lek. dent. Bogna Trojańska-Bednorz

Ortodonta, Stomatolog

2,7
2,1

nie polecam tej pani jako ortodonty!!!! w czasie leczenia zęby prawie wcale mi się nie przesuwały, przez co nosiłam aparat ponad 4 lata (przy nawet cięższych wadach standard to 2 lata)!!! po tym pseudo leczeniu wada pozostała!! zmieńcie lekarza póki możecie, póki macie jeszcze aparat!! ja niestety muszę nosić ponownie aparat i może przejść operację, żeby ratować moje zęby:((((

założyłem droższy aparat ,miał mi wyprostować zeby w ciągu 18 miesiecy góra 2lata nosze prawie 3 zebe dalej krzywe raz sie prostuja a za chwile znowu cos przesówa i sa bardzo krzywe.Ciagle miło sie usmiecha i mowi,ze tak ma byc.Nie poleciłbym juz nigdy nkiomu P.Dr. ponieważ przedłuża wizyty zamias leczyc

1. DROGO 2. WCIĄZ PRZESUWANE WIZYTY PRZEZ PANIA DOKTOR. 3. NASTAWIENIE JEDYNIE NA ZAROBEK. 4. MAŁA WIARYGODNOŚC. 5. GABINET W PIWNICY BRUDNY, ODRAPANY, - WSTYD BIORĄC POD UWAGE CENY USŁUG.

1. DROGO
2. WCIĄZ PRZESUWANE WIZYTY PRZEZ PANIA DOKTOR.
3. NASTAWIENIE JEDYNIE NA ZAROBEK.
4. MAŁA WIARYGODNOŚC.
5. GABINET W PIWNICY BRUDNY, ODRAPANY, - WSTYD BIORĄC POD UWAGE CENY USŁUG.

Nie polecam.Drogo i to bardzo. Niektóre ubytki musiałam leczyc powtórnie ale już u kogoś innego.Zastanówcie się za nim tam pójdziecie.Popytajcie ludzi,znajomych.Ja jestem zawiedziona :(

Chodzę do pani doktor od 3 lat i jeszcze jestem w trakcie leczenia. Nie wiem kiedy leczenie sie zakończy.Wjednym miesiącu zgryz sie poprawia a w nastepnym wraca na poprzednie miejsce. Raz szpary w zębach się zamykają a w następnym miesiącu otwierają. I tak jest cały czas.Tak jakby pan doktor w ciemno próbowała coś zrobić z moimi zębami i jej nie wychodzi.Nie wiem czy wtrakcie leczenia zmieniać lekarza. Wizyta za każdym razem inaczej kosztuje, za wszystko trzeba dodatkowo płacić (nie wiem za co płaciłam jak zakładałam drogi aparat). Teraz wybrała bym innego lekarza.

Miałem strasznie krzywe zęby, a już po roku czasu były prościutkie. jeszcze tylko pozostało mi poczekać aby utrzymać efekt i będę bardzo zadowolony...

Chodziłem to dej Pani przez 6 lat, zostawiłem kupe kasy a zęby niestety dalej mam krzywe. Gdybym dalej wierzył w jej miłe słówka zostawił bym drugie tyle pieniędzy i zmarnował bym kolejne 6 lat!!! NIE POLECAM!!!

Pani stomatolog jest mila, ma dosyć dobre podejscie, jednak co mnie najbardziej irytuje!!! to długie terminy oczekiwania na wizytę (2x odwołała mi wizyte, i czekalam po tym łącznie 2 m-ce na kolejną - a pownnam mieć co m-c!!!). Mam aparat i zalezy mi żeby w normalnym tempie miec wizyty a nie takie przeciąganie;/ kazdy kto nosi aparat chetnie pozbyl by sie go jak najszybciej ale niestety...poza tym mimo, że wizyta jest ustalona na konkretna godzine to masz gwarancje, ze poczekas zmin. 20 min - kiedys czekalam nawet 1,5 godziny! I jak mozna się nie wkurzyć? już wtedy miałam rezygnowac z ich usług, bo nie mozna pacjentow tak traktowac? masowo przyjmuje na gwalt sporo pacjentow a tak nie powinno byc...poza tym przy 1szym leczeniu ortodontycznym za szybko sciagnela aparat i do tej pory mam szpary po wyrwanych zebach;/// Pzdr.

Zdecydownie odradzam. Mecze sie z aparatem prawie 4 lata.. a to nie jest normalny termin leczenia.

Nastawienie typowo na kasę, nie widzi pacjenta tylko wchodzące i wyczodzące banknoty. Męczyłam się 5 lat z aparatem a efekt końcowy był co najmniej kiepsaski. Zasada jest taka, im dłużej klient przychodzi tym więcej zostawi pieniędzy. Przecież jesteśmy laikami i nie wiemy co nam robią. Wystarczy podkręcić odrobinę drucik i czujemy ból przez kilka dni. Myślimy wówczas że leczenie następuje. To nie tylko moja opinia. Jężeli ktoś chce mieć profesjonalne prowadzenie aparatu to radzę nie korzystać.