dr n. med. Bogdan Wójcik

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Anonim

11.08.2012

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie dla mnie ten lekarz może i jest dobrym specjalistą,nie wiem (nie przekonałam się o tym,a skoro nie wiem nie mogę tego ocenić),wiem,że jest bardzo niemiły dla Pacjentów,wyrzuca Ich z oddziału pod pretekstem braku funduszy na operację,na którą zostali skierowani ...

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie
dla mnie ten lekarz może i jest dobrym specjalistą,nie wiem (nie przekonałam się o tym,a skoro nie wiem nie mogę tego ocenić),wiem,że jest bardzo niemiły dla Pacjentów,wyrzuca Ich z oddziału pod pretekstem braku funduszy na operację,na którą zostali skierowani i przyjęci przez Jego Pracowników,zbywa Pacjentów,jest nieuprzejmy i tym samym nie wzbudza zaufania
uważam,że pierwszy kontakt Pacjent-Lekarz jest bardzo istotny,pozwala stwierdzić z jakim lekarzem ma się do czynienia,ten lekarz przedmiotowo traktuje Pacjentów,może na prywatnych wizytach jest milszy,tylko w takim razie po co przyjmuje "państwowo" skoro liczy się dla niego tylko kasa a nie pacjent

Urszula

18.06.2015

Myślę że Pan dr Wójcik przerasta kompetencjami nie jednego specjalistę z Żor czy Galena. Jest skromny ale bardzo konkretny. Wykonał u mnie artroskopię kolana i jestem pewna że wszystko jest OK. Dziękuję Panie doktorze!

Dziękuję Panie doktorze!

Teresa

13.05.2015

Jestem kolarzem, amatorką. Kilka miesięcy temu złamałam rękę w kości promieniowej. Gdyby nie szybka diagnoza i pomoc pana doktora Wójcika, pewnie byłabym jeszcze w trakcie długiej rehabilitacji. Obecnie mam pełną sprawność ręki i jestem w trakcie leczenia kolan. Pan doktor jest bardzo uprzejmym, sympatycznym i profesjonalnym lekarzem i nie wyobrażam sobie wyboru innego specjalisty. Polecam w 100%!

efb

10.11.2014

mrukowaty i gburowaty.lekarzem jest podobno bardzo dobrym,Uprzejmość zerowa.przynajmniej w szpitalu.i to dla rodziny.dla chorych ponoć lepiej.mąż miał operację, w szpitalu,nie przez niego zresztą robioną,nie wiadomo czy jeszcze tam nie wróci.Zobaczymy jak wypadnie wizyta prywatna.ale mowa,że jest zdolny pochylić się nad pacjentem-to już gruba przesada.

pacjentka

05.11.2014

Jestem w trakcie leczenia , to jest zadufany w sobie buc , nie ma dla niego znaczenia pacjent ! w momencie , gdy ja byłam na oddziale przyjęty był również pacjent , który był profesorem UŚ i tu Pan doktor był empatyczny i miał czas !nie polecam !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sosnowiec"?

Zawiercie
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 w Sosnowcu
Plac Medyków 1
Sosnowiec
NZOZ ZLA Przychodnia POGOŃ sp. z o.o.
Grota - Roweckiego 37
S.P. "Szpital Miejski" Oddział Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej