Bogdan Wójcik

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
25 opinii

mrukowaty i gburowaty.lekarzem jest podobno bardzo dobrym,Uprzejmość zerowa.przynajmniej w szpitalu.i to dla rodziny.dla chorych ponoć lepiej.mąż miał operację, w szpitalu,nie przez niego zresztą robioną,nie wiadomo czy jeszcze tam nie wróci.Zobaczymy jak wypadnie wizyta prywatna.ale mowa,że jest zdolny pochylić się nad pacjentem-to już gruba przesada.

Jestem w trakcie leczenia , to jest zadufany w sobie buc , nie ma dla niego znaczenia pacjent ! w momencie , gdy ja byłam na oddziale przyjęty był również pacjent , który był profesorem UŚ i tu Pan doktor był empatyczny i miał czas !nie polecam !

Nie wiem kto wystawiał takie pozytywne opinie i dla czego ???? Lekarz zarozumiały, nieuprzejmy , może dobry dla wybranych ??, Zwykłemu pacjentowi nie polecam

Znakomity wybitny specjalista, cudowny, prawdziwy człowiek całym serce oddany pacjentom, poprostu lekarz z powolania , wyjatkowo kompetentny. Rzadko dziś spotyka sie takich lekarzy, polecam !!!!

Jest bardzo dobrym, uprzejmym lekarzem, który przy pierwszej wizycie wzbudza duże zaufanie. Właśnie poleciłam Pana doktora Wójcika swojemu mężowi, który ma problemy z kolanem.

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie dla mnie ten lekarz może i jest dobrym specjalistą,nie wiem (nie przekonałam się o tym,a skoro nie wiem nie mogę tego ocenić),wiem,że jest bardzo niemiły dla Pacjentów,wyrzuca Ich z oddziału pod pretekstem braku funduszy na operację,na którą zostali skierowani i przyjęci przez Jego Pracowników,zbywa Pacjentów,jest nieuprzejmy i tym samym nie wzbudza zaufania uważam,że pierwszy kontakt Pacjent-Lekarz jest bardzo istotny,pozwala stwierdzić z jakim lekarzem ma się do czynienia,ten lekarz przedmiotowo traktuje Pacjentów,może na prywatnych wizytach jest milszy,tylko w takim razie po co przyjmuje "państwowo" skoro liczy się dla niego tylko kasa a nie pacjent

Lekarz, który naprawdę potrafi czytać zdjęcia.

Nie polecam , a juz napewno nie za ta cene .. Bo za 130 zł , usłyszałem jedynie ze nic mi nie jest . a kolano nadal boli, z pewnoscia zmienie specjaliste . a wrecz napewno.

SUPER LEKARZ, KOMPETENTNY, KONKRETNY , UPRZEJMY, URATOWAŁ MOJĄ RĘKĘ PO TYM JAK INNY LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE NIC SIĘ Z TYM NIE DA ZROBIĆ, POLECAM WSZYSTKIM I SERDECZNIE DZIĘKUJE ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW I DUŻO ZDROWIA BO JEST WIELU POTRZEBUJĄCYCH PACJĘTÓW

lekarz o dużych kompetencjach medycznych, bardzo szybki i dokladny w przygotowaniu pacjenta do operacji, interesujący się również pacjentem bezpśrednio po zabiegu ,pacjent oddany w jego ręce czuje sie bezpieczny - polecam

Wspaniały lekarz!!!,zna się na rzeczy,potrafi wysłuchać chorego - z takim podejściem do chorego to rzadko spotkać lekarza nawet prywatnie.Panie Wójcik jest Pan wielki,wielki nie tylko wzrostem-polecam gorąco.

kto wam zapłacił za wystawienie tych opinii?jak mu zapłacisz to nawet w tyłek ci zajrzy,taka prawda

Po prostu: Dziękuję! Swietny lekarz, kompetentny, z powołania, konkretny, posiadający złote ręce! Dzięki niemu operowane kolano ma lepszą stabilność niż to zdrowe;)

DZIŚ WRÓCIŁAM ZE SZPITALA..MIAŁAM ATRTROSKOPIE.. ROBIŁ MI TO DOKTOR BOGDAN WÓJCIK, SWIETNY SPECJALISKA ,KONKRETNY,ŚWIETNIE PRZEKAZAŁ MI TO CO ROBI NA MONITORZE NA SALI OPERACYJNEJ,KONTAKT Z PACJENTEM SUPER..POLECAM..TO NAPRAWDE SPEC... ORTOPEDA I FAJNY CZŁOWIEK..

Wspaniały lekarz który naprawdę chcę leczyć i pomóc.

Pan dr Wójcik jest bardzo wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem,który poświęca pacjętowi dużo czasu i odpowie na każde pytanie. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor. Jest pan SUPER i życzę panu wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym oraz prywatnym. Wdzięczna pacjętka.

Lekarz znający się na temacie. Potrafi znależć "złoty środek"

naprawde najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia.

Bardzo dobry, umiejejący rozmawiać z pacjentem, wspaniały specjalista, polecam.

jest wspanialym lekarzem,bardzo utalentowanym i odważnym wrażliwym czlowiekiem na chorego człowieka . Na takiego lekarza oczekuje każdy chory.

Bardzo dobry, umieje rozmawiać z pacjentem, wspaniały specjalista, polecam.

Konkretny,dokładnie ogląda zdjęcia rtg.Polecam.

bardzo dobry lekarz,konkretny profesjonalista polecam goraco

Chodząca kultura pełen profesjonalizm gorąco polecam

Jedyny lekarz, który podjął się leczenia mojego schorzenia. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Świetny lekarz i wspaniały człowiek

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny