczyć. Ponadto szanuje swojego pacjenta od początku choroby aż do wyleczenia. Należy mu ufać.

• 5

Zdecydowanie polecam tego fachowca. W swojej dziedzinie jest jednym z lepszych jeśli nie najlepszy. Nie boi się trudnych chorób, trafnie diagnozuje i świetnie operuje. Jest to lekarz z tych, dla których dobro pacjenta jest ważniejsze od kasy NFZ.

• 3

w latach 90 wystawiał za odpowiednie korzyści lewe papiery lekarskie np. by uniknął jego klient służby wojskowej...

• 1

kasa, kasa, kasa tylko tyle sie dla tego lekarza liczy. Jest bardzo niemiły. Odradzam

• 5

Polecam tego lekarza. Może przy pierwszym kontakcie nie jest najmilszy, ale to naprawdę fachowiec, któremu można zaufać. Jestem po operacji, którą doktor wykonał i w szpitalu opiekował się wszystkimi pacjentami naprawdę z pełnym oddaniem. Kiedy leżałam w szpitalu, uratował młodą kobietę, którą inni lekarze (w innym szpitalu) doprowadzili do stanu zagrożenia życia. Doktor Kolebacz " swym profesjonalizmem ją ocalił. Nieważne są pozory, kiedy lekarz mówi to, co pacjent chciałby usłyszeć. Czasami trzeba zaufać dobremu lekarzowi. A takim na pewno jest doktor Bogdan Kolebacz. Dodam, że tak samo podchodzi do każdego pacjenta, bez względu na to, czy jest stary, młody, leczony przez niego czy przywieziony z ulicy.

• 5

Pan doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Szybko i dobrze zdiagnozował moje problemy zdrowotne. Po wielu latach leczenia u innych laryngologów wreszcie jestem pod fachową opieką. Polecam każdemu choremu.

• 5

Wspaniały lekarz. Nie odmawia pomocy, gdy inni lekarze bezradnie rozłożyli ręce. Szczerze polecam

• 1

Strata czasu i pieniędzy. Liczyłem że Pan doktor pomoże mi z problemami zdrowotnymi. Pooglądał chore i spuchnięte migdałki a następnie wypisał skierowanie do alergologa i psychiatry!!! Na gorączkę i potworny ból gardła dostałem tylko pastylki do ssania. Zapłaciłem 100 zł i szybko wyszedłem z gabinetu bo przecież na korytarzu czekają kolejni zniecierpliwieni pacjenci i kolejne potencjalne pieniążki. Bez komentarza

• 5

pan doktor bardzo dobry.Na pierwszej wizycie wstepna diagnoza zapalenie zatok co skierowany zostałem na tomografie zatok co potwierdziło przypuszczenia doktora.przepisał leki alergiczne a NIE TAK jak wszyscy lekarze do tej pory antybiotyk na tydzien zwolnienie i niby zdrowy a problem za pare dni powracał spowrotem.propozycja zabiegu udroznienia zatok tzw ZABIEG FESS na co przystałem i nie żałuje BARDZO DOBRY LARYNGOLOG.

• 1

Byłam z dzieckiem u lekarza Kolebacza z bólem ucha liczyłam na to że pomoże nam i dowiemy się od czego powstają te bóle aby się ich na przyszłość nie nabawić. Lekarz przepisał zwykłe krople i skasował za wizytę 100 zł. , następna wizyta była po paru dniach gdzie Pan Dr wyczyścił dziecku uszy skasował 100 zł i nic więcej a uszy dalej bolały zapytałam co mam dalej robić rozłożył ręce i dał mi wizytówkę do innego lekarza laryngologa oczywiście prywatnie. Ręce opadają!!! Na pierwszej wizycie był bardzo niegrzeczny, wręcz mnie obraził ale nie mogłam mu nic powiedzieć bo liczyło się dobro mojego dziecka. Teraz szukam normalnego lekarza.

• 5

Świetny lekarz. Pacjenta traktuje kompleksowo (a nie samo ucho, nos czy gardło). Szybka, trafna diagnoza, poparta badaniami.Polecam.

• 2

zmiany które nadawały się do wycięcia pan doktor leczył areozolem , który nie mało kosztował i lekami na alergię. proszę szukać lekarzy , którzy leczą własciwie, straciłam dużo czasu i choroba się nasiliła.

• 1

dwa dni po operacji wybuchła w ranie sepsa lekarz dyżurny - cham z lat 70dziesiątych

• 1

nie polecam czekałam na operację 1,5 roku dobrze że znalazłam innego laryngologa, który operował mnie bardzo szybko, tłumacząc że zmiany które mam nadają się natychmiast do usunięcia. jak bym tak czekała dalej to z bólu bym doczekała ale tamtego świata.

• 5

Zgadzam się z większością opinii o doktorze. W moim przypadku po jednej wizycie zostałam skierowana w trybie pilnym na operację, którą Pan Doktor sam przeprowadził. Opieka na oddziale bardzo dobra. Po operacji wszystko jest dobrze. Bardzo dobry specjalista. POLECAM.

• 4

z problemem z którym zgłosiłem się do doktora Kolebacza to częste choroby którymi zarażałem się notorycznie od mojego synach który chodził do przedszkola. Diagnoza była następująca zbyt przerośnięte migdały które trzeba usunąć. Jako pierwsze zalecenie dostałem wyleczenie wszystkich zębów i następnie po wyleczeniu ponowne zgłoszenie się na wizytę. Zgodnie z zaleceniami wyleczyłem zęby i udałem się na wizytę na której potwierdzono iż migdały nadają się do wycięcia i dostałem skierowanie do szpitala. Termin miałem ustalić z oddziałową której dostałem nr telefonu, tak też zrobiłem. PO zgłoszeniu się do szpitala zabieg miałem wykonany w tym samym dniu tutaj dość ważna informacja dla tych którzy czytają moją wypowiedź zabieg wykonywał mi inny lekarz niż ordynator Kolebacz. Nie mogę narzekać bo wydaje mi się iż zostało to wykonane profesjonalnie (nazwiska lekarza niestety nie znam) natomiast w przypadku osób które chodzą do doktora i umawiają się na zabieg i chcieli by aby to on wykonywał ten zabieg ważne aby to doszczegółowili bo jak pokazuje mój przypadek nie koniecznie musi być tak że to właśnie doktor kolebacz ten zabieg wam wykona. Wracając do sedna po wykonaniu zabiegu u mnie trwał on ok 25 minut najpierw "głupi jaś" do wenflona który skutecznie daje uczucie obojętności i następnie przystąpienie do zabiegu. Ja miałem akurat jeden migdał dość przerośnięty i po tej stronie odczuwałem dość niemiłe uczucie ale bardziej sam zabieg jest niemiły pod kątem "odruchu wymiotnego" niż samego bólu także pod tym kątem można przeżyć i nie jest źle. W pierwszej dobie trochę boli ale dostaje się dożylnie ketonal który bardzo dobrze radzi sobie z bólem także naprawdę osoby które idą na ten zabieg nie powinny się obawiać. w trzeciej dobie zostałem wypisany do domu przepisano mi tabletki przeciwbólowe po których ból przechodzi prawie całkowicie tak naprawdę to brałem je głównie w tedy gdy byłem głodny i chciałem coś zjeść. po 7 dniach od wypisania miałem się zgłosić na kontrolę co też uczyniłem. Wizyta kontrolna była prywatna kazano mi iść na ta wizytę do lekarza który skierował mnie na usunięcie migdałów. Na kontrolnej wizycie okazało się że jest ok (trochę bolały mnie uszy ale okazało się że wszystko jest ok i związane to jest z gojeniem blizn) jeszcze jedna ważna rzecz kilka dni przed zabiegiem wyczytałem że powinno się robić szczepienie przeciwko żółtaczce u mnie było już za późno żeby to zrobić i podjąłem ryzyko i poszedłem na ten zabieg bez szczepienia. Ani lekarz ani nikt w szpitalu nie informował mnie żeby takie sczepienie wykonać (być może nie jest ono potrzebne tego niewiem) Generalnie niczym się nie zaraziłem i jest ok ale trochę miałem stres z tym związany dlatego ktoś kto ma czas może warto aby dopytał o to szczepienie i jeżeli jest ono konieczne wcześniej się zaszczepił. Ogólnie jestem teraz 3 tygodnie po zabiegu nie odczuwam już żadnych negatywnych skutków związanych z tym zabiegiem. Reasumując polecam doktora Kolebacza oraz szpital w Ochojcu to porządna Klinika. Gdyby ktoś potrzebował jakiś wiecej szczegółów chętnie odpowiem w tym rankingu Pozdrawiam

• 5

Dr. Kolebacz znakomity specjalista.Gorąco polecam,pełna kompetencja i ogromny potencjał wiedzy.Lekarz który potrafi wytłumaczyć rodzaj choroby,przebieg leczenia po zabiegu robi to w sposób ciepły,miły,delikatny a przede wszystkim potrafi odpowiedzieć na każde pytanie bez zbywania,ma czas dla pacjenta i ogromny szacunek.GORĄCO POLECAM!!!!!!!!NAPRAWDĘ WARTO

• 5

pan doktor bardzo prosto a jednoczesnie fachowo wyjasnil mi co mi dolega i jak bedziemy to leczyc. sprawdził nie tylko zatoki uszy i gardlo ale także skore tarczyce oczy. zlecil badania zapisal mi trmin fass ale także zapytał czy chce przychodzic panstwowo czy prywatnie. polecam na 1000%. szczególnie dla tych ktorzy chodza do lekarzy od lat i nie potrafią się wyleczyć. polecam

• 5

Świetny lekarz!!! Dzięki niemu mogę lepiej oddychać przez nos. Jaka szkoda, że takich lekarzy jest bardzo mało. DZIĘKUJĘ to zdecydowanie za mało!!!

• 5

Od lat miesiąc w miesiąc chorowałem na jakieś banalne choroby, co chwilę coś. W końcu lekarz rodzinny zasugerował, że migdałki przestały spełniać swoją funkcję. Dr Kolebacz bez ogródek z pełnym profesjonalizmem potwierdził tę diagnozę. Kolejne spotkanie już na zabiegu. Wykonany całkowicie profesjonalnie, przykład dla studentów jak prawidłowo i bezboleśnie należy wykonać zabieg. Niestety noc po takim zabiegu nie należy do przyjemności, ale choroby jak ręką odjął. Nic - kompletnie. Dziękuję to zdecydowanie za mało.

• 5

Najlepszy specjalista. Polecam tego lekarza kazdemu kto ma problemy z zatokami.

• 5

Rozpoznał prawidłowo mego guza rakowego na lewej strunie głosowej i doprowadził BARDZO szybko do jego usunięcia. Witold Gogół

• 5

lekarz godny najwyższego szacunku,opowiem krótko historie mojego syna.pewien lekarz z siemianowic leczył moje dziecko przez 4 lata bez efektu ciągle zapalenia zatok ,obrzęki ciągłe infekcje łącznie z atakami kaszlu,duszności słowa tego siemianowickiego lekarza niech sobie pani kupi harlekiny i niewymyśla chorob syn okaz zdrowia albo jak się ożeni to mu przejdzie-szok.pan doktor kolebacz odrazu u syna rozpoznał silną alergię natychmiast nas skontaktował z alergologiem i to był strzał w 10 po testacz się potwierdziło co i jak.była to tylko jedna wizyta która odniosla skutek,pan doktor patrzy na pacjenta w całości a nie tylko na dane schorzenie,polecam w 1000% straciliśmy 4 lata przepłakanych nocy ,ale teraz wiem że jesteśmy na dobrej drodze do pelnego zdrowia,

• 5

Witam, też muszę dołożyć 100% pozytywnej opinii o doktorze Kolebaczu. Jest to człowiek o bardzo szerokiej wiedzy, wcześniej leczyłem się u innych laryngologów którzy ciągle wypisywali antybiotyki, kazali robić rtg zatok i nic, Nic mi nie pomagało a miałem non stop nos zatkany. Dopiero po kilku wizytach (pomimo iż mieszkam ok 200 km od Katowic) i próbie wyleczenia choroby lekami Pan doktor stwierdził iż należy bezzwłocznie zrobić zabieg operacyjny FESS. Jestem już kilka dni po zabiegu i mogę swobodnie oddychać nosem (czego nie mogłem robić od ponad 10 lat) Niesamowite uczucie jak dla mnie. Także jeszcze raz w 100% polecam doktora Kolebacza. Wszytsko oczywiście w szpitalu w Ochojcu, nie jakieś tam prywatne kliniki itp.

• 5

Miałem prostowaną przegrodę nosa u Pana dr Kolebacza w GCM w Ochojcu. Pomimo,że publiczna słuzba zdrowia jest niedofinansowana to oceniam oddział Pana doktora na 5.Gorąco polecam!

• 4

BYŁAM TYLKO RAZ W PRZYCHODNI MAŁO MUWI PRAWIE WCALE WIZYTA TRWAŁA 2 MIN.CO PRAWDA DAŁ NA TOMOGRAFIE ZATOK I TO WSZYSTKO.

• 5

Pełny profesjonalista w każdym calu. Każdy przypadek na oddziale jest dokładnie zdiagnozowany i przebiega pod Jego kontrolą.Polecam w 150%

• 5

U dr Kolebacza byłam dopiero pierwszy raz ale po drodze "przeszłam" kilku laryngologów,którzy traktowali mnie przedmiotowo i przez 5 lat nie potrafili mnie wyleczyć.Część z nich mówiła,że tak już mam i mam się przyzwyczaić.Wykonywali kolejne zdj.rtg zatok ,które niczego nie wnosiły. Pan Dr Kolebacz ujął mnie podejściem do pacjenta,podejściem do problemu schorzenia jak i nadzieją na 100 wyleczenie słowami: "damy sobie z tym radę,wyleczymy to".Rzeczowo wyjaśnił mi na czym moje schorzenie polega i jaka jest kolejność leczenia.Zdj rtg go nie interesowały.Od razu wypisał mi skierowanie na tk zatok, które ma wyjasnić czy leczymy zachowawczo czy metodą FESS.Wypytał mnie o wszystkie inne choroby i poprosił o wyniki tychże badań...profesjonalista w każdym calu.Nie "patrzy" tylko na zatoki ale na całego człowieka i jego problemy zdrowotne czego innym laryngologom w woj.śląskim zdecydowanie brak.Polecam tego Laryngologa w 100%.Wierzę w to,że jego sposób leczenia wkońcu mi pomoże.

• 5

Komentarz: To jest wysokiej klasy specjalista, lekarz a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.

• 5

Polecam zdecydowanie,ogromny zasób wiedzy,pełna kompetencja. To tylko dwie cechy spośród wielu, którymi mógłbym opisać Tego lekarza. A.B.

• 5

Poprostu człowiek jakich mało. Niesamowita wiedza której brakuje u wielu lekarzy. Nie czaruje tylko leczy. I to o dziwo z Funduszu Zdrowia. Dziękuję mu za prawdopodobnie uratowanie życia poprzez odpowiednią diagnozę i wczesne rozpoznanie.

• 5

Profesjonalista. Nawet podczas publicznej wizyty miał czas dokładnie przeanalizować nie tylko opis mojej TK ale również obejrzeć na komputerze zdjęcia, aby samodzielnie ocenić mój przypadek. Bardzo ostrożnie podchodzi do konieczności wykonywania zabiegów, na które inni lekarze wysyłają po pobieżnej ocenie stanu pacjenta. Polecam.

• 5

Ponad rok leczyłam potworny, duszący katar. Poprzedni lekarz stwierdził alergie i tak w kółko. Dopiero zrobienie tomografu (ponieważ rentgen zdaniem Pana doktora, nie wykazuje stanów zapalnych zatok !- szkoda, że tak niewielu laryngologów, nawet leczących prywatnie o tym nie wie) pokazało, że to żadna alergia, tylko torbiel w zatoce, kompletnie ją wypełniająca. Lekarz zaproponował jej usunięcie metodą endoskopową, ponieważ jak stwierdził, PUNKCJA ZATOK jest metodą leczniczą z lat 50-tych i mocno nadwyrężającą. Jednocześnie opieprzył mnie przy wizycie bez większego pardonu, co nie rokowało dobrze na przyszłość jeśli chodzi o kontakt z nim. Nie mniej jednak zdecydowałem się na leczenie i uważam to za bardzo dobrą decyzję. Lepszej nie mogłem podjąć. Nie tylko każda następna wizyta była rzeczowa, ale na czas. Pan doktor był bardzo uprzejmy. A co najistotniejsze: torbiel usunął bez otwierania zatok, poprzez kanał nosowy, 2-3 dni w szpitalu. Polecam go jako rewelacyjnego fachowca: błyskawiczna diagnoza, doskonałe leczenie pomino niefortunnej pierwszej wizyty. Lepszego w tej dziedzinie nie znam!

• 1

Calkowicie odradzam zarówno tego lekarza jak i odzdiał, którym prowadzi!!

• 5

Gorąco polecam , pełna kompetencja i ogromny potencjał wiedzy. Nie odsyła pacjenta tylko podejmuje się leczenia. Pojechaliśmy na wizytę bez ustalonego terminu, po zbadaniu natychmiastowe przyjęcie na oddział / choćby i korytarz / natychmiastowe /cito /badania , w drygiej dobie pobytu w szpitalu zabieg operacyjny . Lekarz który potrafi wytłumaczyć rodzaj choroby , przebieg leczenia po operacji robi to w sposób ciepły, miły ,delikatny i sympatyczny a przedewszystkim potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie bez zbywania / ma czas dla pacjenta i ogromny szacunek /- wychodząc z gabinetu lekarskiego / szpital / miałam wrażenie że byłam na prywatnej wizycie . Gorąco jeszcze raz polecam !!! Warto !!!!!!!!!!

• 5

Mam problemy zdrowotne i bardzo słabą odporność, byłam tyle razu u różnych lekarzy że aż trudno mi policzyć, trudno też policzyć ile razy widziałam pełnych niechęci, znudzonych i żle diagnozujących lekarzy.Musze przyznać że pan dr. Kolebacz jest wyjątkowy w tym co robi , nie brak mu doświadczenia.Polecam !

• 5

Dr Kolebacz to znakomity specjalista. Byłem na 2 wizytach i od samego początku bardzo konkretnie określił rodzaj schorzenia, sposób leczenia i co najważniejsze od raz sporządził listę badań, zabiegów itp, które mnie czekają. Pierwszy raz czułem, że ktoś mi zdecydowanie pomógł. I to bez ściemy.

• 5

Stwierdzono u mnie guzy krtani,stracilam calkowicie glos,mialam poważne problemy z oddychaniem.Najwcześniejszy termin mojej operacji a tym samym przyjecia mnie na oddzial wyznaczono za pelne 2-mc.Bojąc się,że mogę tak dlugiego czasu oczekiwania nie wytrzymać,pojechalam na konsultację do kliniki w K-wicach-Ochojcu.Moim najwiekszym szczęściem bylo to,że trafilam na Pana Ordynatora dr.Kolebacza.Po osobistym zbadaniu mojej krtani-dr.Kolebacz podjal natychmiastową decyzję o przyjęciu mnie na oddzial w trybie pilnym,już nastepnego dnia przeprowadzona zostala operacja.Zostalam szczególowo poinformowana,co mi grozi jeśli pilnie i natychmiast nie zostanie przeprowadzona operacja,a grozilo mi-uduszenie.Z calą świadomością muszę powiedzieć,że Pan dr.Kolebacz,,jako jedyny zareagowal na mój bardzo poważny problem,a tym samym uratowal mi autentycznie życie.Dozgonnie będę wdzięczna P.dr.Ord.R.Kolebacz Oddz.Laryngologii Kliniki w K-cach Ochojcu.Wdzięczna pacjentka.

Polecam gorąco - hiperkompetencja 10 nazwisk innych OLR miażdży od razu

• 5

naprawdę dużo empatii i zaangażowania w leczenie

• 5

TO BYŁA TYLKO KONSULTACJA W KLINICE, ALE TO BYŁ JEDYNY LAKARZ, KTÓRY NIE ZBYŁ, A CHCIAŁ POMÓC

• 5

lekarz godny polecenia, doświadczony ,daje nadzieję na wyleczenie pacjentom ,którym inni lekarze odmówili leczenia.

Gdzie przyjmuję

place 11

Gabinet konsultacyjny dla dorosłych

Truskawkowa 9
    Katowice
    50,189161918,98007350 32 202 78 68

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat