lekarz Bogdan Naszkiewicz

Ortopeda

05.02.2013

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

11.12.2011

Specjalista może i dobry ale w ogóle nie jestem zadowolony z wykonanego zabiegu przez niego, rana po zabiegu wygląda brzydko ponieważ oszczędza na niciach(mało zakłada szwów) To nie jest tylko moja opinia.

06.04.2011

Lekarz bardzo miły, wyjaśnia dokładnie, potrafi się kontaktować z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim doktora Naszkiewicza.

10.12.2010

Dwa lata temu pan doktor wykonał kapoplastykę mojego prawego biodra. Czuję się bardzo dobrze.Jest człowiekiem kompetentnym, miłym, traktował mnie bardzo poważnie. Godny zaufania i polecenia każdemu kto ma problemy tego typu co ja. Serdecznie mu dziękuję i pozdrawiam. Pacjent z Ropczyc.

20.07.2010

najlepszy lekarz jakiego spotkałam! A co bardzo ważne ogromna wiedza i doświadczenie idą w parze kulturą osobistą i dobrym podejściem (również do małych dzieci), a to rzadkie połączenie u lekarzy. Zaczęło się od mojego złamanego nadgarstka. Teraz wożę do Pana doktora całą moją rodzinę z różnymi problemami np. stawów, złamań itp., zarówno małe dziecko jak i dojrzałe osoby. Pomaga kiedy innych diagnozy okazują się mylne. I jeszcze co ważne to nigdy nie odeśle w sytuacji nagłego wypadku. Polecam NAPRAWDĘ, z pełną odpowiedzialnością. TO JEDYNY LEKARZ KTÓREMU UFAM. szkoda że takich jak on jest tak mało. to godny naśladowania człowiek i na nim powinni wzorować się młodzi lekarze. edyta. P.S. mam nadzieję że Pan doktor to przeczyta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Jasło"?

Madejewskich 2

gabinet prywatny