Bogumiła Bacior

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
9 opinii

Mój Ojciec był pacjentem Pani Doktor dwadzieścia kilka lat. Nie ma w Krakowie osoby bardziej uważnego, kompetentnego, fachowego i uzdolnionego kardiologa. Wiem, co mówię. Teraz, po śmierci mojego Taty, z uwagi na prawdopodobieństwo dziedziczności schorzeń kardiologicznych, czasem konsultuję się z Panią Doktor. Żaden lekarz z którym poprzednio miałam do czynienia (a miałam z wieloma) nie zrobił wrażenia takiej fachowości. Leczenie, które zleca Pani Doktor jest także super skuteczne, bez niepotrzebnego przeładowania lekami.

Leczę się od 24 lat u p.dr i jak widać żyję w dobrym zdrowiu a było kiepsko.Zawsze miała czas nawet w klinice mogłam zasięgnąć porad telefonicznie lub osobiście (już po moim wyjściu ze szpitala).Polecam p.dr i pozdrawim obecnych i przyszłych pacjentów.

Bardzo rzeczowa, fachowa, kompetentna! Przejmuje się pacjentem.

Pani dr Bacior to wspaniała osoba, miła, uprzejma, podchodzi do problemu całościowo, bardzo docielkiwa, dokładna, potrafi pomóc pacjentowi w każdej sytuacji, dobiera leki dokładnie do każdego pacjenta indywidualnie. Stawia diagnozy bardzo trafnie, zleca dużo badań aby czegoś nie pominąć. Zdecydowanie polecam tą Panią doktor. Wybierając Dr Bacior nie pożałujecie swojej decyzji.

Żaden z lekarzy, który leczył męża na nadcisnienie niemógł dobrać leków - dopiera P. dr Bacior doskonale dobrał. Natomiast mój przypadek - miał kołatanie serca w nocy w przychodni lekarz kardiolog w Krakowie na al. Pokoju wystraszyła mnie nieprawdopodobnie. Dopiero wizyta u P. dr Bacior uspokoiła mnie postawiła diagnozę jedynie na podstawie wywiadu i obsłuchania serca - stwierdziła to będzie wypadanie płatka zastawki mitralnej - prawdopodobnie nic poważnego 1 stopień. POleciła zrobić echo serce. Badanie potwierdziło postawioną diagnozę. Mam zaufanie do P. dr i każdemu polecam jest KOMPETENTNA ma dużą wiedzę i doświadczenie

Pani doktor w kwietniu 2007r. przeprowadziła u mnie ablację z powodu częstoskurczu napadowego nawrotowego.Jestem Jej bardzo wdzięczna za ten dar normalnego życia.Bardzo miła,życzliwa i kompetentna osoba. Wyzwala w człowieku poczucie spokoju i bezpieczeństwa.Dziękuję za to ,że Pani jest i porafi pomóc wielu potrzebującym. Wdzięczna pacjentka - Dotota

zdecydowanie polecam. Pamięta cała historię choroby, odnosi się do pacjenta z szacunkiem. Przeprowadza dokładne badania i wszystko wyjaśnia. Mnie po kilku wizytach tak ustawiła leczenie, że teraz nie mam już problemu z moim nadcisnieniem (o ile pamiętam o lekarstwach :-))

Potrafi być dobra przy niektórych schorzeniach. Niekiedy jednak drepcze z pacjenem niepotrzebnie w miejscu!!! Trudno ale taka jest "słodka" prawda.

Cóż mogę dodać ? Moja Pani Dr. prowadząca podczas moich zmagań kardiochirurgicznych w II Klinice Kardiologii. Znakomity lekarz i zacny człowiek

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny