Bogumił Banaszak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
23 opinie

Bardzo dobry lekarz dużo czasu poświęca pacjentce, jest miły, delikatny i wytłumaczy jest cierpliwy co się mało dziś zdarza u lekarzy godny polecenia.

Polecam szczególnie wszystkim kobietom, które wstydzą się chodzić do ginekologów mężczyzn, ja zawsze chodziłam do kobiet lekarzy zupełnym przypadkiem trafiłam do tego ginekologa i powiem Wam, że jest świetny. Bardzo ciepły miły człowiek, bardzo cierpliwy i delikatny w tych sprawach. Jestem jego pacjentką już dość długo i naprawdę wciąż budzi moje zaufanie. Polecam bardzo.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.Godny polecenia z czystym sumieniem!!Wytłumaczy,doradzi,zadba o dobre samopoczucie pacjentki!

Bardzo dobry,sympatyczny, ciepły i wygadany lekarz z wielka cierpliwoscia odpowiada na kazde pytanie. Mocno polecam bo warto.

Pan doktor z pewnością posiada dużą wiedzę i prowadził mi dwie ciąże, ale w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmienił - jest rozkojarzony, powolny, podczas wizyty pisze smsy i odbiera mnóstwo tetfonów, a w końcówce ciąży staje się obojętny, bo przecież i tak zaraz poród. Poza tym podczas wizyty w szpitalu może zostać nagle wezwany do przełożonego i potrafi zostawić pacjentkę na fotelu ginekologicznym i po prostu wyjść.

lekarz bardzo miły, kompetentny....pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzeba..delikatny...nie czułam przy nim skrępowania..z pewnością będę polecać tego lekarza swoim koleżankom...dobry fachowiec :)

Za bardzo interesuje się młodymi kobietami, i to nie od strony medycznej. Romansował z 3 pacjentkami. A więc mężowie uważajcie, do kogo chodzą wasze żony.

Uwarzam, że doktor Banaszak to super lekarz i człoweik. Ja razem z mężem pobraliśmy się w 2005r., nie mogłma zajść w ciąże nasze starania trwały 2,5 roku. Koleżanka poleciła mi właśnie tego lekarza. Dzieki jego pomocy, zaangażowaniu, wizytom, rozmowom i poczucia że nie jesteśmy sami udało się. W ciąże zaszłam w 2009r. Nasz synek Jasiek ma obecnie 16 miesięcy. Postanowiliśmy rozpocząć starnia o kolejnego bobaska i również udałam się poownie do lekarza Banaszaka. Mam ten komfort, że przyjmuje w szpitalu w Połczynie-Zdroju. A ilość pacjentek jaka chodzi do niego to świadczy o tym jakim jest dobrym lekarzem.Pozdrawiam i polecam, naprawdę warto sama sie o tym przekonałam. K.F.

super lekarz obiecał ze bede rodziła jak w domu i tak było nawet mój maż go chwalił po porodzie jest naprawde rzetelny i kompetentny chdziłam do róznych lekarzy ale to u niego znalazłam najlepsza opiekę

Jedyny lekarz który wysłał mnie na badania hormonalne i dzięki jemu wiem co mi jest to dzięki jemu inaczej podchodze do spraw związanych z macierzyństwem mam nadzieje że w lipcu powie mi jeszcze wiecej i ze w końcu zajde w upragnioną ciąże POLECAM TEGO LEKARZA W 100%

Kompetentny lekarz,bardzo miła obsluga oraz rzetelne informacje.`

witam Banszak szkoda gadać, to bardzo słaby lekarz. Dobrze to on umie uwodzić pacjetki, dziewczyny uważajcie na jego fałszywą uprzejmość to straszny babiarz. W dodatku alkoholik, w końcu ze szpitala w Białogardzie go za picie w czasie pracy i sprowadzanie panienek na nocne dyżury wykopali. zawiedziona Honorata

Chodziłam do różnych lekarzy ginekologów ale nie czułam się u nich zbyt dobrze jeśli chodzi o podejście do pacjenta,zrozumienie i co najważniejsze o opiekę medyczną.Takiego lekarza jakim jest doktor Banaszak polecam każdej kobiecie.

Fantastyczny lekarz! Cierpliwy, rzeczowy. Spokojnie wytłumaczy, Poświęca wystarczająco dużo czasu, delikatny. W razie potrzeby można dzwonić o każdej porze.Wizyty u niego są bezstresowe, w miłej atmosferze. NIGDY GO NIE ZMIENIĘ! TEN LEKARZ MA POWOŁANIE!!! OBY TAKICH WIĘCEJ!

Wspaniały człowiek.Potrafi rozmawiać z kobietą.Jest "delikatny".Bardzo spokojny.

takich lekarzy jak dr Banaszak, potrzebujemy... cierpliwy,dokladny, a co najważniejsze specjalista w swojej dziedzinie. Polecałam go swoim znajomym i uważaja tak samo :)

Fantastyczny ginekolog-położnik, w razie problemu można dzwonić o każdej porze i w razie konieczności i możliwości lekarz może przyjąć chorą ciężarną w weekend. Bardzo rzeczowy, dokładny, delikatny.

Jest fantastyczny!!! A jego specjalność, to ciąże tzw. "trudne". Ma wiele sukcesów w tej dziedzinie i przyszło dzięki niemu wiele dzieci na świat.

Na pewno polece Go innym! To się nazywa lekarz z powołania :)

Więcej takich lekarzy jak doktor Banaszak :))))

KOMPLEKSOWY , DOKŁADNY , DELIKATNY , RZECZOWY I PRZEDE WSZYSTKIM LUDZKI.

Polecam wszystkim takiego lekarza jak dr.Banaszak. Kompetencja, uprzejmość i wszystkie inne zalety,których brakuje innym lekarzom.

To jest poprostu lekarz z powołania.Super lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny