lekarz Bogdan Małolepszy

Zgorzkniały starzec, opryskliwy, wszystko bagatelizuje. Nie chciał robić badań usg "bo nie ma takiego przymusu" mimo guzka pod pachą. Jedynie cytologie zrobił z wielką łaską nawet nie chciał przepisać antykoncepcji, pomimo ciągłości dotychczasowego jej stosowania. Bekał sobie w najlepsze podczas rozmowy. Dzięki Bogu nie była to moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa bo bym się zniechęciła do tych lekarzy. Trzymajcie się od niego z daleka! Wciąż mnie obrażał, że maruda, że pierdoła, samemu narzekając bez przerwy, że na nfz by wszyscy chcieli, kiedy ja pierwszy raz, bo dotychczas chodziłam prywatnie do Olesia. Po moim rozebraniu się od pasa w dół urządził sobie 5 minutową pogawędkę przez telefon nie patrząc że stoję taka naga czekając tylko aż skończy. Generalnie bardzo złe doświadczenie, ignorancja i wstręt do tego lekarza. Wystrzegajcie się go jak ognia!

Uwielbiam tego lekarza. Ludzki, ale kompetentny. Fakt, pali fajki, ale ja mu wybaczałam nawet gdy palił podczas wizyty. Pomógł mi bardzo, nigdy nie był namolny, jeśli chodzi o pieniądze. Bezpośredni, nie słodzi, gada jak człowiek - prosto z mostu. Nasza znajomość (na linii pacjentka - lekarz) trwa już 19 lat.

Skromny dobry starszy lekarz fajnie wszystko tłumaczy pokazuje pomocy życzliwy . Zawsze odbiera swój prywatny telefon i nie raz pomógł na odległość .

Dla mnie doktor Małolepszy jest , bardzo uprzejmy ,odpowiada na wszystkie moje pytania , jest kompetentny i nie zamieniłabym go n\ rzadnego innego , polecam :)

Lekarz na pierwszych wizytach był bardzo miły, do momentu jak dostałam się do szpitala. Po l4 ze szpitala zgłosiłam się do pana doktora, który wystawił mi kolejne zwolnienie, zaznaczając przy tym, że pod koniec zwolnienia mam do niego zadzwonić bo "My zdrowe siedzimy sobie w domu, a on musi pracować i chce coś z tego mieć". Podjęłam jednak decyzję, że nie pójdę na prywatną wizytę, gdyż do tej pory ciąża była prowadzona na kasę chorych. Udałam się do lekarza w ostatnim dniu l4 i na "dzień dobry" ochrzanił mnie że kończy mi się l4 i przychodzę do niego. Powiedział że mam iść do pracodawcy po płatny urlop do końca ciąży, albo przyjść po następne l4 do niego uprzednio umawiając się na prywatną wizytę, gdyż na kasę chorych nie wystawi mi zwolnienia. Kiedy powiedziałam, że dobrze się czuję i mogę wrócić do pracy to stwierdził, że "głupio gadam" bo pracodawca i tak pewnie ma już na moje miejsce inną osobę. Z wielką łaską wystawił mi kolejne zwolnienie bo jak stwierdził nie mogę wrócić do pracy. NIE POLECAM PANA DOKTORA!!!!

Ostatnio odwiedziłam lekarza bo miałam sytuację awaryjna. Niestety pan doktor nie zrobil dobrego pierwszego wrażenia... papierosy na biurku, nie uprzejmy, prawil kazania i stwierdził ze powinnam się wstydzić za to ze chcialam tabletke 72h. A skutkiem tego wszystkiego bylo przepisanie przez lekarza tabletek ktore podtrzymaja ciążę... gratulacje dla tego Pana. Dziewczyny z Jastrzebia polecam Pania Ewe Jaworska ;)

jestem od niedawana w Jastrzębiu a muszę iść do gin, proszę o informację w jakich godzinach ten pan przyjmuję, bo gdzie przyjmuję to mniej więcej wiem :P z góry dziękuje :)

nie polecam tego lekarza .mial dyzur gdy rodzilam , na sile wypychal dziecko , do tego tak naciskal ze sie dusilam , mowiac mu ze nie umie oddychac powiedzial zamknij pysk , szok . a potem niby przepraszal .

Polecam tego lekarza, swietny facet, wesoły, pogodny, uprzejmy a przedewszystkim kompetentny. Moge powiedziec ze urotował moja ciąże. serdecznie polecam

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!! U tego lekarza byłam raz na wizycie, podczas której stwierdził nadżerkę, której nie miałam... Drugie moje spotkanie było podczas porodu- był jednym z dyżurujących lekarzy. Miał mnie zbadać, ale akurat w drodze dostałam skurczu. Jak już doszłam do gabinetu, stwierdził, ze za późno i sobie poszedł. Położne były zdziwione, że nie obejrzał mnie lekarz. Po samym porodzie miałam to nieszczęście być szytą przez owego lekarza. Cóż... po 4 miesiącach cierpień usłyszałam od mojej pani doktor, że najlepiej ciąć i zszywać na nowo...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!