lekarzBogdan Naszkiewicz

Średnia:
4.6512345
7 opinii

• 5

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

• 3
  • 4
  • 2
  • 1

Specjalista może i dobry ale w ogóle nie jestem zadowolony z wykonanego zabiegu przez niego, rana po zabiegu wygląda brzydko ponieważ oszczędza na niciach(mało zakłada szwów) To nie jest tylko moja opinia.

• 5

Lekarz bardzo miły, wyjaśnia dokładnie, potrafi się kontaktować z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim doktora Naszkiewicza.

• 5

Dwa lata temu pan doktor wykonał kapoplastykę mojego prawego biodra. Czuję się bardzo dobrze.Jest człowiekiem kompetentnym, miłym, traktował mnie bardzo poważnie. Godny zaufania i polecenia każdemu kto ma problemy tego typu co ja. Serdecznie mu dziękuję i pozdrawiam. Pacjent z Ropczyc.

• 5

najlepszy lekarz jakiego spotkałam! A co bardzo ważne ogromna wiedza i doświadczenie idą w parze kulturą osobistą i dobrym podejściem (również do małych dzieci), a to rzadkie połączenie u lekarzy. Zaczęło się od mojego złamanego nadgarstka. Teraz wożę do Pana doktora całą moją rodzinę z różnymi problemami np. stawów, złamań itp., zarówno małe dziecko jak i dojrzałe osoby. Pomaga kiedy innych diagnozy okazują się mylne. I jeszcze co ważne to nigdy nie odeśle w sytuacji nagłego wypadku. Polecam NAPRAWDĘ, z pełną odpowiedzialnością. TO JEDYNY LEKARZ KTÓREMU UFAM. szkoda że takich jak on jest tak mało. to godny naśladowania człowiek i na nim powinni wzorować się młodzi lekarze. edyta. P.S. mam nadzieję że Pan doktor to przeczyta

• 5

Godny polecenia. Emanuje ciepłem, wzbudza zaufanie, które sprzyja w pokonywaniu barier związanych z dolegliwościami.

• 5

Byłem z wizytą prywatną w Centrum Zdrowia Dr Mastej. Wykonał USg prawego kolana . Stwierdzil drobne pękniecie łekotki, które może się zrosnąć. Zalecił rehabilitację.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat