Bogdan Zalewski

Jawiszowice
49,957308319,14826870 601 44 59 23

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
38 opinii

jutro mam pierwsza wizytę u tego lekarza i mam stresa....słyszałam nie ciekawe opinie na temat Pana Zalewskiego... :( mam pecha do lekarzy

Wielu lekarz było na mojej drodze, niestety nikt mi nie pomógł. kiedy trafiłam do dr Zalewskiego wszystko poszło jak spłatka. Właściwa diagnoza, operacja mięśniaka później laparoskopia zwiadowcza, leczenie 3 miesiące czekania i upragniona ciąża. Poród z udziałem dr Zalewskiego :) Wiedza i pełen profesjonalizm, jestem jego pacjentką już 5 lat i naprawdę polecam szczególnie paniom starającym się o upragnione potomstwo.

Moja córka ma 25 lat i to pan doktór odbierał poród, druga ma 13 i pan doktór prowadził ciążę, żałuję tylko, że nie prowadził ciąży w której byłam z moim 26 letnim synem,bo na pewno przeżyłabym o wiele mniej stresów. Wszystkie zabiegi i operacje od najdrobniejszych takie jak zszycie szyjki macicy, tzw. czyszczenie i plastyka to dzieło tego lekarza i nie znam go prywatnie ale tylko "służbowo". Myślę, że posiada optymistyczną aurę i nie daje sobie rady z czarnymi pesymistami. Cóż ja go uwielbiam.

Mam problemy z zajściem w ciążę, leczyłam się już u innych lekarzy ale rozkładali ręce Pan dr Zalewski dał mi cień nadziei zobaczymy jak wszystko potoczy się dalej. Bez stresowe wizyty polecam tego lekarza.

Przez całą wizytę nie odezwał się ani słowem, aby wyjaśnić jaka diagnoza. Na moje pytania tylko kiwał głową. Mowę mu puściło w momencie zapłaty za wizytę.

Naprawdę bardzo dobry lekarz lepszego polecam każdej pani miły i bardzo troskliwy o swoją pacjentkę :)

Owszem, jest baaaardzo specyficznym człowiekiem, aczkolwiek to mnie raczej bawi, niż zniechęca. Ciekawy człowiek. Jedyny wielki minus dostał ode mnie, gdy słyszałam jak krzyczał na swoją podwładną przy pacjencie (co mnie do niego zdecydowanie zraziło). Tak, ona zawiniła, ale jego podejście mnie dosłownie zabiło. Jako do specjalisty nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Korzystam z wizyt w ramach NFZ i zawsze wszystko było w porządku, spokojnie. Nie było przypadku jakiegoś pośpiechu, wyganiania, bo to za darmo. Aż się zdziwiłam pod tym względem, bo naprawdę rzeczowo podszedł do sprawy. W stosunku do mnie zawsze był uprzejmy, chociaż ma specyficzne poczucie humoru (ale ja również, więc nie przeszkadzało mi to). Ogólnie - polecam. :)

NAPRAWDĘ NIE POLECAM. Dzięki temu panu już od ośmiu lat walczę z chorobą i wyjść z niej nie mogę. Chociaż mówiłam że mnie boli, miałam krwotoki nie chciał mnie skierować na żadne badania,a jak w końcu sama je zrobiłam (co niestety kosztowało mnie ponad 200 zł - jednorazowo), to jak zobaczył wyniki, złapał się za głowę i zapytał "gdzie Pani do tej pory była" - odpowiedziałam mu "u Pana,Panie doktorze", to aby zatuszować swój błąd od razu skierował mnie do kliniki na operację (wtedy jeszcze laparoskopię w Miedźnej robili wyłącznie prywatnie). Do dnia dzisiejszego przeszłam już dwie operacje, jestem w ciągłym leczeniu. Naprawdę, wszystkie kobiety przestrzegam przed tym konowałem, oszustem i kanciarzem - naciągnie na pieniądze,a wyleczyć i tak nie wyleczy.

Dr Zalewski jest owszem dobry i miły jak nie ma komplikacji o ile takie wystąpią doktor zmienia swoje postępowanie wobec pacjentki. niestety poczułam to na własnej skórze. przyjmuje szybko odpowiada na pytanie byle jak by przyjąc jak najwięcej pacjentek.

uczęszczam do dr. już z drugą ciążą i nie mam zastrzeżeń

Miły, uśmiechnięty choć jego wygląd ma wiele do życzenia

Doktor Zalewski jest naciągaczem i oszustem!!!!!Potrafi zażądać od pacjenta ponad 100 zł za to że przyszedł odebrać wynik! Materiał do badań przechowuję przez dłuższy czas u siebie po czym wysyła do laboratorium jednak wtedy jest on już niezdatny do zbadania. Pracuję w klinice w Miedźnej i podejmuję się tam wykonania szeregu badań o jakich nie ma zielonego pojęcia. Moja ciocia robiła wycinek, nie dał jej znieczulenia (moim zdaniem jest to chore)a po tym jak się wycierpiała przyszedł wynik z laboratorium że nie udało się zanalizować materiału gdyż pobrano go zbyt mało!!!!!!Ponadto istnieje podejrzenie iż właśnie w tej klinice ciocia zaraziła się gromkowcem złocistym, który jest bardzo ciężki do wyleczenia.Odradzam wizytę i uważam że ktoś z Izby Lekarskiej powinien zainteresować się tym człowiekiem i jego praktykami bo zamiast pomagać tylko szkodzi pacjentom!!!!

Wspaniały człowiek. Dobry fachowiec. Polecam każdemu.

naciągacz, czy jest fachowcem w ginekologii nie wiem bo nie miał czasu dla mnie ,żeby mnie o tym przekonać. za 5 minut 100 zł to lekka przesada, czułam się jakbym była kolejną głupią krową do dojenia-Panie Zalewski Urząd Skarbowy powinien się wziąć za Pana , no i gdzie etyka lekarska

Skoro nie pasuje wam płacić to można na NFZ. Ja jestem bardzo zadowolona!!! Jako nieliczna przychodnia maiłam zamrażanie nadżerki za darmo, a jak szukałam gdzie indziej to 200zł. Polecam tego lekarza, owszem ma specyficzne poczucie humoru ale jako lekarz jest bardzo przystępny.

Dr Zalewski to wspaniały ginekolog i położnik, profesjonalista w każdym calu. Polecam go wszystkim paniom. Koszt wizyty uzależniony jest od tego czy wykonuje dodatkowe badania np.cytologię. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem- miłe podejście i zainteresowanie.

Według mnie on jest bardzo niekompetentny. Nie słucha co się do niego mówi. Zbywa szybko ludzi żeby jak najwięcej ich przyjąć. Też uważam że umywa ręce jak jest jakiś problem. Nie polecam!!!!!!

Pan dr Zalewski jest wspaniałym lekarzem. Po długich staraniach o dzidziusia to właśnie on pomógł zajść mi w ciążę. Jest miły, mądry i bardzo kompetentny.

Nie rozumiem ludzi przecież prywatna wizyta kosztuje ludzie nie oceniajcie kogoś jak do końca nie wiedzie na kogo trafiliscie bo każdy lekarz też jest człowiekiem stara się i nie można winic kogoś i oceniać skoro byliscie tylko raz

Nie polecam zwłaszcza kobietom w ciązy....

nie wystawia pokwitowania i pieniążki kasuje.. oj kasuje..

najlepszy lekarz jakiego znam. Ci, którzy źle wypowiadają się na jego temat dotknęła chyba jakaś dysfunkcja mózgu...lekarz zdecydowanie kompetentny, profesjonalista swojego fachu. Leczył mnie i dzięki niemu jestem zdrowa. Zawsze mogę na niego liczyć.

Szczerze mówiąc dziwi mnie taka niska dr Zalewskiego. Jak dla mnie jest ona bardzo dobrym lekarzem. Poszłam do niego na moją pierwszą wizytę, a jak wiadomo pierwszy raz zawsze najgorszy, i już został moim lekarzem do którego będę systematycznie chodziła. Jedyny minus to faktycznie tani nie jest i lubi pieniążki, ale spójrzmy prawdzie w oczy, który lekarz w tych czasach nie lubi pieniędzy;) Ogólnie jak najbardziej polecam tego lekarza:)

Zostałam skierowana na konsultację przed laparoskopią.Pan doktor owszem miły i to by było na tyle, jedyne co sie dla niego liczy to pieniadze a pacjent jest tylko dodatkiem. Wszelkie pytania zbywał lakonicznie.Policzył sobie słono nie tylko za wizytę ale również za skierowanie, które tylko parafował swoją pieczatką bo było juz wypisane przez lekarza kierujacego na zabieg

gorąco wszystkim polecam,bez wątpienia najleprzy lekarz.

jestem zadowolona z Dr.Zalewskiego dlatego że żaden z innych lekarzy do ktorych chodziłam nie stwierdził choroby doktor mi pomógł jestem po laparoskopii i na dodatek bede miała dziecko Dziękuje dr.Zalewskiemu bo dzieki niemu jestem zdrowa

lubicie stukac sie z ginekologiem polecam zalewskiego a w szczegolnosci mlodym pania!!!A zonie pana zalewskiego niezmiernie wspolczuje!!!

Chodzilam do wielu ginekologow zanim trafilam na niego. Tylko on profesjonalnie podszedl do sprawy i mi pomogl. Poza tym bardzo sympatyczny i dowcipny czlowiek. Polecam!

Miły i uprzejmy. Ale nic poza tym, kasuje słono a jak wynikły problemy to umywa ręce. Nie polecam

Trzeba uważać za jakie badania się płaci, doktor lubi pobierać opłatę za badania które są finansowane przez NFZ, w dodatku nie wystawia pokwitowania. Z uśmiechem na twarzy potrafi szybko splawić pacjenta, bo liczy się przecież ilość przyjętych osób.

bylam poddana laparoskopii ktora wykonal dr.Zalewski jest to fantastyczny człowiek,mily ,kompetentny.naprawde moge polecik KAZDEJ kobiecie.TAKICH LEKARZY TO W DZISIEJSZYCH CZASAH TO ZE SWIECZKĄ SZUKAC !!! dziekuje Panie Doktorze.

Lekarz godny polecenia każdej kobiecie. Zawsze miły, uśmiechnięty. W czasie ciąży jeździłam na prywatne wizyty do Jawiszowic, ale teraz jeżdżę do Kęt gdzie przyjmuje na Kasę Chorych. Wizyta w Kętach niczym się nie różni od prywatnej a jest bezpłatna. Do tego zawsze miła i fachowa obsługa w rejestracji. Naprawdę polecam.

Najlepszy ginelolog jakiego miałam okazję poznać!Kompetentny i wzbudza zaufanie

Ceny wizyty różne 80,100 nie wiem od czego zależne...cóż w końcu prywatny lekarz

Lekarz którego z czystym sumieniem mogę polecić innym pacjentką.

konsultacja (płatna - 50 zł) i zabieg laparoskopowy (z NFZ). Moja krótka ocena opisowa lekarza: kopmpetencja, konsekwencja, otwarte podejście do pacjenta, dzięki któremu łatwiej znieść czas przed i po zabiegu.

Lekarz którego można polecić, delikatny, uprzejmy i pomocny, Jak trzeba odpowie na każde pytanie nawet telefonicznie... To że lekarz to wszyscy wiedzą a i trzeba dodać że dobry człowiek.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny