lekarz Bogdan Malina

EKG, Lekarz rodzinny, Internista, USG

Lekarz bez kompetencji. Podaje betablockery zdrowej osobie bez jakich kolwiek badan kardiologicznych . Przepisuje leki na nadciśnienie mimo niskiego ciśnienia. Nie polecam , po zastosowaniu zaleceń lekarskich mam problemy z sercem , których wcześniej nie było!!! Naprawienie skutków nieprawidłowego leczenia płacę krocie !

Bardzo dobry specjalista ,umie odpowiednio zdiagnozować chorobę.Ja i moja rodzina leczymy się u dr MALINY od lat .Gdyby nie szybkie i fachowe rozpoznanie mojej choroby (niezauważone przez innych specjalistów )dziś nie pisałabym tego komentarza.Dobrze że jeszcze są tacy lekarze.Wdzięczna pacjentka.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Nigdy się na nim nie zawiodłam, ani ja ani moja rodzina. Pełny poświęcenia. Widac, że kocha swoją pracę. Mimo różnych schorzeń zawsze znalazł skuteczne metody leczenia. W obecnych czasach, gdy trudno o dobrego lekarza... nie wyobrażam sobie zmiany na kogoś innego.

Cała moja rodzina chodzi do tego lekarza jeżeli dzieje się coś poważniejszego. W porównaniu z innymi lekarzami, jest on bardzo miły, cierpliwy i wyraźnie szanuje pacjentów. Chciałbym, aby wszyscy lekarze posiadali taki charakter. Jest to lekarz pierwszego kontaktu, więc rozumiem, że czasami diagnoza może nie być w 100% trafna bez większych badań, ale i tak widzę, że stara się zdiagnozować problem. W porównaniu z innymi lekarzami, cena z wizytę jest bardzo niska.

Ja byłam kilka razy, bo miałam boliesci brzucha i kazał brac mi espumisan nic nie pomogło.Poszłam do lekarza prywatnego w Czestochowie kazała zrobic badania i okazała sie ze to śledziona wiec nie moge nazwac go doktorem !! nie polecam !!!!!

Nie polecam tego lekarza.Leczył mojego 10-cio miesięcznego syna na przeziębienie a nie zdiagnozował zapalenia płuc

Ten lekarz to skandal. To cały komentarz, więcej nie warto pisać.

Ten lekarz to skandal. To cały komentarz, więcej nie warto pisać.

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Częstochowie (przyjmuje w okolicach Cz-wy: Olsztynie)! - bardzo duża wiedza (co zresztą widać po pierwszej wizycie) - trafna diagnostyka chorób - w pełni indywidualne podejście - niska cena wizyt prywatnych - bardzo miły, spokojny i skromny - każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu (przez co kolejki nie raz mogą być nieco długie) - w razie potrzeby wykona na miejscu USG Po prostu prawdziwy lekarz! Przez 8 lat męczyły mnie problemy z jelitami, lecz dzięki doktorowi wreszcie poznałem przyczynę moich problemów (a odwiedziłem wielu doktorów, którzy albo byli ...

- bardzo duża wiedza (co zresztą widać po pierwszej wizycie)
- trafna diagnostyka chorób
- w pełni indywidualne podejście
- niska cena wizyt prywatnych
- bardzo miły, spokojny i skromny
- w razie potrzeby wykona na miejscu USG

Po prostu prawdziwy lekarz!

Przez 8 lat męczyły mnie problemy z jelitami, lecz dzięki doktorowi wreszcie poznałem przyczynę moich problemów (a odwiedziłem wielu doktorów, którzy albo byli niekompetentni, albo wyciągali od pacjentów spore pieniądze za wizyty).

Bardzo dobry lekarz. Miły, godny zaufania z wysokimi kompetencjami. Trafne diagnozy, niski koszt wizyty prywatnej. Jak najbardziej polecam! PS: miejsce pracy to nie "Olsztyn, warmińsko-mazurskie", tylko "Olsztyn, śląskie"

Jak najbardziej polecam!