Bogna Racka-Pilszak

Ortodonta, Stomatolog

Dr. Racka leczyła mojego syna. Wada skomplikowana ale efekt spektakularny. Podczas ponad 2 letniej współpracy nigdy nie miałam żadnych problemów. Polecam !!

z moją wadą zgryzu aparat to była wielka niewiadoma - o czym Pani Bogna od razu mi powiedziała. mówiła IDEALNIE nie bedzie. ale moze byc naprawde spoczko(;D) jak na moją wadę wiek 18 lat był STANOWCZO za "późny" i własciwie biore aparat na własna odpowiedzialnosc. nosze aparat 1,5 roku. za pół roku go zdejmuję - Kobieta czyni cuda! kiedy opytałam sie innego ortodonty jak będzie wyglądało leczenie powiedział -' no 3 lata noszenia aparatu i z głowy' a pani Bogna.? wymieniła mi całą listę co będzie do zrobienia i jak. malutkimi kroczkami osiągnęłyśmy wspólnie naprawdę niesamowity efekt. będę jej dziękować do końca zycia- poważnie .;)

Bardzo dobry i uczciwy fachowiec. Leczenie było realizowane planowo. Nigdy się nie spóżniała. Gabinet przy Jabłońskiego 14 m3 bardzo spokojnie położony. Dobry dojazd/parking. Dobrze wyposażony.

Nigdy nie miała czasu, albo jej nie było,zawsze oglądał mnie ktoś inny (AM).Jedynie na początku leczenia wyjaśniła, jak będzie przebiegało. Marna kontrola nad dalszym przebiegiem leczenia.Przeciągała leczenie nieskomplikowanej wady (stłoczenia), po 3 latach!!! nadal nie potrafiła wyjaśnić kiedy się zakończy. Efekty niezadowalające, nie polecam!!!

Pomimo rekomendacji rezygnuje z leczenia. Brak efektów

Pomimo rekomendacji rezygnuje z leczenia. Brak efektów

W tej chwili jestem na etapie końcowym leczenia aparatem stałym i 2 latach współpracy mogę szczerze polecić Panią doktor. Zawsze uśmiechnięta i uprzejma, zawsze gotowa do udzielenia kompetentnej i wyczerpującej informacji nt leczenia. W odróżnieniu od wielu specjalistów nie boi się podejmować trudnych przypadków do leczenia.

Żle mnie prowadziła, tylko naraziła na koszty. Muszę zmienić lekarza.

Żle mnie prowadziła, tylko naraziła na koszty. Muszę zmienić lekarza.

dramatyczna baba!!!!!!!!!!! Nieuprzejma, pobiera zbyt duzo kasy

dramatyczna baba!!!!!!!!!!! Nieuprzejma, pobiera zbyt duzo kasy

Doktor Racka jest jednym z najlepszych lekarzy jakich spotkałam.Jestem w 1000% zadowolona z wyniku leczenia. Pani Doktor jest osobą bardzo życzliwą i przyjazną pacjentom, -żeby wszyscy lekarze tacy byli! Cena leczenia była bardzo rozsądna Zdecydowanie polecam tego lekarza innym pacjentom!

Cena leczenia była bardzo rozsądna

Zdecydowanie polecam tego lekarza innym pacjentom!

Swietna pani doktor, bardzo fachowa, zna sie na rzeczy a do tego mila i uprzejma, lecze sie u niej ponad dwa lata i nie mam powodow do narzekan.