Bogdan Naszkiewicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
7 opinii

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

Specjalista może i dobry ale w ogóle nie jestem zadowolony z wykonanego zabiegu przez niego, rana po zabiegu wygląda brzydko ponieważ oszczędza na niciach(mało zakłada szwów) To nie jest tylko moja opinia.

Lekarz bardzo miły, wyjaśnia dokładnie, potrafi się kontaktować z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim doktora Naszkiewicza.

Dwa lata temu pan doktor wykonał kapoplastykę mojego prawego biodra. Czuję się bardzo dobrze.Jest człowiekiem kompetentnym, miłym, traktował mnie bardzo poważnie. Godny zaufania i polecenia każdemu kto ma problemy tego typu co ja. Serdecznie mu dziękuję i pozdrawiam. Pacjent z Ropczyc.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam! A co bardzo ważne ogromna wiedza i doświadczenie idą w parze kulturą osobistą i dobrym podejściem (również do małych dzieci), a to rzadkie połączenie u lekarzy. Zaczęło się od mojego złamanego nadgarstka. Teraz wożę do Pana doktora całą moją rodzinę z różnymi problemami np. stawów, złamań itp., zarówno małe dziecko jak i dojrzałe osoby. Pomaga kiedy innych diagnozy okazują się mylne. I jeszcze co ważne to nigdy nie odeśle w sytuacji nagłego wypadku. Polecam NAPRAWDĘ, z pełną odpowiedzialnością. TO JEDYNY LEKARZ KTÓREMU UFAM. szkoda że takich jak on jest tak mało. to godny naśladowania człowiek i na nim powinni wzorować się młodzi lekarze. edyta. P.S. mam nadzieję że Pan doktor to przeczyta

Godny polecenia. Emanuje ciepłem, wzbudza zaufanie, które sprzyja w pokonywaniu barier związanych z dolegliwościami.

Byłem z wizytą prywatną w Centrum Zdrowia Dr Mastej. Wykonał USg prawego kolana . Stwierdzil drobne pękniecie łekotki, które może się zrosnąć. Zalecił rehabilitację.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny