lekarz Bogdan Larwa

Pan doktor Larwa jest lekarzem do ktorego mam ogromne zaaufanie. kilka lat temu inny lekarz stwierdzil u mojej corki niewydolnosc nerki w skutek czego mial ja czekac jakis zaabieg(nie pamietam dokladnie jaki bo bylo to 20lat temu). doktora Larwe polecila mi sasiadka. i vco sie okazalo? zapalenie przewodow moczowych. corka nerke ma a Pan Larwa wyleczyl ja bez podwania antybiotykow.takich sytuacji bylo wiele. teraz lecze u niego od osmiu lat swojego synka i nie zamienie go na innego lekarza. cudowne podejscie do dzieci i otwarty na rodzicow...super lekarz. polecam !!!!

najlepszy lekarz jakiego znam. podejscie do dzieci - najwyzsza klasa. Mmoje dziecko go uwielbia . lekarz godny zaufania i za nic nie oddala bym swojego dziecka w rece innego lekarza

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. Bagatelizował sprawe. W 10 dobie gorączki zadzwoniłam że dalej nie przechodzi a syn zaczął wymiotować po lekach i właściwie już nic nie przyjmuje, jest słaby. Kazał przyjść. Zbadał i stwierdził "SPOKO, może ząbek się przyplątał i mamy przyjść po weekendzie i EWENTUALNIE zrobić badanie moczu i krwi". Nie wytrzymaliśmy w sobote z samego rana pojechaliśmy na izbę przyjęć. Okazało się że dziecko ma CRP ponad 300 i zapalenie oskrzeli więc zostaliśmy w szpitalu i natychmiast dostał dożylnie 2 antybiotyki. W poniedziałek CRP spadło prawie o połowę, jednak syn miał już ostre zapalenie lewego płuca a we wtorek płyn w opłucnej. Tego samego dnia jechaliśmy już kartetką na ligotę gdzie w środę robili mu zabieg ściągania płynu. Był tydzień drenowany a potem hospitalizowany na oddziale pulmonologii przez 4 tygodnie. Nastąpiło powikłanie po zapaleniu płuc - Ropień który był jeszcze leczony w warunkach domowych 3 tygodnie. Nie mówię, że to wszystko wina doktora Larwy, jednak wszyscy lekarze mówili, że po 3 dniach gorączki powinien zlecić badania krwi i moczu, a on zbagatelizował sprawę. Nie wiem co byłoby gdybyśmy czekali przez weekend w domu, tak jak zalecił doktor Larwa. Lekarka w szpitalu zdenerwowana powiedziała mi tylko, że to mogło skończyć się sepsą. ODRADZAM!

Pan doktor zawsze uważnie wysłucha problemu, ma fajne podejście do dzieci, nie wciska od razu antybiotyków, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania, nie zbywa i nie podśmiechuje się z rodziców, którzy chcą coś wiedzieć, by uniknąć kłopotów, nie obraża się, gdy rodzic proponuje alternatywny lek o podobnym działaniu, który akurat ma w domu. Polecam pana doktora!

Polecam dr Larwę. Kompetentny, konkretny, wzbudził moje zaufanie. Już drugie moje dziecko jest pod jego opieką. Zawsze sympatyczny dla dziecka, ma świetne podejście, pierwszy lekarz, którego moje dzieci uwielbiają. Tłumaczy, cierpliwy, nie owija, tylko konkretnie. Polecam!!

Lekarz bez taktu, wrażliwości i otwartości na rodzica i dziecko, co do fachowości osobiście NIE POLECAM.

Nie polecam nikomu kontaktu z tym "LEKARZEM"...... Zero odpowiedzialnośći,2 letnie dziecko z dusznościami,kaszlem oraz wysoką temperaturą zostało odesłana do domu o godzinie 1 w nocy w sobotę poniewaz Panu doktorowi sie przyjmować nie chcialo bo nie mielismy skierowania!!!! To jakis skandal , i jak stwierdziła Pani pielegniarka do takich pierdol on nigdy nie schodzi !!!!!! Boże obyś nas wiecej nie pokarał takimi lekarzami bez najmniejszego powołania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam nikomu kontaktu z tym "LEKARZEM"......

polecam tego lekarza w 100% naprawde bardzo dobrze leczy a w dodatku jest także ordynatorem w szpitalu wojewódzkim