Bogumiła Janowska-Bilska

Logopeda

Logopeda z powołania. Wiele lat leczyła moją wadę wymowy i zakończyło się to pozytywnym rezultatem - z czystym sumieniem polecam!!!

Wspaniały człowiek-pedagog, ciepła i kompetentna osoba znająca się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.

Krótko i na temat: dzieki niej zrozumialam, że nie ma złych dzieci, tylko zli rodzice. Uratowala moja rodzine, bo przy okazji nauki mowienia znalazla przyczyny i sposoby na moje - jak myslalam, niegrzeczne - dziecko. Jestem jej bardzo wdzieczna

Wspaniała specjalistka, z wieloletnim doświadczeniem, otwartym umysłem i mnóstwem cierpliwości, nie tylko dla dzieci ale także dla rodziców. Potrafi skutecznie zmotywować nawet najbardziej opornych na współprace. Posiada ogromną wiedze, i z tego co zdążyłam zauważyć podczas trwania naszej współpracy, wciąż ją poszerza jakimiś nowinkami medycznymi, widać że lubi być na bieżąco. Polecam gorąco.

Pani Bogumiła jest profesjonalistką w każdym calu. Widać że bardzo kocha swoją pracę, do której podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Nawet najbardziej krnąbrne dzieci potrafi poskromić swoją cierpliwością i zdecydowaniem. Rodzice także mogą liczyć na Jej wsparcie w tej "walce". Polecam każdemu kto pragnie dla swojego dziecka kompleksowej terapii i ceni sobie współprace z kompetentnym specjalistą.

Nasza współpraca z panią Bogusią trwa już rok, czas ten zaowocował wspaniałymi postępami, z dziecka które nic nie mówiło nasz syn zmienił się w gadułę jakich mało, buzia mu się nie zamyka, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że wie co i o czym mówi. Pani Bogusia jest ciepłą, otwartą i serdeczną osobą, lecz kiedy zaistnieje taka potrzeba potrafi być bardzo skuteczna w motywowaniu dzieci i rodziców do pracy, przy Niej nie można spocząć na laurach. Polecam z czystym sumieniem.

Pani Bogusia to specjalista jakich mało w tym kraju, powiedzieć o Niej że jest kompetentna to jakby nic nie powiedzieć. Terapia jaką prowadzi nie obejmuje tylko wizyt dziecka w gabinecie, jest to także motywacja i wsparcie dla rodziców, którzy nie są po 45 min. zostawieni z suchymi ćwiczeniami do powtórki w domu, tylko wiedzą jak mają postępować ze swoją pociechą. Potrafi dopasować tak "plan działania" by był skuteczny i dawał najlepsze efekty a jeżeli jedna terapia nie działa to stara się dobrać taką, która będzie odpowiednia. Całym sercem oddaje się swojej pracy i to naprawdę widać w zaangażowaniu, poświęceniu i podejściu do dzieci. Wspaniały specjalista polecam wszystkim, którzy mają problemy ze swoimi pociechami.

To wysokiej klasy Specjalistka, polecam wszystkim, którzy mają problemy z mową i nie tylko. Ponadto Pani Bogusia jest osobą bardzo ciepłą, kochającą to co robi i przenosi to na swoich pacjentów.

Uważam, że to świetna specjalistka. Z całkowitym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i widac duże zaangażowanie w pomoc każdemu dziecku indywidualnie. Potrafi zmotywowac do pracy nawet najbardziej oporne dziecko. Zawsze służy pomocą i radą, nie szczędząc rodzicom swego czasu. Poza tym to naprawdę "dusza człowiek". Bardzo polecam.

Terapia trwała długo, ale przyniosła efekty. Pani Bilska ostro przyciska rodziców do pracy, co na poczatku może być dla niektórych irytujące. No ale jak chce sie miec efekty, to trzeba sie przylozyc bo nasze dziecko samo tego nie zrobi. Takze pare razy dostalam bure za brak pracy systematycznej, ale mi sie nalezalo.